Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
410
30.08.2017р.
Забезпечення надійного постачання електроенергії в Гімалаях
Компанія «АББ» модернізує 20 підстанцій у штаті Хімачал-Прадеш на півночі Індії, що у передгір’ї західних Гімалаїв. Підстанції будуть оснащені новітньою технологією керування і захисту, що дасть змогу у майбутньому перейти на цифровий стандарт. Замовлення, зроблене місцевою державною енергетичною компанією «Himachal Pradesh Electricity Board Limited» (HPSEBL), що підтримує стратегію Індії «Розумна електромережа», а також прагнення уряду забезпечити надійним енергопостачанням найвіддаленіші регіони країни.

 

«Ми раді підтримати стратегію Індії «Розумна електромережа», яка є життєво важливою для задоволення величезних потреб країни в електроенергії, що наразі зростають. Ми надамо наші новітні цифрові рішення для підвищення автоматизації та забезпечення надійності енергопостачання, – зазначив Массімо Даніелі, керуючий директор бізнес-юніта «АББ» «Автоматизація електричних мереж», що є частиною бізнес-напряму «Енергетичні мережі» компанії. – Це ілюструє нашу відданість забезпечувати людей надійним енергопостачанням та зміцнює нашу позицію як найкращого партнера для створення більш потужної, інтелектуальної та екологічно чистої електромережі».

«АББ» встановить свої електронні реле Relion®, які забезпечать захист, керування, виміри і нагляд за енергетичними системами на всіх 20 підстанціях. Шість підстанцій будуть також оснащені найсучаснішою системою MicroSCADA (Supervisory Control and Data Acquisition – Наглядове керування та збір даних) від «АББ», яка забезпечить оптимізоване керування і надійну роботу підстанції завдяки бездоганній інтеграції та сумісності між різними пристроями та системами. Обидва продукти є частиною «ABB» Ability™, портфелю цифрових рішень компанії, вони допоможуть перетворити статистичні дані на цінну операційну інформацію.

Цифрова підстанція є ключовою складовою для створення більш інтелектуальної електромережі. Цифрові комунікації через оптично-волоконні кабелі замінюють традиційні мідні з’єднання, які використовують аналогові сигнали, що підвищує безпеку, гнучкість та доступність, одночасно зменшуючи витрати, ризики і негативний вплив на довкілля. Побудовані за міжнародним стандартом IEC 61850, провідні в світі цифрові підстанції від «АББ» забезпечують підвищену надійність, сумісність та продуктивність у режимі реального часу.

«АББ» відіграла важливу роль у розвитку енергетичної інфраструктури Індії. Наприклад, нещодавно компанія здала в експлуатацію підстанцію «Khandukhal» у передгір’ї Гімалаїв, яка передає електроенергію, генеровану на річках штату Уттаракханд, та інтегрує її у національну електромережу.

За матеріалами прес-релізу «АББ»
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.