Вам подобається оновлений портал?
Івано-Франківський локомотиворемонтний завод, заснований ще у 1866 році, став першим в Україні з 60 підприємств, який отримав звіт з енергоаудиту, проведеного з ініціативи Німецького...
Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити
Про це заявив голова правління Української вітроенергетичної асоціації Андрій Конеченков.
При цьому, Україна відстає від провідних європейських країн, таких як Німеччина, Франція і Великобританія.
«За темпами введення в експлуатацію нових потужностей вітроелектростанцій, порівняно з іншими країнами пострадянського простору, ми обігнали всіх. Якщо порівнювати з темпами зростання в Німеччині, Франції або Великобританії, то ми рухаємося ніби черепаха», – зазначив А. Конеченков.
За його словами, на сьогодні в Україні введено в експлуатацію 505 МВт потужностей ВЕС, тоді як, наприклад, у Великій Британії загальна потужність вітроенергетики перевищує 13 ГВт.
«У нас сумарно на материковій частині України розташовано 505 МВт, 138 МВт з яких залишається на окупованій території Донецької та Луганської областей», – сказав А. Конеченков, доповнивши, що ще 87,8 МВт залишилося в анексованому Криму.
Експерт також розповів, що зараз енергокомпанії підготували нові проекти вітряних електростанції загальною потужністю 3,2 тис. МВт.
Так, у 2018 році вони планують побудувати станції, загальна потужність яких перевищить показник встановленої у 2017 році потужності у три рази і перевищить 200 МВт. Передбачається, що нові ВЕС з'являться в Запорізькій, Херсонській, Івано-Франківській, Одеській і Миколаївській областях.
За матеріалами: elektrovesti.net
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |