Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
230
13.11.2017р.
Компанія отримала замовлення на зміцнення електромережі Великої Британії
«АББ» отримала контракт вартістю $60 млн. від провідної енергетичної компанії Великої Британії «National Grid» на будівництво нової підстанції високої напруги в Шертоні для інтеграції електроенергії, виробленої на новій атомній електростанції Hinkley Point C в графстві Сомерсет, в південно-західній Англії та передачі її в електромережу. Замовлення було зроблено у третьому кварталі 2017 р.

 

Електростанція Hinkley Point C вироблятиме 3,2 Гвт електроенергії, якої достатньо для близько 6 млн. домогосподарств Великої Британії – що робить її одним з найбільших джерел генерації електроенергії, під’єднаних до енергосистеми «National Grid». Підстанція у Шертоні, розташована на південний схід від основного об’єкту Hinkley, є життєво-важливою складовою програми компанії «National Grid» щодо зміцнення та модернізації мережі, щоб інтегрувати додаткову електроенергію і гарантувати безпеку постачання.

Компанія «АББ» спроектує і встановить нову підстанцію потужністю 400 кВ в Шертоні, що забезпечить двоконтурне з’єднання з наявними підстанціями в Тонтоні та Мелкшемі. Вона буде оснащена комплексним розподільним обладнанням з елегазовою ізоляцією (GIS) від «АББ», що дасть змогу встановити підстанцію у приміщенні, в межах компактної будівлі, щоб оптимально використати обмежений простір. Збірні шини з елегазовою ізоляцією з’єднають розподільний пристрій з повітряними та кабельними лініями електропередачі. Проект також передбачає встановлення передових систем цифрового керування, захисту та телекомунікацій на основі платформи AbilityTM від «АББ».

«Цей проект є ілюстрацією здатності «АББ» розробити довершену конструкцію та створити рішення для критично важливих комплексних проектів підстанцій, – зазначив Клаудіо Факін, керівник бізнес-напряму «Енергетичні мережі» компанії «АББ». – Ми поєднаємо передові системи захисту, керування і комунікацій з нашою технологією комплексних розподільних пристроїв з елегазовою ізоляцією (GIS), щоб забезпечити цінність для клієнтів та зміцнити нашу позицію як найкращого партнера для забезпечення більш потужної, інтелектуальної та екологічно чистої електромережі».

Сью Адам, голова відділу Розвитку основної інфраструктури компанії «National Grid», зазначила: «Це – важливий проект для компанії «National Grid». Під’єднання цього нового джерела електроенергії з низьким рівнем викидів вуглецю до нашої мережі допоможе задовольнити зростаючий попит країни в екологічно системній електроенергії. Ми дуже раді віддати цей контракт на будівництво нової підстанції компанії «АББ», що буде життєво важливою ланкою між новою електростанцією Hinkley Point C та електричною мережею».

Компактна конструкція для застосування у приміщенні технології комплексних розподільних пристроїв з елегазовою ізоляцією (GIS) від «АББ» дає змогу зекономити до 70% простору порівняно з традиційними розподільними пристроями з повітряною ізоляцією (AIS). Ця компактність також забезпечує розширення і модернізацію в умовах обмеженого простору, що було б неможливо з технологією AIS. Крім того, технологія GIS підвищує надійність та доступність постачання, і при цьому знижує вимоги до технічного обслуговування.

Компанія «АББ» є провідним у світі постачальником підстанцій з рівнем напруги до 1 200 кВ. Ці підстанції забезпечують ефективну і надійну передачу та розподіл електроенергії з мінімальним впливом на довкілля для енергетичних компаній, промисловості та комерційних споживачів, а також для залізниць, міського транспорту і генерації електроенергії з відновлюваних джерел.

Джерело: прес-реліз компанії «АББ»
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.