Вам подобається оновлений портал?
Івано-Франківський локомотиворемонтний завод, заснований ще у 1866 році, став першим в Україні з 60 підприємств, який отримав звіт з енергоаудиту, проведеного з ініціативи Німецького...
Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити
Відповідне звернення було одноголосно прийнято на сесії Біляївського міськради, повідомляють ElektroVesti.
Нагадаємо, що йдеться про реалізацію програми розвитку гідроенергетики до 2026 року, згідно з якою на ріці Дністер заплановано побудувати шість гідроелектростанцій.
На думку екологів, реалізація цього проекту може завдати значної шкоди Дністру. Особливо постраждають ті території, які знаходяться в низов’ї Дністра, а саме Біляївський, Овідіопольський та Білгород-Дністровський райони.
«Зараз ми страждаємо від негативного впливу наявних станцій – Дубосарської ГЕС, Дністровської ГЕС-1, ГЕС-2, ГАЕС. Нам не вистачає води, щоб річка в достатній кількості могла навесні розливатися, очищаючись від накопиченого бруду, у нас зникають деякі види риб і птахів, рослин і дерев », – наголошено у зверненні.
Нові станції, вважають у Біляївці, погіршать ситуацію. Дефіцит води призведе до погіршення її якості і висихання заплав, що, своєю чергою, буде сприяти пожежам. Крім того, будівництво ГЕС загрожує деградацією лісів та інших природних комплексів, унеможливить міграцію риби на нерест і так далі.
Біляївський міськрада вважає, що реалізація проекту неможлива без екологічної експертизи: вчені повинні оцінити його вплив на навколишнє середовище і перш за все – об'єкти природно-заповідного фонду.
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
05/12/2019
|
50
|