Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
288
25.04.2018р.
«Schneider Electric»: рішення для підвищення ефективності підприємств на «elcomUkraine 2018»
Компанія «Schneider Electric» в Україні взяла участь у міжнародній спеціалізованій виставці «elcomUkraine 2018». Генеральний директор ТОВ «Шнейдер Електрик Україна» Михайло Бубнов і Голова економічної служби Посольства Франції в Україні Вінсент Пренго офіційно відкрили експозицію «Schneider Electric» на виставці.

 

У привітальному слові генеральний директор ТОВ «Шнейдер Електрик Україна» Михайло Бубнов відзначив, що виставка «elcomUkraine 2018» – це локомотив українського електротехнічного бізнесу, де представлено багато компаній з унікальними розробками, це чудова платформа для демонстрації того, як цифрові технології дають змогу успішно трансформувати сферу керування енергією й автоматизації. Багато в чому енергетична безпека України залежить від того, як компанії впроваджують світові технології. Йдеться про технології в електророзподілі, IT-безпеці й інших сферах. «Schneider Electric» пропонує технології, які активно застосовують у промисловості, сфері інтернет-комунікацій, на споживчому ринку.

У свою чергу, пан Пренго, представник посольства Франції в Україні, Голова економічної служби в Україні, Білорусі й Молдові, відзначив, що зараз Україна зробила серйозні практичні й законодавчі кроки на шляху підвищення енергоефективності й реформування енергетичного сектору, створення конкурентного, прозорого середовища й надання можливостей працювати за стандартами і нормами ЄС. У цих процесах компанія «Schneider Electric» відіграє важливу роль, продаючи не тільки обладнання, а й готові рішення, і може з успіхом упоратися із завданнями щодо модернізації й автоматизації промислових підприємств і житлового фонду. «Schneider Electric на сьогодні є однією із найбільш популярних і успішних компаній у Франції й робить вагомий внесок в економіку республіки, – підкреслив Вінсент Пренго. − Ми вдячні «Schneider Electric» за активне просування сучасних технологій і на українському ринку».

Експозицію «Schneider Electric», на якій вперше цього року була представлена відкрита інноваційна архітектура EcoStruxure™, що поєднує взаємодійні інформаційні й операційні технології, особисто відвідала Наталя Бойко, заступник міністра енергетики й вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції. Завдяки наочному демо-модулю заступник міністра й усі гості змогли ознайомитися із програмними рішеннями EcoStruxure™, які надають промисловим підприємствам можливість визначати окупність й підвищувати надійність виробничих процесів.

Зокрема, була продемонстрована технологія на основі інтернету речей EcoStruxure™ Plant & Machine, готова до застосування в інтелектуальному виробництві й здатна цілком змінити моделі ведення бізнесу на промислових підприємствах і заводах-виробниках обладнання; архітектура активного керування енергією EcoStruxure™ Grid, яка підвищує ефективність розподільної мережі, роблячи її цілісною й стійкою; рішення Ecostruxure™ Building на платформі ПО EcoStruxure™ Building Operation для керування будинками, що допомагає моніторити, вимірювати й оптимізувати експлуатаційні показники й енергоефективність будинку протягом усього терміну його експлуатації; а також програмне забезпечення EcoStruxure™ Power, що підвищує безпеку, доступність і енергоефективність електричних розподільних систем у мережах низької й середньої напруги, рішення для керування енергопостачанням на основі інтернету речей, що поліпшує можливості налагодження зв'язків, експлуатаційну надійність у реальному часі, що надає інтелектуальну аналітику і до того ж дає змогу значно підвищити прибутковість підприємств усіх розмірів і рівнів зрілості.

Протягом усієї виставки фахівці компанії «Schneider Electric» в Україні представляли компоненти, системи й обладнання, а також комплексні рішення, які містять елементи автоматизації, пристрої нижнього рівня, інтелектуальні системи й «хмарні» технології для ефективного й раціонального енергоменеджменту, АСУ ТП, автоматизації будинків і «розумні» електроустановні вироби, рішення для об'єктів традиційної й сонячної енергетики, інфраструктури, промисловості, житлово-громадського будівництва й електромобілів, центрів обробки даних усім відвідувачам, від представників влади, великих і середніх комерційних структур, керівного складу найбільших підприємств, інженерів, технологів, представників сфери освіти й НДІ до студентів і аспірантів, які зацікавилися інтегруванням обладнання в глобальну комп'ютерну мережу і новими можливостями, які відкриваються.

Про компанію «Schneider Electric»

«Schneider Electric» перебуває на передовій цифровій трансформації в сферах керування енергією й автоматизації для житлових будинків, будинків, центрів обробки даних, інфраструктури й промисловості. Присутність у більш ніж 100 країнах світу дає змогу «Schneider Electric» бути безперечним лідером у сфері керування електроенергією (низька й середня напруга, безперебійне енергопостачання) і систем автоматизації. Ми пропонуємо ефективні інтегровані рішення, що поєднують керування енергією, автоматизацію й програмне забезпечення.

В екосистемі «Schneider Electric» − найбільша мережа партнерів, інтеграторів і розробників, разом з якими на базі відкритої платформи рішень «Schneider Electric» ми забезпечуємо операційну ефективність і керування в режимі реального часу. Ми певні, що унікальні фахівці й партнери роблять нас унікальною компанією, а наша прихильність інноваціям, диверсифікованості й принципам сталого розвитку робить життя яскравішим − скрізь, завжди й для всіх. Ми в «Schneider Electric» називаємо це Life Is On.
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
 13/07/2020
473
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.