Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
221
06.02.2018р.
Розблокувати процес приєднання до електромереж
НКРЕКП звернулася до органів виконавчої влади з вимогою розблокувати процес отримання послуг із приєднання до електричних мереж в Україні.

 

Відповідно до повноважень, наданих Законом України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (далі – Закон), 09.01.2018 на засіданні НКРЕКП, що проводилось у формі відкритого слухання, була прийнята постанова від 09.01.2018 № 12 «Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання електроустановок для Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на 2018 рік», якою затверджені ставки плати за стандартне приєднання до електричних мереж для І-го (до 16 кВт включно), ІІ-го (від 16 кВт до 50 кВт включно) та ІІІ-го (від 50 кВт до 160 кВт включно) ступенів на 2018 рік.

Частиною сьомою статті 14 Закону передбачається, що рішення НКРЕКП підлягають опублікуванню у 15-денний термін з дня його прийняття в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовий кур'єр».

У зв’язку із тим, що рішення НКРЕКП щодо затвердження ставок плати за стандартне приєднання газетою «Урядовий кур’єр» на теперішній час не опубліковано. НКРЕКП звернулася до Уряду, Державної регуляторної служби України та Бізнес омбудсмена листами щодо вжиття заходів стосовно прискорення друку вищезазначеної постанови.

Окремо, звернено увагу замовників послуг із стандартного приєднання до електричних мереж, що для зручності визначення вартості послуг НКРЕКП було розроблено та запроваджено калькулятор визначення плати за стандартне приєднання до електричних мереж.

Додатково доведено до відома, що у випадку, якщо між замовниками послуг з приєднань до електричних мереж та ліцензіатами виникають спірні питання або, на думку замовників, зі сторони ліцензіата відбуваються порушення прав та інтересів замовника, з метою усунення і недопущення у подальшому порушень вимог нормативно-правових актів зі сторони ліцензіатів, НКРЕКП рекомендує звертатись письмово до Регулятора, який матиме змогу більш детально розглянути порушені питання та вжити відповідних заходів реагування в межах компетенції, зокрема, шляхом внесення відповідного питання до планової або позапланової перевірки дотримання ліцензіатами Ліцензійних умов.

Відділ інформації та комунікацій з громадськістю Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.