Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
536
04.12.2017р.
«Євроіндекс» представляє нову виставку «SOLAR Ukraine»
Беручи до уваги потрібність і перспективність використання енергії сонця в нашій країні, в компанії «Євроіндекс» прийняли рішення виділити цей напрям в окрему виставку у форматі Першої промислової міжнародної спеціалізованої виставки – «SOLAR Ukraine 2018».

 

Нині ринок сонячної енергетики в Україні розвивається, демонструє пришвидшені темпи зростання усіх сегментів (матеріали, обладнання, технології, інсталяції, девелопмент тощо) і має достатній потенціал для майбутнього зростання згідно з Енергетичною стратегією України (від менше 1 ГВт у 2017 р. до понад 5 ГВт в перспективі до 2020 р.).

Стрімкий розвиток «сонячного» сегмента енергетичного ринку в Україні було започатковано у 2009 році після прийняття на державному рівні законодавчих актів, що забезпечують гарантії, умови і преференції виробникам обладнання і технологій, інсталяторам, юридичним та фізичним особам усіх форм власності, які експлуатують енергію сонця як для власних потреб, так і для бізнесу.

Учасники найбільшої на сьогодні в Україні виставки з енергетики електротехніки, енергоефективності «elcomUkraine» мають «сонячну» складову свого бізнесу як один із напрямів диверсифікації та посилення ринкових позицій. Зваживши на потрібність і перспективність використання енергії сонця в нашій країні, в компанії «Євроіндекс» вирішили виділити цей напрям в окрему виставку, з окремим входом, у форматі Першої промислової міжнародної та спеціалізованої виставки – «SOLAR Ukraine 2018».

На цьому заході буде представлено сонячні фотоелементи і модулі; інвертори; системи зберігання сонячної енергії; системи моніторингу, вимірювання та керування; сонячні прилади; PV-компоненти; монтажні системи і пристрої; матеріали і компоненти для виробництва сонячних фотоелементів; сонячні електростанції; способи експлуатації та технічного обслуговування сонячних електростанцій; проектування і розробку сонячних електростанцій.

Цільова аудиторія виставки: компанії виробники обладнання для сонячної генерації; підприємства інсталятори сонячних станцій; підприємства, що здійснюють девелопмент з використанням сонячних технологій; представники страхових і банківських інституцій; організації, які реалізовують комплексні рішення в сонячній генерації; підприємства, де розробляють технології монтажу сонячних елементів; суб'єкти господарювання всіх форм власності, що використовують сонячну генерацію для власних потреб; фінансові компанії, фонди, котрі інвестують кошти в сонячну генерацію.

Чинна в Україні державна програма «Зелений тариф» ставить за мету стимулювати суб'єкти господарювання всіх форм власності використовувати поновлювані джерела енергії. Програма розроблена у тісній співпраці з такими міжнародними інститутами, як МВФ, ГЕФ, ФЧТ, підтримується інвестиціями по лінії МБРР, ЄБРР, ЄІБ (програми USELF, UKEEP) і базується на гарантії держави Україна про незмінність законодавчого поля до 2030 року.

Нині ставка «зеленого тарифу» в Україні є однією з найвищих у світі, виплати за якою прив'язані до курсу євро. Цілком сформована і функціонує система взаємовідносин держави і об'єктів генерації електроенергії усіх форм власності щодо продажу, обліку та розрахунків за електроенергію, отриману з енергії сонячного випромінювання.

Нині Україна – один із найпривабливіших ринків для інвестування коштів у сонячну енергетику, причому максимально вигідно під’єднатися з використанням «Зеленого тарифу» до кінця 2019 року.

Більш ніж двадцятирічна історія організації «elcomUkraine» – це колосальний досвід та історія про те, як зароджуються і формуються нові ринки, трансформуються або щезають технології, впроваджуються інновації. Виставка як живий ринковий організм розвивається і трансформується, натомість головна мета її незмінна: бути корисним бізнес-майданчиком для своїх експонентів.

Проведення виставок «elcomUkraine» і «SOLAR Ukraine 2018» в ті самі терміни (17–20 квітня 2018 р) і на одному майданчику (ВЦ «КиївЕкспоПлаза», Київ, вул. Салютна 2-Б) підвищує синергію подій, оскільки для відвідувачів аудиторія цих виставок збігається на 85% . База відвідувачів виставки «elcomUkraine» налічує близько 9000 суб'єктів, база потенційних учасників виставки – 1145 підприємств і компаній, з яких 725 – українські. Щорічно виставку відвідують близько 135 делегацій, серед яких представники всіх обленерго України.

Не проґавте важливу подію, яка ставить за мету зібрати на єдиному майданчику весь український енергетичний ринок! Будемо раді бачити вас серед наших учасників і відвідувачів!

Більше інформації на сайтах виставок:

www.elcom.ua

www.solarukraine.com.ua
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.