Пошук тега: 168 - всього тегів у розділі |
Вся інформація, яка містить тег: Реле контролю |
Популярні теги активного розділу
|
Шукайте інформацію за тегами розділів: |
Біогазова установка потужністю 12 МВт на птахофабриці
Автопарк ЮУАЕС поповнився новою технікою
Прогнозний баланс електроенергії на березень 2019 року
Запроваджено нові технології освітлення приміщень
За рік на Львівщині запустили 15 об'єктів відновлюваної енергетики
Для подальшого розвитку слід впровадити «зелені» аукціони
Україні потрібен «енергетичний безвіз» з Європою
Наш пріоритет – не лише завершення внутрішніх реформ, але й...
Наша енергетика стала прогнозованою…
ВЕС потужністю 32 МВт під Одесою
Тести на Криворізькій ТЕС: Україна стала ближче до енергосистеми...
Розробили та готують до випуску прототип потужного електромотоцикла
Розроблена в Україні бездротова станція може заряджати 8 пристроїв...
65% електроенергії в Австрії виробляють за допомогою ГЕС
«Енергоатом» і «Турбоатом» зробили ще один крок на шляху до...
СЕСу селі збудує «Хутіренергоінвест»…
Новий Проект USAID «Енергетична безпека»
У Нікополі побудували найбільшу СЕС в Європі
Заборонили будівництво вітропарку за €1,7 млрд, підозрюючи...
Створено оперативний штаб з будівництва Дністровської ГАЕС на чолі з...
USD |
![]() |
0.00 грн. |
EUR |
![]() |
0.00 грн. |
Енергетична безпека наразі залишається недосяжною ціллю для України, а насправді ми перебуваємо в перманентному стані енергетичної небезпеки, йдеться у блозі авторитетного автора, поданому «Економічною правдою».
Наприкінці року Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект про нову систему підтримки «зелених» електростанцій. Високий тариф планується суттєво знизити і перейти до системи аукціонів. Чому це важливо і що буде далі? Про це – у публікації, поданій «Економічною правдою».
Поява нових технологій розширюють можливості для економії на електроенергії як для побутових, так і для не побутових споживачів. Фіксація обсягів споживання в конкретний період доби часто дає змогу отримати ціну електроенергії, що відповідає тій, яку формує гуртовий ринок – вночі вона коштує набагато менше, ніж вдень. Найпростіший спосіб організації такої системи обліку – встановлення «розумних» лічильників. Для населення оператори систем розподілу встановлюють таке устаткування за свій рахунок в межах внесених в тариф засобів. Про його переваги розповів «Енергореформі» в бліц-інтерв'ю комерційний директор «ДТЕК Київські електромережі» Олександр Бемм.
Стрімке зростання інвестицій у «зелену енергетику» породжує страх фінансового перекосу на ринку електроенергетики. Чи варто коригувати стратегію?Про це – у блозі фахівця-експерта, поданого «Економічною правдою».
Споживачі сигналізують: постачальники електроенергії навмисне «вганяють» людей у штучні борги. І погрожують від’єднувати від мережі. На відміну від сфери газозабезпечення українців, де постачальники-монополісти, як писав Укрінформ, все ще мають неабияке поле для зловживань – зокрема, через відсутність належного обліку використаного палива, у царині електропостачання таких лазівок, здавалося б, мало бути набагато менше, чи й не бути взагалі. Адже схема обліку спожитої електроенергії та розрахунків за неї відпрацьована десятиліттями. Але, виявляється, й тут далеко не все гаразд. Із дрібними маніпуляціями з боку постачальників відповідних послуг, певно, стикався кожен наш співвітчизник. Але час від часу монополісти вдаються й до більш масштабних оборудок. Причому, коли і хто стане черговою жертвою чийогось бажання нажитися за чужий рахунок, спрогнозувати важко. Для багатьох киян, приміром, «година «Ч» настала в середині січня – щойно до поштових скриньок надійшли «грудневі» рахунки від підконтрольного Рінату Ахметову ПрАТ «ДТЕК «Київські електромережі» (раніше – ПАТ «Київенерго»).