Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
1302
19.12.2006р.
ВАТ "Рівненський завод високовольтної апаратури" – лідер всеукраїнського конкурсу «Лідер паливно-енергетичного комплексу» у номінації «Інвестиційний проект»
Проект "Підвищення ефективності використання матеріалів, енергоресурсів за рахунок збільшення потужності та модернізації штампувальної дільниці"переміг у номінації «Інвестиційний проект»

Розробник: ВАТ "Рівненський завод високовольтної апаратури".

Загальна мета проекту - техно­логічне переоснащення підпри­ємства, збільшення обсягів випус­ку продукції та покращення умов праці за рахунок придбання штам­пувального комплексу FINN РOWER SG - 6.

Сфера використання - дільниця металообробки фірми "ВВА".

"Рівненський завод високо­вольтної апаратури" є одним з най­більших в СНД підприємств по ви­робництву комутаційної і розпо­дільної апаратури напругою від 0,4 до 110 кВ.

Комбінований координатне-ре­вольверний вирубний комплекс з прямокутними ножицями серії СG-6 (країна-виробник - Фінляндія) -це перший верстат нового типу в Україні. У Росії їх приблизно вісім.

Високопродуктивний комплекс розкрою листового металу дає можливість виготовити деталі з листового матеріалу з високою точністю, продуктивністю і заміняє традиційні процеси штампування і механічної обробки.

Перший верстат нового типу в Україні, аналогів якому в державі поки що немає.

Місце впровадження даного проекту - дільниця металообробки фірми "ВВА". Наладка комплексу на ВАТ "РЗВА" здійснювалась трьома інженерами сервісу і зай­няла приблизно 2 тижні. При цьому працювати на верстаті навчилися 8 операторів і програмістів.

З веденням нових потужностей підприємство планує до 2010 року подвоїти випуск продукції. Висока швидкість роботи верстата дає можливість збільшити випуск кін­цевої продукції у декілька разів й на 60 % економити час у процесі виробництва.

Відділ зв’язків з громадськістю ВАТ „РЗВА”.


Надсилайте новини Вашої компанії на адресу portal@proelectro.info

Теги та ключові фрази
рівненський завод високовольтної апаратури вікпедія, завод високовольтної апаратури, ват рівненський завод високовольтної апаратури, ВАТ Рівненський завод високовольтної апаратури технологічний процес, ВАТ "Рівненський завод високовольтної апаратури" 2010, Вікіпедія ВАТ " Рівненський завод високовольтної апаратури ", цілі підприемства Високовольтної Апаратури, статичний перетворювач, енергозберігаючий пристрій, електрична дуга


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
 25/05/2020
210
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.