Вам подобається оновлений портал?
Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...
Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити
Це свідчить про по-справжньому дієве удосконалене законодавство, а також про те, що бізнес у цій ніші активізувався і це лише початок, заявив голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Сергій Савчук, повідомив у неділю «Урядовий портал».
«Після удосконалення «зеленого» тарифу у 2015 році запрацював ще один напрям – встановлення сонячних панелей потужністю до 30 кВт. Якщо на кінець II кварталу 2015 року таких родин було лише 94, то нині вже більше 1600. За нашими оцінками, ці домогосподарства інвестували у сонячні панелі 22 млн євро», – розповів С. Савчук і зауважив, що відкривається великий ринок використання сонячних електроустановок домогосподарствами. Це, своєю чергою, потребуватиме вигідних програм фінансування.
С. Савчук також відзначив ті законодавчі ініціативи, які стимулюватимуть інвесторів вкладати кошти у проекти з відновлюваної енергетики. Це і можливість укладати довготермінові договори купівлі-продажу «чистої» електроенергії, і стимулювальний тариф на тепло «не з газу», і нова ініціатива про полегшення доступу до мереж виробникам «зеленої» електроенергії.
«Участь банків у фінансуванні таких проектів вкрай важлива, адже безпосередньо впливає і на економіку країни. Красномовний приклад – 4,5 млрд грн взятих населенням «теплих кредитів». Це кошти, які зайшли у ринок виробництва та використання енергоефективних матеріалів та обладнання», – наголосив С, Савчук.
Укрінформ
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
15/01/2021
|
0
|