Вам подобається оновлений портал?
Івано-Франківський локомотиворемонтний завод, заснований ще у 1866 році, став першим в Україні з 60 підприємств, який отримав звіт з енергоаудиту, проведеного з ініціативи Німецького...
Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити
Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України (НКРЕКП), схвалила проект постанови про встановлення «зеленого» тарифу для Нікопольської СЕС у розмірі 15,03 євро за МВт-год до 2030 року.
Передбачається, що Нікопольська СЕС за рік вироблятиме до 290 млн кВт-год електроенергії.
Це найбільша СЕС в Україні та Європі.
ТОВ «Солар-Фарм-1» належить компанії «DTEK Renewables B.V»., що оперує активами групи «ДТЕК» у сфері поновлюваних джерел енергії. Як повідомлялося, підрядник будівництва Нікопольської СЕС – китайська «China Machinery Engineering Corporation» (CMEC). Сонячні панелі для неї поставила «Trina Solar Limited».
У березні станцію планують під’єднати до енергосистеми.
СЕС зможе цілком задовольняти потреби 100 тис. домогосподарств і дасть змогу зменшити викиди діоксиду вуглецю більше ніж на 300 тис. тонн за рік.
Для забезпечення приєднання сонячної електростанції в Нікополі (ТОВ «Солар-Фарм-1») НЕК «Укренерго» реконструюють відкритий розподілювальний пристрій 150 кВ підстанції 330 кВ «Нікопольська».
У 2017 році «ДТЕК» введено в експлуатацію свою першу Трифанівську СЕС потужністю 10 МВт у Херсонській області.
Раніше «ЕлектроВісті» писали, що китайська «Trina Solar Limited» повідомила про поставку фотоелектричних модулів загальною потужністю 123 МВт для проекту сонячної електростанції, що реалізується найбільшим в Україні приватним енергетичним холдингом «ДТЕК».
Також китайська «China Machinery Rngineering Company» (CMEC) інвестувала €230 млн. в будівництво в Україні сонячної електростанції потужністю 200 МВт.
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |