Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

5270
20.02.2006р. |
Незамінні джерела тепла

У нас чудові люди, чудесна земля, і все булоб добре, якби не холод. Мабуть, найбільшим недоліком України можна вважати клімат, що не дає можливості використовувати наш славнозвісний чорнозем повною мірою. А тут ще й енергетичні проблеми насуваються щоосені, створюючи додаткові складності. Утім, зараз з'явилися сучасні способи вирішення проблем з теплом на виробництві. Те, що раніш було недоступним, нині звичайна річ. Проблема опалення приміщень, які не потребують постійного обігріву, тепер елементарно вирішується за допомогою альтернативних джерел тепла, заощаджуючи на підключенні до теплоцентралі.
"Електротема" № 2 (10) 23 січня - 10 лютого 2003 року

Останнім часом автономні обігрівачі успішно застосовуються для опалення виробничих площ, складів, теплиць (тепло + вуглекислий газ, необхідний для рослин), автомобільних майстерень, наметових споруд, павільйонів, сушіння деревини. Мобільні системи обігріву, без перебільшення, незамінна техніка для будівельників. Можна працювати в теплі без простоювання у будь-яку пору року, не звертаючи уваги на вогкість і мороз. У затягнутому плівкою приміщенні система обігріву підтримує різницю температур з вулицею в 20 оС. Це дозволяє поштукатуреним стінам швидко сохнути, а будівельникам - не переривати роботи.

Сучасний ринок насичений системами обігріву від різних виробників, не кажучи вже про саморобки і піратські копії. Тому, якщо потрібен нагрівач повітря, радимо не заощаджувати, а вибирати фірму, що має бездоганну репутацію на ринку.

Виробник нагрівачів повітря MASTER – американська фірма DESA INTERNATIONAL - випускає техніку для обігріву понад 70 років. Обігрівачі MASTER з`явилися в Європі в 80-х роках минулого століття і швидко зайняли провідне місце на ринку. Нині фірма охоплює більше половини європейського ринку обігрівачів, має п`ять складальних підприємств на п`ятьох континентах і постачає агрегати для таких відомих фірм як, TERMOBILLE і ENDRESS.

Близький до 100-процентного ККД, широкий асортимент із півсотні моделей у стаціонарному, пересувному і переносному виконанні, простота і безпека забезпечили загальне визнання MASTER. Системи обігріву працюють на пропані/бутані, дизельному паливі, гасі й навіть відпрацьованих моторних і трансмісійних мастилах, діапазон потужності - від “гаражної” (10 кВт) до “цехової” (220 кВт). Бездоганна репутація агрегатів щодо надійності і наявність кваліфікованого сервісу дозволили побудувати на високому рівні і роботу регіональних представництв MASTER. З огляду на те, що розібратися в технічних тонкощах пропонованої техніки без консультацій фахівців часом просто неможливо, краще звертатися до офіційних дилерів.

Фірма “БРІГ ЛТД” пропонує обігрівачі MASTER, які виправдовують себе скрізь, де великі об`єми роблять традиційні паро-водяні системи неефективними, де немає можливостей підвести комунікації, а тепло необхідне тимчасово. Системи прості в експлуатації, не залежать від погодних умов, компактні і довговічні, крім того, застосування спеціальних технологій дозволяє знизити втрати теплоти.

До переваг газових агрегатів можна віднести таке:

- чисте і безшумне згоряння з 100% ККД;

- можливість плавного регулювання температури за допомогою термостата, що дає істотну економію газу;

- моментальна готовність до роботи;

- мобільність і невелика вага.

Дизельні системи обігріву дуже популярні через дешеве паливо. Однак, найдешевшими агрегатами, особливо для фірм, які мають власний транспортний парк і станції техобслуговування, є обігрівачі на відпрацьованих мастилах.

Перш ніж вибрати модель нагрівача, потрібно визначити мінімальну нагрівальну потужність. Переважно цим займаються фахівці фірми-продавця. Їм для цього потрібні дані про об`єм опалювального приміщення, тип конструкції й теплоізоляції споруди - для вибору коефіцієнта розсіювання.

Комплексний підхід до роботи, офіційні постачання, гарантійне обслуговування, сервіс, витрати матеріали і запчастини забезпечують тільки авторизовані представники. Крім того, вони допоможуть зробити розрахунки, правильно підібрати установку і вирішити всі технічні проблеми.

Матеріали надала фірма “БРІГ ЛТД”.

Теги и ключевые фразы
"джерела тепла ", эмбри берс на нокиа C6, джерела теплоти, електро заощаджуючі технології, перспективи розвитку джерел енергії для опалення приміщення, торг юа, статті про электротовары, торг уа, автономні джерела тепла, автомобільні автономні обігрівачі
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати
Інші статті
26.03.2010р.

Обмежники перенапруги нелінійні у районних і розподільних мережах

Вентильні розрядники, що застосовувалися раніше для захисту від перенапруг у районних і розподільних мережах, заміняють обмежники перенапруги (ОПН). Не маючи іскрових проміжків, ОПН ефективніше захищають електроустаткування від усіх видів перенапруг, які можуть виникнути в електричних мережах.

26.03.2010р.

Енергія, принесена вітром

Річний приріст енергії, одержуваної останнім часом у Європі за допомогою вітроенергетичних установок (ВЕУ), перевищує 30%. Настільки потужне зростання причинене збільшенням кількості подібних установок і підвищення їх потужності. Стрімкий розвиток технологій виробництва напівпровідників, зниження рівня втрат силових ключів і підвищення їх ефективності, поява нових засобів моделювання й проектування дає змогу створювати перетворювачі з унікальними техніко-економічними показниками.

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.