Вам подобається оновлений портал?
Івано-Франківський локомотиворемонтний завод, заснований ще у 1866 році, став першим в Україні з 60 підприємств, який отримав звіт з енергоаудиту, проведеного з ініціативи Німецького...
Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити
У межах заходу сторони обговорили перспективні напрями двосторонньої співпраці. Зокрема основний фокус здійснено на нафтогазову, електроенергетичну та ядерну сфери.
У цьому контексті увагу приділено проекту будівництва магістрального газопроводу-інтерконектору «Дроздовичі – Більче – Волиця», а також обговорено поточний стан реалізації пілотного проекту «Енергетичний міст Україна – Європейський Союз».
Президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський повідомив про результати ознайомчого візиту польської делегації на Хмельницьку АЕС, який відбувся 20 листопада поточного року. У рамках візиту польська делегація ознайомилася з роботою Хмельницької АЕС, відвідала відкритий розподільчий пристрій 750 кВ, машинний зал та блочний щит управління енергоблока №2, учбово-тренувальний центр станції. Коментуючи перспективи проекту, Юрій Недашковський відзначив що енергоміст Україна – ЄС може стати мостом між енергосистемами Північної та Південної Європи. «Лінії електропередач від енергоблоку №2 ХАЕС на польський Жешув та на Західноукраїнську підстанцію і далі на угорську підстанцію Альбертирша в перспективі можуть стати не лише енергомостом до Європи але й між Північчю та Півднем Європи. Пропускна спроможність такого мосту становитиме до 2 тисяч МВт з кожного боку», – відзначив президент НАЕК «Енергоатом».
За результатами зустрічі сторони домовились співпрацювати у визначених напрямах і здійснювати усі необхідні заходи для реалізації проектів, що становлять значну зацікавленість та є взаємовигідними для обох країн.
За матеріалами Міністерства енергетики та вугільної промисловості
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |