Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
24266
22.11.2017р.
Допомогли колективу фабрики підвищити продуктивність у більш ніж десять разів
Світовий постачальник продуктів та рішень, компанія «Tate&Lyle», модернізував свій завод з обробки вівса у Швеції за допомогою технологій «АББ».

 

Коли у 2013 році компанія «Tate&Lyle PLC» придбала «Biovelop», шведського виробника продуктів на основі вівса, вона модернізувала і розширила фабрику в місті Кімстад у Швеції, встановивши частотні перетворювачі, двигуни, шафи керування двигунами та позиціонери клапанів від «АББ». У 2016 році компанія відзначила зростання продуктивності і, з наближенням першої річниці реконструкції фабрики, досягнуті результати важко ігнорувати.

Світовий ринок спеціальних харчових продуктів, у тому числі продукти для здоров’я, є значним і продовжує зростати, з річним обсягом продажів 51 $млрд і збільшенням на 4–5% щороку. Продукти з вівса посідають значне місце у цьому тренді, оскільки вони дають важливі харчові та функціональні переваги. Зокрема, овес містить бета-глюкан, розчинні волокна, які, як доведено, знижують рівень холестерину і зменшують післяопераційну глікемічну реакцію. Ці твердження схвалені Європейським агентством з безпеки харчових продуктів (EFSA). Саме ці властивості зерна зробили цей сектор привабливим для компанії «Tate&Lyle», коли вона прийняла рішення про диверсифікацію свого портфелю.

«Ми побачили зростання продуктивності у більше ніж десять разів з тією самою кількістю операторів на зміні, ніж 4 роки тому, – зазначила Аніка Вернеман, керівник заводу «Tate&Lyle». – Це величезна зміна за такий короткий час, і це означає, що ми перейшли від підприємства низького рівня до такого, що може постачати високоякісну продукцію нашим клієнтам по всьому світу».

Технології автоматизації керують критично важливим обладнанням з обробки харчових продуктів, у тому числі насоси та декантери, а також вантажно-розвантажувальним обладнанням, яке використовують для транспортування сухих продуктів харчування. Компанія «АББ» поставила обладнання для автоматизації, включаючи 85 частотних перетворювачів (VSD) з різними рівнями потужності від 0,37 кВт до 55 кВт, а також свою лінійку шаф керування двигунами MNS 3.0 та двигуни низької напруги. «АББ» також поставила 44 цифрових електричних пневматичних позиціонери TZID-C з протоколом Hart для регулювальних клапанів.

«Нам був потрібен процес, який був би цілком автоматизованим і міг працювати 24 години на добу, 7 днів на тиждень, цілий рік без зупинки», – доповнила А. Вернеман.

Це означало створення системи, яка давала б змогу інженерам компанії «Tate&Lyle» здійснювати цифрові взаємодії з системою, запускати (вмикати) обладнання та діагностувати відхилення чи зупинку виробничого процесу з будь-якої точки світу. Це б не тільки допомогло забезпечити стабільність виробництва, але й також знизило загальні експлуатаційні витрати, дозволяючи персоналу керувати процесами, не будучи фізично присутніми на кожному об’єкті.

Така інтерактивність стала можливою завдяки залученню «АББ» до дистанційного моніторингу та гнучкості промислової шини fieldbus у приводах (fieldbus – це тип комп’ютеризованого керування мережею).

«Мені подобається, що «АББ» розробила обладнання так, що шина fieldbus, яка керує пристроєм, відділена від шини fieldbus, що використовується для управління активами, – зазначив Лео Дейкстра, керівник групи з енергозабезпечення та управління компанії «Tate&Lyle» в Європі. – Це забезпечує мені можливість робити будь-які зміни в конфігурації обладнання, не ризикуючи, що вся мережа вийде з ладу».

В компанії «Tate&Lyle» надають великого значення не тільки тому, що роблять, але й тому, як саме вони це роблять. «Ми постійно працюємо над зниженням впливу наших операцій на екологію», – зазначив Л. Дейкстра. «АББ» мала всі можливості, щоб допомогти в цьому, оскільки компанія розробила асортимент обладнання та рішень, які підвищують промислову енергоефективність.

«Тільки на наших насосних пристроях ми використовуємо на 50% менше енергії завдяки частотним перетворювачам. І ці системи працюють безперервно впродовж останніх двох років без жодної зупинки, – доповнив Л. Дейкстра. – Більше того, «АББ» поставила обладнання настільки швидко, що ми мали перший частотний перетворювач вже за кілька днів».

Незважаючи на те, що найближча станція технічної підтримки «АББ» знаходиться лише у 10 хвилинах їзди від фабрики «Kimstad», гнучкість шини fieldbus у приводах дає змогу компанії «Tate&Lyle» покладатися на власних працівників, щоб дистанційно керувати обладнанням «АББ».

«Наша робота з компанією «Tate&Lyle» ілюструє переваги дигіталізації, яка може забезпечити величезну продуктивність і результативність від наявних виробничих потужностей, – зазначив Петтер Холлерц, регіональний менеджер з продажів компанії «АББ». – Це також засвідчує, як багато можна досягти завдяки командній роботі, оскільки ми працювали над цим проектом разом, як справжні партнери».

Компанія «Tate&Lyle»– це британський світовий постачальник продуктів та рішень для харчової промисловості, виробництва напоїв тощо, яка працює в більше ніж 30 місцях по всьому світу. Великий асортимент її продуктів та рішень допомагає збагатити продукти клітковиною, знизити кількість цукру, калорій та жиру, а також поліпшити текстуру, не шкодячи смаку.

Принагідно нагадаємо, що компанія «АББ» є лідером з технологій для енергетики і автоматизації. Розробки «АББ» дають змогу енергетичним, промисловим і транспортним компаніям підвищувати продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія працює у майже 100 країнах світу і нараховує близько 135 000 працівників. В Україні розпочала роботу в 1992 році. Нині в офісах «АББ» у Києві, Запоріжжі та Львові працюють більше 100 працівників.

За матеріалами прес-релізу від компанії «АББ»
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

   При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.