Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Виставки
Виставки

20-23 листопада 2018 року

Україна, м. Київ,
Міжнародний виставковий центр

9-12 квітня 2019

Україна, м. Київ ,
КиївЕкспоПлаза

9-12 квітня 2019 року

Україна, м. Київ,
КиївЕксоПлаза
Новини
Редакція газети «ЕлектроТЕМА» випускає щорічний «ЕлектроКАЛЕНДАР» виставок та важливих подій в Україні та за кордоном. Уміщені в календарі дати, терміни, міста та країни проведення...

Намір державного ПрАТ «Укргідроенерго» замовити турбіни для третьої черги будівництва Дністровської ГАЕС китайській «CNEEC» замість вітчизняного «Турбоатома» (Харків), який брав участь у...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
1556
27.03.2007р.
ІЕК дбає про майбутнє
У структурі будь-якої системи електропостачання взагалі чи електропривода зокрема можна виділити важливі складові: електричні та електронні апарати чи їхній симбіоз, що забезпечують керування потоками електричної енергії у силових колах, роботу логічних блоків керування та контролю, а також захист ліній системи електропередачі, споживачів чи електромеханічних перетворювачів в аварійних, несанкціонованих режимах роботи. В контексті сказаного важливу роль відіграють електричні апарати захисту людини від ураження електричним струмом під час дотику до відкритих струмопровідних частин, які можуть опинитися під напругою у разі пошкодження.

Дисципліна "Апарати захисту та керування в електричних установках низької напруги" є базовою для студентів, що навчаються за напрямом 6.0922 "Електромеханіка". Для поглибленого вивчення цієї дисципліни Інститут енергетики та систем керування „Львівської політехніки” за підтримки компанії "ІЕК-Україна" видав посібник з лабораторного практикуму „Апарати захисту та керування в електричних установках низької напруги” під редакцією М. В. Бурштинського, Л. С. Копчака, М. В. Хая., який буде розповсюджений по ВНЗ України.

Лабораторний цикл передбачає вивчення будови та функціональних можливостей названих апаратів, а також ознайомлення з вітчизняними і закордонними компаніями та фірмами, що спеціалізуються на випуску та реалізації низьковольтної апаратури, із каталогами пропонованої ними електротехнічної продукції.

Метою відповідного теоретичного курсу та лабораторного практикуму є формування у студента інженерного світогляду у сфері проектування, придбання та втілення в реальні системи найрізноманітнішого електротехнічного обладнання, яке широко пропонують нині на ринку.

Окрім того, на базі згаданої вище лабораторії створено навчальний центр компанії "ІЕК-Україна" для підвищення рівня знань молодих спеціалістів та всіх зацікавлених у застосуванні низьковольтних апаратів систем електропостачання та керування електроприводами.

Теги та ключові фрази
IЕК каталог, статичний перетворювач схема, іек україна Каталог продукції
Більше новин за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.