Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
24475
19.10.2017р.
Компанія «Eaton» представить новинки на виставці «Енергетика в промисловості - 2017»
Компанія «Eaton», світовий експерт у сфері керування енергією, уперше візьме участь у виставці «Енергетика в промисловості - 2017», яка відбудеться в Міжнародному виставковому центрі в Києві з 7 по 9 листопада 2017 року.

 

Крім продуктів, які вже добре зарекомендували себе на українському ринку, наприклад, таких, як розподільна система Eaton Xenergy, автоматичні вимикачі NZM, модульне обладнання Xpole і Xeffect, компактне моноблочне гніздо Xiria, перетворювачі частоти Powerxl, «Eaton» продемонструє на своєму стенді G6-1 нові рішення, особливо актуальні для галузі, у тому числі, пристрої захисту від дугових пошкоджень AFDD+, автоматичні вимикачі IZMX з розчіплювачами PXR тощо.

У межах виставки компанія «Eaton» представить нову серію компактних пристроїв керування й сигналізації, RMQ Flat Front і RMQ Flat Rear, які дають змогу конструкторам і інженерам розробляти й виготовляти економічніші й ергономічніші машини з першокласним дизайном. Обидві інноваційні серії можна поєднувати з випробуваною лінійкою пристроїв RMQ Titan, забезпечуючи високий рівень гнучкості при проектуванні машин. На додаток до привабливого й сучасного зовнішнього вигляду пристрою RMQ Flat Front прості в установленні. У блоках RMQ Flat Front реалізована ретельно продумана концепція кріплення, відома як RMQ-AFX, що забезпечує захист від прокручування, гнучке налаштування відстані й пряме регулювання рівня. Пристрої сконструйовані для отворів діаметром 30 мм, і користувачі, на власний розсуд, можуть вибрати версію зі шпунтовим захистом від прокручування (подібно до тієї, що представлена в лінійці RMQ Titan) або без шпунтового з'єднання. У цьому випадку пристрій вирівнюють за допомогою прямих крайок на блоці, який монтують на задню поверхню. Пристрої також автоматично адаптуються до товщини пластини й варіантів кріплення.

У наші дні несправність електроустаткування є однією з найпоширеніших причин пожеж. Цей показник може бути суттєво знижений при вживанні певних технічних заходів, в тому числі використання обладнання з автоматичного вимикання, яке вже довело свою ефективність. Загоряння, спричинені горінням дуги, вважаються однією з найпоширеніших причин пожеж у побуті. Фактори, що призводять до цього, дуже різноманітні: переламані проводи, старіння ізоляції, пошкодження її гострими предметами (наприклад, цвяхами, при кріпленні проводу), УФ-випромінювання, послаблення контактів і з'єднань, зігнуті в результаті неакуратного використання штепсельні розетки й кабелі. Горіння дуги може бути зумовлене й банальним старінням обладнання, а проводи, які використовуються в сільськогосподарських приміщеннях або в заміських будинках, можуть також постраждати від гризунів. В основу AFDD+ покладено унікальну розробку «Eaton» – цифрову технологію вбудованої обробки струмового сигналу, яка забезпечує високу чутливість і точність при виявленні дуги й нечутлива до інших видів горіння дуги й розрядів, наприклад, дуга при зварюванні, вмикання дрилів тощо. Прилад розроблений таким чином, щоб напевно відрізняти реальну загрозу від інших високочастотних сигналів, які зазвичай можливі в домашніх умовах. Варто відзначити, що компанія «Eaton» не має конкурентів у цьому класі пристроїв і є піонером такої товарної категорії, що пов'язано зі складністю технології й необхідністю значних фінансових і тимчасових інвестицій для її створення.

Компанія «Eaton» також представить розчіплювач нового покоління для міжнародного ринку — платформу Power Xpert Release (PXR), що дасть змогу фахівцям тестувати й налаштовувати автоматичні вимикачі через USB-роз’єми на ПК. Ця платформа інтегрована в повітряні вимикачі IZMX. У результаті користувачі можуть без проблем працювати з розчіплювачем і зберігати протоколи випробувань, що полегшує контроль і технічне обслуговування. Потужнострумові вимикачі, зокрема ті, які використовуються в промислових системах розподілу живлення високої потужності, конфігуруються й періодично тестуються кінцевими користувачами для забезпечення безперебійної роботи при струмових перевантаженнях і запобігання дорогим простоюванням. Нова технологія дасть змогу фахівцям моделювати короткі замикання й перевантаження з використанням Power Xpert Protection Manager (PXPM) — безкоштовного програмного інструмента «Eaton».

«Ми дуже раді участі у виставці й сподіваємося на конструктивний діалог у її межах. Основна цільова аудиторія – керівники промислових підприємств, енергетики, технічні фахівці з електропостачання, проектувальники. Це саме ті, кому ми прагнули б представити наші новітні розробки, а разом з ними й нові шляхи оптимізації виробництва й вирішення поставлених завдань» - прокоментував Андрій Коробка, Генеральний директор компанії «Eaton» в Україні.

Про компанію Eaton

«Eaton» – світовий експерт у сфері керування енергією. В 2016 році обсяг продажів компанії «Eaton» сягнув $19.7 млрд. «Eaton» пропонує замовникам енергоефективні рішення для безпечного й сталого керування електротехнічною, гідравлічною й механічною енергією. Штат «Eaton» становить близько 95 000 працівників. Компанія здійснює продажі в більш ніж 175 країнах світу.

Компанія «Eaton» є світовим лідером у сфері розподілу електроенергії й захисту електромереж, забезпечення резервного електроживлення, автоматизації й контролю, освітлювального обладнання й безпеки, конструктивних рішень і комутаційних пристроїв, рішень для несприятливих і небезпечних умов експлуатації, а також інжинірингових послуг. «Eaton» має широкі можливості по усьому світу для вирішення найкритичніших завдань, пов'язаних з керуванням електроенергією.
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

   При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.