Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
360
04.09.2017р.
Лінійка Galaxy VX поповнилася новішими моделями
Компанія «Schneider Electric», світовий експерт у сфері проектування й будівництва центрів обробки даних, розширює лінійку високоефективних масштабованих джерел безперебійного живлення серії Galaxy VX до діапазону потужності 500–1000 кВт, доповнюючи старші моделі ДБЖ із потужностями 1000, 1250 і 1500 кВт. Нові моделі забезпечать ефективний захист від збоїв електроживлення великим центрам обробки даних, що вимагають меншої початкової потужності, а також дають змогу компаніям швидко змінити первісну конфігурацію рішення в міру зростання потреб бізнесу.

 

ДБЖ Galaxy VX побудований на платформі Galaxy VM, що добре себе зарекомендувала, відрізняючись від неї одиничним коефіцієнтом потужності за виходом й більшою потужністю на силову шафу (250 кВт) при ідентичних габаритах. Усі ДПЖ серії Galaxy VX дають змогу швидко додати додаткові силові шафи при збільшенні навантаження або забезпечити резервування в міру зміни вимог до системи безперебійного живлення. Висока масштабованість Galaxy VX зменшує витрати на кожному етапі проектування, встановлення й експлуатації рішення.

«Попит на хмарні обчислення й розвиток інтернету речей є стимулом для модернізації інфраструктури дата-центрів. У світі безперервного передавання даних стабільне й захищене електроживлення має вирішальне значення для забезпечення цілодобової надійної роботи й доступності послуг. Час простоювання має дуже високу ціну, не говорячи вже про втрату продуктивності, шкоду репутації підприємства й завдання шкоди довірчим відносинам з партнерами, — коментує Павло Пономарів, менеджер з розвитку напрямку «Трифазні ДБЖ», підрозділ IT Division компанії «Schneider Electric». — Джерела безперебійного живлення Galaxy VX дають змогу великим дата-центрам досягти високої щільності потужності й забезпечать ефективний захист під’єднання ІТ-обладнання. Оскільки енергетичні ресурси стають убогими й дорогими, ефективність електроенергії стає усе найважливішим показником продуктивності при виборі великих систем ДБЖ».

Завдяки інноваційній схемотехніці чотирирівневого інвертора підвищується ефективність роботи як у режимі подвійного перетворення – більш 96,4%, так і в режимі ECOnversion™ – до 99%. Чотирирівневий інвертор працює з меншою напругою перемикання (порівняно із трирівневим), що забезпечує більшу надійність навіть при високих температурах. Завдяки своїй архітектурі режим ECOnversion™ усуває більшість недоліків, властивих традиційному ECO-режиму, забезпечуючи заряджання батарей, миттєве перемикання на роботу від батарей при перепадах мережевої напруги й наявність активного фільтра гармонік на вході, без встановлення додаткового обладнання. ДБЖ дає змогу нлаштовувати роботу за розкладом з автоматичним перемиканням між цими режимами (подвійне перетворення, ECO-режим, ECOnversion™), що забезпечує збалансований підхід до вимог різних дата-центрів.

Усі ДБЖ серії Galaxy VX оснащені потужним зарядним пристроєм (до 35% від номіналу ДБЖ) і цілком сумісні з різними сучасними системами зберігання енергії, в тому числі літій-іонними акумуляторами (Li-ion). Подібний симбіоз дає змогу одержати збалансоване рішення, удвічі заощадити площу й вагу рішення при одночасному зниженні вартості, продовженні терміну служби й поліпшенні керованості системи.

ДБЖ Galaxy VX цілком сумісні із програмним забезпеченням для моніторингу Struxureware Data Center Expert і мають нові можливості для безпечного віддаленого адміністрування.

Про компанію «Schneider Electric»

Компанія «Schneider Electric» є світовим експертом у сфері керування енергією й автоматизації. 160 000 фахівців компанії, оборот якої в 2016 фінансовому році становив близько €25 млрд., працюють у більш ніж 100 країнах миру, допомагаючи клієнтам керувати енергією й технологічними процесами найбільш безпечним, надійним, ефективним і екологічним чином. Технології, програми й послуги «Schneider Electric» дають змогу нашим клієнтам поліпшувати керування й підвищувати ступінь автоматизації діяльності: чи йдеться про найпростіші вимикачі, чи про складні промислові системи. Наші технології змінюють галузі промисловості, трансформують міста й роблять життя яскравішим.

Ми, в «Schneider Electric», називаємо це Life Is On.

ТОВ «Шнейдер Електрік Україна» має комерційні представництва в 4 найбільших містах України з головним офісом у Києві, логістичну систему, склад обладнання, локальні центри застосування й передавання технологій, відділи інжинірингу й сервісу, розгалужену мережу партнерів і авторизованих центрів навчання при ВНЗ України.
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.