Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3624
22.03.2006р. |
Ізоляція по-новому

За останні 30 років набір застосовуваних в електротехніці ЕІМ (електроізоляційні матеріали) практично не мінявся.Такі слюдяні стрічки, як ЛСЭП-934Тпл, ЛСК-110Тпл, ЛСЭК-5Тпл, були розроблені наприкінці 70-х - початку 80-х років, і відтоді нічого принципово нового в галузі ізоляційних матеріалів не придумали.
"Електротема" № 13 (21) 8 - 21 липня 2003 року

ЗАТ «Диэлектрик» відмовилося від уторованого шляху виробництва відомих марок, і фахівці підприємства розробили нові слюдяні стрічки з урахуванням недоліків старих ізоляційних стрічок.Нові розробки підприємства вже зарекомендували себе з позитивного боку на багатьох заводах, серед яких ряд заводів з виробництва і ремонту електричних машин і двигунів.

Фахівці ЗАТ «Диэлектрик», розробляючи нові ЕІМ, насамперед прагнули підвищити надійність системи ізоляції. Крім того, їхньою метою було зменшити вартість виробництва системи ізоляції чи її ремонту на підприємстві-споживачі.

Для виготовлення ЕІМ, що використовуються в системі ізоляції, застосовують сумісні однорідні матеріали, на базі одного типу в’яжучого матеріалу.Для класу F – це модифікований епоксидний компаунд КП-303, а для системи ізоляції класу Н – це модифікований кремнійорганічний компаунд КП-502.

Просочені стрічки ЛСп-F/Н-ТПл (Пл, 2Пл), що використовуються для виткової і корпусної ізоляції, виготовлені на основі некальцінованого флогопитового слюдопаперу.Це значно підвищує діелектричні властивості ізоляції, оскільки флогопитовий слюдопапір, завдяки особливостям свого виробництва, має у своєму складі слюду з незруйнованими кристалічними ґратками, на відміну від слюдопаперу мусковитного, отриманого в процесі глибокої термо- і хімобробки. Для просочування використовуються ті самі компаунди, що і для виробництва ЕІМ, відповідно компаунд КП-303 - для класу F, а компаунд КП-502 - для класу Н.

Переваги нових стрічок:

- швидкий час твердіння (не більш 3-х годин для класу F і не більш 10 годин для класу Н), а отже, зменшення енерго- і трудозатрат при виготовленні чи ремонті двигунів;

- високі діелектричні показники (висока електрична міцність і дуже низький тангенс кута діелектричних втрат);

- висока технологічність запропонованого виробу (м’яка стрічка добре витягує і легко накладається на провідник);

- нова стрічка має досить тривалий час зберігання (не менш шести місяців);

- невисока, якщо порівнювати з аналогічними виробами, ціна нових просочених стрічок.

Крім виробництва слюдяної ізоляції, нині на підприємстві розробляються нові композиційні матеріали класу нагрівостійкості H на основі плівки Теонекс компанії DuPont, здатні замінити дорогі матеріали з поліамідною плівкою, як-от, Імідофлекс 292(929) і Сінтофлекс 828, стрічки ЛПМК-Т(ТТ), ЛСПМ, ЛСКО-ПМ.

Підготував

Микола ЦАП.

Теги и ключевые фразы
ЕЛЕКТРОІЗОЛЯЦІЙНА СТРІЧКА ЛСК, продам ЛСПМ, слюдяні матеріали, ізоляція класу F, статичний перетворювач, показати світлові прибори для дискотек, перетворювач напруги 12в 220в до2000вт, конденсатори, лспм, компаунд кп 303 г
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.