Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
340
20.03.2018р.
«Siemens»: контракт на поставку паротурбінної установки для біомасової ТЕЦ
Нещодавно компанія «Siemens» уклала контракт на поставку паротурбінної установки в комплекті з генератором потужністю 16 МВт для нової ТЕЦ на біомасі, на якій основним паливом буде лушпиння соняшника. Об'єкт планують побудувати до кінця 2019 року.

 

Будівництво ТЕЦ в Україні, що працюють на біомасі та, відповідно, використовують відновлюване паливо для виробництва електричної та теплової енергії (когенерацію), є привабливим інвестиційним проектом. При цьому важлива роль належить державі, що законодавчо гарантує купівлю всієї електроенергії, виробленої з відновлюваних джерел до 2030 року за «зеленим» тарифом (ст. 17 Закону «Про електроенергетику»). Також цей проект стане відчутним внеском в реалізацію Національного плану дій з відновлюваної енергетики на період до 2020 року.

Загалом, електростанції на біомасі мають низку суттєвих переваг. Це використання екологічно чистішого палива порівняно з вугіллям, оскільки біомаса вважається нейтральною щодо викидів вуглекислого газу, характеризується вкрай низьким вмістом сірки, а сучасні технології спалювання дають змогу стабільно підтримувати на низькому рівні викиди монооксиду вуглецю і оксидів азоту. Крім того, на відміну від сонячних і вітряних електростанцій, біомасова ТЕЦ не залежить від погодних умов і є надійним джерелом постачання електричної і теплової енергії.

Реалізація такого проекту дасть змогу не тільки зменшити споживання викопних видів палива (природного газу та вугілля), що є внеском у забезпечення енергетичної безпеки України загалом, але й підтримає розвиток розподільної малої енергетики, яка на сьогоднішній день є світовим трендом.

При розробці конструкції парової турбіни фахівцями «Siemens» широко застосовуються сучасні цифрові технології, що забезпечують більш високий ККД порівняно з конкурентами, значний економічний ефект і швидке повернення інвестицій для замовника.

Паротурбінні установки виробництва компанії «Siemens» встановлені вже на понад 200 електростанціях, що працюють на біопаливі, і продемонстрували виняткову надійність, ефективність і простоту в експлуатації. Кожна парова турбіна проектується під індивідуальні вимоги замовника, що мають параметри гострої пари, параметри технологічних викидів, а також можливість роботи в «острівному» режимі.

Стандартна поставка «Siemens» передбачає комплексне рішення, що складається з парової турбіни, генератора, конденсаційної установки, загальної системи контролю та управління, а також обладнання для передачі електроенергії та багато іншого.

За матеріалами компанії «Siemens»
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.