Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3286
21.03.2006р. |
Комутація в колах 10 кВ

Терміни впровадження устаткування в експлуатацію стають дедалі коротшими, а витрати на електромонтаж треба зводити до мінімуму. Разом з тим вимоги до комутаційних апаратів – усе суворішають. Будь-яке технологічне устаткування в наш час має бути компактним і високопродуктивним та мати оптимальний захист. Цим вимогам відповідає автогазовий вимикач навантаження серії ВНМ-10, який серійно виготовляє ЗАТ ”Завод електротехнічного обладнання».
"Електротема" №12 (20) 24 червня - 7 липня 2003 року

Вимикач призначений для багаторазових комутаційних операцій, встановлюється в камери КСО серії 300, КТП і КРУ. Привід вимикача типу ПП-16 має дистанційне або місцеве оперативне керування і блокування головних і заземлюючих ножів. Вимикач допускає автоматичне вимикання при перегорянні одного із запобіжників

Вимикач складається з монолітної рами, виконаної з конструкційного електроізоляційного матеріалу, на виступи якої встановлені рухомі контактні ножі і нерухомі контакти. Повертання контактних ножів здійснюється важельним валом і ізоляційними тягами. На нерухомих контактах установлені дугогасильні камери. Рухомі дугогасильні контакти розташовані на одній осі з контактними ножами. Вимикач керується окремо встановлюваним пружинним приводом, який винесений на передню панель. Для різних типовиконань вимикачів на раму встановлюють зверху чи знизу ножі заземлення і запобіжники з одним контактом на вимикачі й іншим на окремій монолітній напіврамі з електроізоляційного матеріалу, на напіврамі також може бути встановлений пристрій для подачі команди на відімкнення при перегорянні одного з запобіжників.

Робота вимикача заснована на гасінні електричної дуги, що виникає при розмиканні дугогасильних контактів, потоком газу, що утворюється в результаті впливу високої температури дуги на тверду газогенеруючу речовину. Привід має дистанційне чи місцеве оперативне керування. Місцеве керування проводиться переміщенням важеля для керування вимикачем зверху вниз для відімкнення чи знизу вверх для ввімкнення. Дистанційне керування проводиться за допомогою електромагніта, встановленого в приводі, при зведених пружинах. У конструкції приводів дистанційного керування передбачена можливість переходу на місцеве керування при налагоджувальних роботах. Привід забезпечує незалежний від швидкості дій обслуговуючого персоналу час увімкнення і відімкнення. Керування ножами заземлення здійснюється тією ж рукояткою, що і головними ножами вимикача. Усі необхідні блокування від помилкових дій оператора розміщені в приводі.

Переваги вимикача

- Струмопровідники та їхні механізми змонтовані на монолітній ізоляційно-корпусній системі, що дозволяє забезпечити високу точність складання без регулювань і стабільну та надійну роботу вимикача.

- Ізоляційно-корпусна система вимикача стабільно витримує електродинамічний вплив струмів 81 кА й випробування на дугостійкість.

- Конструкція дугогасильної камери забезпечує успішне відімкнення як великих, так і малих струмів. При цьому час горіння дуги не перевищує двох півперіодів.

- Конструкція пружинного привода має високу надійність, стабільно забезпечує необхідну швидкість як при вимиканні, так і при вмиканні вимикача.

- Привід забезпечує дистанційне чи місцеве керування операціями вмикання та вимикання.

- Вимикач може бути різного типовиконання: з ножами заземлення і запобіжниками, установлюваними як знизу, так і зверху, а також з ножами заземлення і запобіжниками, розташованими в різному сполученні (ніж заземлення знизу, запобіжник зверху чи навпаки). Вимикач може бути також виконаний із запобіжниками, з обох кінців яких установлені ножі заземлення, що працюють синхронно від однієї рукоятки привода.

- Вимикачі з запобіжниками мають типовиконання з пристроєм для подачі команди на автоматичне відімкнення і сигналізацію при перегорянні одного з запобіжників.

- Головні ножі і ножі заземлення надійно і компактно механічно зблоковані між собою в приводі.

- Власний час вмикання вимикача - не більш 0,2 с. Власний час вимикання – не більш 0,1 с.

- Вимикач із приводом мають високу заводську готовність за рахунок їхнього раціонального кінематичного зв`язку, і тому не вимагають додаткових монтажних робіт.

- Вимикач із приводом не потребує заміни деталей протягом усього терміну служби при дотриманні правил транспортування, збереження, монтажу й експлуатації (ресурс вимикача 8000 циклів протягом терміну служби не менш 25 років).

Технічні характеристики вимикача

Номінальна напруга, кВ

10

Найбільша робоча напруга, кВ

12

Номінальний струм, А

400; 630

Номінальний струм відімкнення при cos>=`0,7` і при найбільшій робочій напрузі, А

630

Номінальний струм відімкнення при cos>=`0,7` і при найбільшій робочій напрузі, А

1000

Час протікання наскрізного струму замикання, с

3

Номінальна напруга електромагніта, В

- постійного струму

- змінного струму

110

100;127;220

Механічна зносостійкість, цикли вмикання-вимикання

2000

Вимикачі призначені для застосування в кліматичних умовах УХЛ, категорія розміщення 3. Температура навколишнього середовища: від плюс 40 0С до мінус 60 0С.

Підготував Михайло КОВАЛЬЧУК

Теги и ключевые фразы
вимикач навантаження10 кв ціна, консрукція дугогасильної камери, вимикач навантаження 10 кв ножі-ціна, Виминачі навантаження 10кВ, дугогасильні камери, Вимикачі навантаження 10 кВ, вимикач навантаження 10 кв


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

05.02.2010р.

Комплектні пристрої для електропостачання будмайданчика

Схема тимчасового електропостачання містить джерела й споживачів електроенергії, силові пункти й розподільні мережі. Джерелами електропостачання на будівельному майданчику є трансформаторні підстанції стаціонарного або пересувного типу. За відсутності джерел або мереж електропостачання можна застосовувати тимчасові пересувні електростанції на автомобільні шасі, що працюють на рідкому паливі.

При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.