Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3926
18.04.2006р. |
Оброблення кабелю без проблем

Стрімке зростання ринку електромонтажних робіт висуває підвищені вимоги до електромонтажного інструменту. Коли мова йде про професійний електромонтаж, основними критеріями вибору інструменту безумовно є: якість обробки видаткового матеріалу, зручність експлуатації, універсальність, безвідмовність і ресурс приладу. Усі ці важливі якості інструменту забезпечують монтажнику перевагу у швидкості роботи, істотно підвищуючи продуктивність праці.

"Електротема" № 21 (29) 11-24 листопада 2003 року

Нині, за різноманіття пропонованого сьогодні електромонтажного інструменту, визначитися у виборі прийнятного варіанта досить складно. Безумовним лідером у виробництві професійного інструменту для роботи з кабелем і дротом є німецька фірма WEIDMULLER, відома багатьом як виробник високоякісного комутаційного устаткування.

Серед широкого спектра електромонтажного інструменту фірми WEIDMULLER особливу популярний у монтажників комплект із двох інструментів для оброблення кабелю типу ВВГ чи NYM. Для зняття зовнішньої оболонки кабелю використовується інструмент AM 25, що діє за принципом кругового ножа; для видалення ізоляції з внутрішніх дротів застосовується інструмент для зняття ізоляції Stripax.

При обробленні кабелю і дроту звичайними методами за допомогою ножа і кусачок монтажник мав володіти певними навичками, також якість обробки не завжди була доброю, таким чином, тривалість монтажних робіт безпосередньо залежала від застосовуваного інструмента і професіоналізму монтажника.

Обробити трижильний кабель за 7 секунд непідготовлена людина може за допомогою інструментів АМ 25 і Stripax фірми WEIDMULLER.

Інструмент для зняття ізоляції AM 25 призначений для роботи з кабелем круглого перерізу з ПВХ-ізоляцією. Діаметр оброблюваного кабелю від 4,5 до 25 мм. Прилад складається зі зручної ручки, підпружиненої головки з можливістю плавного регулювання виступання ножа (до 4,5 мм товщини ізоляції), поворотного механізму ножа (від 90 до 0 градусів щодо кабелю) і підпружиненого кутового захоплювача. Така оригінальна конструкція AM 25 дає можливість вирізувати ділянки ізоляції в будь-якому місці кабелю. Можливість повороту площини ножа дозволяє різати ізоляцію по колу, уздовж кабелю і навіть по спіралі. Регулювання довжини ножа забезпечує збереження внутрішніх шарів ізоляції чи екрана кабелю, адже за потреби, відрегулювати прилад можна по торцевій частині кабелю. У комплект AM 25 входить запасний ніж, що розміщений в ручці.

Необхідним інструментом для роботи з дротом є інструмент для зняття ізоляції Stripax. Цей пристрій дозволяє видаляти ПВХ-ізоляцію з одножильних і багатожильних дротів перерізом від 0,08 до 6 мм2 без будь-яких регулювань. Усе, що потрібно від монтажника, це виставити довжину зняття ізоляції за допомогою пересувного упору (довжина до 20 мм). Кабелі з багатошаровою ізоляцією можуть бути зачищені за кілька разів без проміжного налаштування. Також, даний інструмент має різак, що виконує `чистий` зріз без обриву і зминання жил провідника. Важко уявити собі який-небудь спосіб зачищення багатожильного дроту перерізом менше 1 мм2, однак, за допомогою Stripax дана операція виконується одним рухом, при цьому не відбувається підрізання чи витягування крайніх жил.

Висока якість роботи Stripax, забезпечується за рахунок особливої конструкції двох робочих губок-ножів, що складаються з пачки 30 пластин, закріплених на пружній пластиковій підстаці. Таким чином, при двобічному тиску різальних ножів, ряд пластин пружно деформується й обгинає профіль дроту, прорізаючи ізоляцію до контакту з провідником. Корпус інструмента виконаний з поліаміду, армованого скловолокном, що робить інструмент дуже міцним, призначеним для важких умов роботи.

За рахунок застосування для виготовлення інструмента високоякісних матеріалів і прецензійної механіки, ресурс роботи Stripax складає 350 тисяч операцій. Як і будь-яка професійна техніка, інструмент фірми WEIDMULLER має порівняно високу вартість, але водночас є найвигіднішим при розрахунку вартості однієї операції з огляду на великий ресурс і високу надійність.

Олег КОНЕЛЬСЬКИЙ

Теги и ключевые фразы
оброблення кабелів, Скачать відео як виготовляють кабель, http, ніж електромонтажний Електромонтажний Weidmuller для оброблення, Способи оброблення проводів і кабелів, оброблення проводів і кабелів, пристрій для зняття ізоляції, для зняття ізоляції з кабеля, скачать відео оброблені грузовики, СКАЧАТЬ ИГРОВЫЕ АВТОМАТЫ НА ТЕЛЕФОН PHILIPS xenium x622 ИГРАТЬ БЕС ДЕНЕГ
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

29.10.2010р.

Сенсорні вимикачі

Що таке сенсорні вимикачі? Спочатку, під поняттям сенсорні вимикачі, малися на увазі вимикачі з контактною пластиною, при дотику до якої відбувалося включення-відключення навантаження. У сенсорних вимикачах відсутні механічні рухомі частини

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.