Компания Schneider Electric объявляет о запуске серии...
В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...
Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...
16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...
Вам подобається оновлений портал?
В результаті масштабних вимкнень електроенергії в США, Великобританії, Франції, Італії й інших країнах близько 40% компаній, що потрапили в епіцентр вимкнень, не змогли нормально працювати під час цього техногенного лиха. Це ще раз підтверджує переваги використання джерел безперебійного живлення (ДБЖ), які допомогли захистити бізнес, врятувати результати роботи, а також справитися з побутовими проблемами. Зрештою, завдяки найпростішим ДБЖ люди могли дізнатися останні новини, які транслювалися радіо та телебаченням, і не впадати в паніку. Після вимкнень електроенергії попит на ДБЖ помітно зріс.
"Електротема" № 23 (31) 9-21 грудня 2003 року
Якщо говорити про фінансові втрати підприємств від вимкнень електроенергії, за даними Network Computing, енергетичні компанії в середньому втрачають до 2817846 $ за годину, фінансові установи - 1495134 $, телекомунікаційні компанії – 2066245 $, страхова галузь – 1202444 $, а роздрібні компанії - 1107274 $. Втрати великі, тому їх необхідно уникнути, спланувавши й організувавши ефективну систему захисту.
Більшість великих фірм уже використовують джерела безперебійного живлення для захисту своїх інтересів. Нюанс у тім, що ці рішення не завжди адаптовані до умов інформаційних технологій, що активно розвиваються, - вони статичні і, якщо можна так сказати, “неповороткі”, не адаптовані до модернізації і розширення, а в підсумку – не можуть справитися з новими завданнями.
Тому сьогодні на ринку популярні компанії, які пропонують новий підхід – не просто ДБЖ, а цілий комплекс устаткування (шафи, ДБЖ, блоки розподілу живлення, аксесуари для керування системою тощо), інстальований у єдину інфраструктуру, розраховану на реальні потреби сучасного підприємства – як малого, так і великого. Модульна побудова такої системи, простота її планування, легкість встановлення і можливість розширення – усе це дозволяє істотно заощаджувати капітальні витрати і вирішувати величезну кількість завдань. Тож дедалі більше компаній віддають перевагу саме цьому підходу при організації системи безперебійного електроживлення.
Петро ДІДУХ
Добавить в закладки | Підписатись | Версия для печати |
Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити
Пристрій для плавного пуску електродвигуна
Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках
06/12/2019
|
27
|
05/12/2019
|
50
|