Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
2048
23.10.2006р.
«Промисловий тиждень» об’єднує різні тематики
П’ять спеціалізованих тематичних виставок із суміжною тематикою поєднав цьогорічний «Промисловий тиждень». Упродовж 17 – 20 жовтня в Національному комплексі «Експоцентр України» свої експозиції розгорнули виставки «Кабель електромонтаж», «Зварювання Україна», «Проволока Канати», «Інженерія поверхні» та «Листовий метал».

Учасниками виставки були вітчизняні виробники, а також чимала кількість представників закордонних компаній – з Австрії, Білорусі, Бельгії, Великобританії, Італії, Німеччини, Польщі, Росії та інших країн. Загалом у виставці взяло участь близько 140 компаній.

Як зазначив у своєму привітальному слові до учасників та відвідувачів вже шостої спеціалізованої виставки «Кабель електромонтаж» президент української асоціації «Укрелектрокабель» А. Пушкар, зростання вимог до якості КПП, її надійності та довговічності, пожежної, екологічної безпеки, експлуатаційних характеристик тощо стимулює виробників до вдосконалення технологій та використання нових матеріалів.

Традиційно у виставці «Кабель електромонтаж» взяли участь такі відомі вітчизняні виробникиі торговельні організації різноманітної кабельно-провідникової продукції й матеріалів для її виробництва, як «ВЛГ Кабель», «Еней», «Імпульс-Н», «Інтеркабель», ЛБЮ-Тех, «Тумен», ТФ «Кабель», «Українська кабельна компанія» тощо.

Так, на стенді торгового дому «Азовкабель» відвідувачі мали змогу ознайомитися з широким асортиментом КПП виробництва бердянського заводу «Азовкабель» – кабель силовий мідний та алюмінієвий, кабель зв’язку, силові та встановлювальні проводи тощо. Виробниче підприємство «Акватон» представило емальовані проводи марок ПЕТ-155 та ПЕТД-2-200 в діапазоні діаметрів від 0,18 до 2,24 мм. Як зазначають представники «Акватону», висока якість емальпроводів забезпечується за рахунок застосування двошарової системи електроізоляційних лаків відомих європейських фірм із застосуванням 8-міліметрової мідної беззлиткової дротяної заготовки. Ізольовані проводи і кабель представляє на українському ринку виробник кабельно-провідникової продукції «Кабельний завод» з Кам’янець-Подільська.

Вперше у виставці «Кабель електромонтаж» взяла участь фірма «Південь-Енергоальянс», яка представила кабельні муфти з термоусадних матеріалів російського виробництва.

– На українському ринку ми маємо ексклюзивне право на реалізацію продукції з використанням торгової марки «Термофіт», – зазначила директор фірми «Південь-Енергоальянс» Ніна Щенявська, – та пропонуємо термоусадні муфти, які виготовляють зі спеціальним покриттям для наконечників. Сподіваюсь, що ця продукція матиме попит у споживачів і, маємо надію, що ця виставка також дасть певні результати.

«Азовська кабельна компанія» представила всю номенклатуру кабелів для суден. Підприємство виготовляє також спецкабелі – вантажонесучі для аварійно-сигнальних буїв та водолазні, які, за словами заступника директора з маркетингу компанії Олександра Солоненка, виготовляють із сучасних матеріалів; ці буї витримують вантаж до 35 тонн. Крім цього, компанія пропонує кабелі для метрополітену, рухомого складу, портових кранів і загальнопромислові – силові та гнучкі.

– Наш кабель відповідає усім експлуатаційним та протипожежним вимогам – говорить О. Солоненко. – Тобто у нашій номенклатурі є як звичайні кабелі, кабелі з обмеженою кількістю галогенних речовин, так і безгалогенні й пожежостійкі кабелі, в яких кількість галогену становить від 0,05 до 0,5%; вони витримують температуру відкритого полум’я 8500С протягом трьох годин.

Стосовно самої виставки «Кабель електромонтаж», то в ній дедалі ширше представляють продукцію закордонні компанії. Тим часом чисельність українських підприємств – зменшується, хоча обсяги випуску кабельно-провідникової продукції зростають.

У рамках «Промислового тижня 2006» відбулись також різні конференції, тематичні семінари тощо.

 

Газета "Електротема"

Теги та ключові фрази
Скачать безплатно різні програми на nokia 311, Асоціації «Укрелектрокабель», випуск кабелів в Україні в 2006, , схема статичний перетворювач


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.