Вам подобається оновлений портал?
Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...
Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити
За даними Херсонської ОДА, проект реалізовано у межах меморандуму про співпрацю ОДА та компанії ДТЕК. До будівництва станції також долучився Укргазбанк, надавши еко-кредит на суму 7,1 млн євро.
«Ще одну сонячну електростанцію успішно зведено і вона вже генерує «чисту» електроенергію для українських родин. Ця подія засвідчує, що бізнес та фінансові інституції активізувалися у цій сфері. Цьому сприяли законодавчі зміни: удосконалений «зелений» тариф, ліквідована «місцева складова», запроваджені довготермінові договори на «чисту» електроенергію та інші», – повідомив директор Департаменту відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності Юрій Шафаренко, вітаючи усіх з відкриттям станції.
Як пояснив Ю. Шафаренко, завдяки змінам в регуляторному полі впродовж останніх двох років пожвавився розвиток відновлюваної енергетики. Наприклад, у 2016 році введено 121 МВт потужностей, що генерують «чисту» електроенергію. Це учетверо більше ніж у 2015 році. За 7 місяців 2017 року введено уже 166,1 МВт, що більше ніж за весь минулий рік. Цікаво, що з них 155,6 МВт – це об’єкти сонячної енергетики.
Трифонівську сонячну електростанцію зведено в рекордні терміни – за 5 місяців. Станція складається з 37 тисяч сонячних панелей китайської компанії «JA Solar». Решту обладнання, крім панелей та інверторів, вироблено в Україні.
За матеріалами Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
15/01/2021
|
0
|