Вам подобається оновлений портал?
Івано-Франківський локомотиворемонтний завод, заснований ще у 1866 році, став першим в Україні з 60 підприємств, який отримав звіт з енергоаудиту, проведеного з ініціативи Німецького...
Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити
Про це повідомляє Укрінформ, посилаючись на прес-службу міської ради.
«22 лютого відбулось підписання Меморандуму про співробітництво з питань розвитку інфраструктури зарядних станцій для електричних транспортних засобів між Львівською міською радою та Офісом ефективного регулювання (BRDO). Після цього BRDO презентував розроблену Концепцію розвитку ринку електрозарядних станцій в Україні», – зазначили у прес-службі.
«Львів першим в Україні прийняв власну концепцію електромобільності. Цим ми поставили дуже чіткі цілі щодо екології, зокрема щодо розвитку інфраструктури для її захисту. Наступним кроком є детальні плани, які дають змогу нам досягти цих цілей. Зокрема, маємо до 2020 року скоротити на 20% викиди шкідливих речовин у повітря. Сприяти тому, щоб до 2025 року близько 20% транспорту були на електротязі, а для цього через кожних 15 хвилин пересування по місту розмістити електрозарядні станції. Також забезпечити максимальний розвиток електротранспорту», – зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.
«Зважаючи на велику частку атомної генерації в енергобалансі, електротранспорт може стати фактором зменшення енергозалежності держави, але вимагає розвитку інфраструктури. За умови ефективного регулювання, ринок зможе сприяти вирівнюванню графіку навантаження ОЕС України і дозволить покращити екологічну ситуацію завдяки зменшення викидів в атмосферу. Розвиток сектору в Україні потребує створення законодавчої бази для ринку електрозарядних станцій, Концепція пропонує регуляторну модель для нього. Наступний крок – розпорядження Кабміну, що її впровадить», – зазначив керівник сектору «Енергетика» BRDO Олексій Оржель.
Аби розвивати Львів як місто з максимальним використанням інноваційних технологій, виконком міськради затвердив Концепцію розвитку електромобільності обласного центру. Вона передбачає розвиток уніфікованої інфраструктури: облаштування ЕЗС до 20% паркомісць до 2030 року, вільний доступ постачальників та споживачів електроенергії до ЕЗС, можливість купувати та продавати електроенергію в режимі онлайн, стимулювання споживачів до інклюзивної участі в ринках електричної енергії, зокрема, в частині регулювання добового графіку навантаження, прозорий порядок взаємодії операторів ЕЗС з місцевими органами влади, спрощення процедури отримання дозволів та супутніх документів.
Концепція передбачає цифровізацію процесу, користувач зможе в автоматичному режимі знайти ЕЗС, відстежити вільні паркомісця з електрозарядкою, отримати інформацію про постачальників та ціни на послуги за користування ЕЗС тощо.
Планується, що Концепція буде реалізована трьома етапами впродовж 2018 – 2030 рр.
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
05/12/2019
|
50
|