Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
337
04.10.2018р.
Безперебійне енергопостачання та автоматизація систем київського ЦУМу
«Schneider Electric», світовий експерт з управління енергією та автоматизації, забезпечує безперебійне енергопостачання і автоматизацію систем київського ЦУМу.

 

Майже 2 роки тому відбулося відкриття київського ЦУМу після реставрації. В результаті реконструкції площа нового магазину збільшилася майже вдвічі: загальна до 45 тис. м², торговельна до 23,5 тис. м². Історичний фасад будівлі 1939 року збережено в незмінному вигляді, а всередині споруджено абсолютно новий центр з унікальним для України форматом — класичний універмаг з урахуванням всіх сучасних вимог ультрамодного дизайну, енергопостачання, безпеки і комфорту відвідувачів і персоналу.

Інвестором і девелопером проекту стала компанія «Еста Холдінг», яка інвестувала в реконструкцію більше 100 мільйонів доларів і залучила до роботи провідних світових консультантів, у тому числі компанію «Schneider Electric».

Враховуючи унікальні потреби клієнта – компанії «Еста Холдінг», команда «Schneider Electric» запропонувала рішення, що задовольняє усі технологічні особливості київського ЦУМу. На об'єкт було поставлено більше 50 пристроїв для забезпечення безперебійного електропостачання, систему автоматизації і керкування кліматом, реалізовано рішення автоматичного керування освітленням.

Наприклад, джерело безперебійного живлення серії Symmetra PX, встановлене в серверній кімнаті ЦУМу, дало змогу виконати побажання замовника щодо подвійного перетворення (On-Line), часу автономної роботи від батарей (не менше 30 хвилин), забезпечення можливості віддаленого керування, а також резервування N+1, що дасть змогу збільшити ступінь відмовостійкості пристрою.

Для забезпечення стабільної роботи інформаційних та інженерних систем будівлі в комутаційних кімнатах були встановлені ДБЖ серії SMART-UPS, які забезпечують безперебійну роботу обладнання локально-обчислювальної мережі ЦУМу. Такі ДЖБ відповідають вимогам проекту до джерел безперебійного живлення комутаційних: технологія подвійного перетворення (On-Line); час автономної роботи від батарей - не менше 5 хвилин; можливість під’єднання додаткових батарейних модулів; можливість дистанційного керування; наявність механічного і електронного байпасу.

У серверній ДБЖ захищає сервери і систему зберігання даних операційної діяльності ЦУМу, сервери і систему зберігання даних комплексної системи безпеки, центральне обладнання системи фонового озвучування, обладнання рівня ядра і рівня доступу до зовнішніх мереж локально-обчислювальної мережі. У комутаційних ДБЖ захищають обладнання рівня доступу локально-обчислювальної мережі. У торговельних залах ДБЖ серії BACK-UPS торговельної марки АРС by Schneider Electric забезпечують безперебійну роботу касових терміналів.

«У нас великий досвід співпраці з торговельно-розважальними комплексами. Реалізоване рішення захищає ЦУМ від неякісного електроживлення в мережі, забезпечує гарантоване електропостачання, збереження даних, безперебійну роботу локально-обчислювальної мережі та інженерних систем будівлі, створюючи безпечні умови і комфортний мікроклімат для персоналу й відвідувачів», - коментує проект генеральний директор «Шнейдер Електрік Україна» Михайло Бубнов.

Юлія ТЕРНОВА, PR-менеджер
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.