Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
211
15.01.2019р.
«Schneider Electric» перетвориться на безвуглецеву компанію
Компанія «Schneider Electric», світовий експерт з управління енергією, автоматизації, обіцяє зменшити викиди CО² до нуля до 2030 року Про це представники компанії наголосили на конференції CОР24 у Катовіце (Польща).

 

«Зміни клімату вкрай тривожні, але є компанії, здатні внести позитивний внесок до вирішення цієї проблеми. Зараз ми знаходимося на переломному етапі обмеження глобального потепління, його збереження на рівні не більш 2°С вище за доіндустріальне значення. Це повинно допомогти уникнути великої екологічної катастрофи», – зазначив Жіль Вермот Дерош (Gilles Vermot Desroches), старший віце-президент «Schneider Electric» зі стійкого та екологічно безпечного розвитку.

У листопаді 2015 року «Schneider Electric» оголосила про свій план стати до 2030 року «вуглецево-нейтральною» компанією. Цього року компанія нарощує амбітні плани і підсилює свої зобов'язання у боротьбі із зміною клімату на основі трьох взаємно доповнювальних ініціатив:

1. До 2020 року: виконати 21 нове екологічне зобов'язання згідно з «барометром дії на довкілля» Schneider Sustainability Impact.

2. До 2030 року досягти «вуглецевої нейтральності» своїх підприємств в єдиній промисловій екосистемі, що охоплює як постачальників, так і клієнтів. Для цього «Schneider Electric» буде:

• кількісно оцінювати зменшення викидів CO₂ клієнтами завдяки пропозиціям Ecostruxure;

• переходити на 100% поновлювану електроенергію, використовувати 100% придатну для переробки або повторного використання упаковку і переробляти 100% промислових відходів;

• подвоювати свою енергоефективність порівняно з базовим рівнем 2005 року.

3. Відповідно до принципів ініціативи Science Based Targets Initiative, до 2050 року компанія скоротить викиди CO₂ більш, ніж на 50% порівняно з 2015 роком. Боротьба із зміною клімату, вирішення проблем «екологічної бідності», потреби 2,3 млрд. осіб з обмеженим доступом до енергії вимагають мобільних екологічно чистих, надійних і доступних рішень. На Форумі CОР24 компанія «Schneider Electric» представила рішення Villaya Emergency, що спрощує доступ до енергії в надзвичайних ситуаціях. Цим рішенням є мережа Microgrid з сонячних батарей. Воно готове до використання в будь-яких умовах. Це обладнання вміщується у стандартний контейнер для швидкого, легкого транспортування або переміщення в будь-яку географічну місцину.

«Рішення, що приймаються сьогодні, критично важливі для забезпечення екологічно безпечного і розрахованого на тривалу перспективу розвитку. Ми в «Schneider Electric» переконані, що поєднання екологічності та інновацій вже може бути реалізоване. Конференція CОР24 дала нам можливість продемонструвати свій внесок за допомогою рішень, здатних запобігти змінам клімату. Тим самим ми демонструємо наш план з виконання 17 цілей ООН в галузі екологічно стійкого розвитку», – наголосив Жіль Вермот Дерош.

Про компанію «Schneider Electrik»

«Schneider Electric»перебуває на передовій цифровій трансформації у сферах керування енергією та автоматизації для житлових будинків, будівель, центрів обробки даних, інфраструктури і промисловості. Присутність у більш, ніж 100 країнах світу, дає змогу «Schneider Electric» бути безперечним лідером в галузі керуваіння електроенергією (низька і середня напруга, безперебійне енергопостачання) і систем автоматизації. Ми пропонуємо ефективні інтегровані рішення, які об'єднують керування енергією, автоматизацію і програмне забезпечення. Ми впевнені, що наші унікальні фахівці і партнери роблять «Schneider Electric» унікальною компанією, а наша прихильність інноваціям, диверсифікації і принципам стійкого розвитку робить життя яскравішим – скрізь, завжди і для всіх. Ми, в «Schneider Electric», називаємо це Life Is On.

Джерело: прес-реліз «Schneider Electrik»
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.