Пошук тега: 168 - всього тегів у розділі |
Вся інформація, яка містить тег: Реле контролю |
Популярні теги активного розділу
|
Шукайте інформацію за тегами розділів: |
Презентовано перший енергоаудит для підприємств
Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
Революцію в освітленні здійснив українець
26 вітротурбін для 100-мегаватної вітрової станції на Запоріжжі
Покладення спецобов’язків на «Енергоатом» загрожує банкрутством...
Понад 50% електроенергії вироблено з ВДЕ
Перший у світі термальний акумулятор
В Україні створили електромагнітну зброю
Уряд України має намір запропонувати пільги виробникам...
Енергетична незалежність для нас – це насамперед енергетична...
Вжито заходів для забезпечення надійного електропостачання...
«Енергоатом» розкритикував пропозицію НКРЕКП…
СЕС забезпечує світлом та теплом будинок площею 120 кв м
Випущено автобус із сонячною батареєю на даху
Три СЕС на 225 МВт, $ 180 млн інвестицій, під’єднання до мереж і аукціони
Установка, що видає і електроенергію, і тепло
Викопне паливо у США дорожче за сонячну або вітрову електроенергію
Українець, який здійснив революцію в освітленні
За місяць потужність станцій на ВДЕ збільшилась на 214 МВт
USD |
![]() |
0.00 грн. |
EUR |
![]() |
0.00 грн. |
Енергетична безпека наразі залишається недосяжною ціллю для України, а насправді ми перебуваємо в перманентному стані енергетичної небезпеки, йдеться у блозі авторитетного автора, поданому «Економічною правдою».
Наприкінці року Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект про нову систему підтримки «зелених» електростанцій. Високий тариф планується суттєво знизити і перейти до системи аукціонів. Чому це важливо і що буде далі? Про це – у публікації, поданій «Економічною правдою».
Поява нових технологій розширюють можливості для економії на електроенергії як для побутових, так і для не побутових споживачів. Фіксація обсягів споживання в конкретний період доби часто дає змогу отримати ціну електроенергії, що відповідає тій, яку формує гуртовий ринок – вночі вона коштує набагато менше, ніж вдень. Найпростіший спосіб організації такої системи обліку – встановлення «розумних» лічильників. Для населення оператори систем розподілу встановлюють таке устаткування за свій рахунок в межах внесених в тариф засобів. Про його переваги розповів «Енергореформі» в бліц-інтерв'ю комерційний директор «ДТЕК Київські електромережі» Олександр Бемм.
Стрімке зростання інвестицій у «зелену енергетику» породжує страх фінансового перекосу на ринку електроенергетики. Чи варто коригувати стратегію?Про це – у блозі фахівця-експерта, поданого «Економічною правдою».
Споживачі сигналізують: постачальники електроенергії навмисне «вганяють» людей у штучні борги. І погрожують від’єднувати від мережі. На відміну від сфери газозабезпечення українців, де постачальники-монополісти, як писав Укрінформ, все ще мають неабияке поле для зловживань – зокрема, через відсутність належного обліку використаного палива, у царині електропостачання таких лазівок, здавалося б, мало бути набагато менше, чи й не бути взагалі. Адже схема обліку спожитої електроенергії та розрахунків за неї відпрацьована десятиліттями. Але, виявляється, й тут далеко не все гаразд. Із дрібними маніпуляціями з боку постачальників відповідних послуг, певно, стикався кожен наш співвітчизник. Але час від часу монополісти вдаються й до більш масштабних оборудок. Причому, коли і хто стане черговою жертвою чийогось бажання нажитися за чужий рахунок, спрогнозувати важко. Для багатьох киян, приміром, «година «Ч» настала в середині січня – щойно до поштових скриньок надійшли «грудневі» рахунки від підконтрольного Рінату Ахметову ПрАТ «ДТЕК «Київські електромережі» (раніше – ПАТ «Київенерго»).