Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2760
05.05.2006р. |
Новий підхід до організації системи безперебійного електроживлення

В результаті масштабних вимкнень електроенергії в США, Великобританії, Франції, Італії й інших країнах близько 40% компаній, що потрапили в епіцентр вимкнень, не змогли нормально працювати під час цього техногенного лиха. Це ще раз підтверджує переваги використання джерел безперебійного живлення (ДБЖ), які допомогли захистити бізнес, врятувати результати роботи, а також справитися з побутовими проблемами. Зрештою, завдяки найпростішим ДБЖ люди могли дізнатися останні новини, які транслювалися радіо та телебаченням, і не впадати в паніку. Після вимкнень електроенергії попит на ДБЖ помітно зріс.
"Електротема" № 23 (31) 9-21 грудня 2003 року

Якщо говорити про фінансові втрати підприємств від вимкнень електроенергії, за даними Network Computing, енергетичні компанії в середньому втрачають до 2817846 $ за годину, фінансові установи - 1495134 $, телекомунікаційні компанії – 2066245 $, страхова галузь – 1202444 $, а роздрібні компанії - 1107274 $. Втрати великі, тому їх необхідно уникнути, спланувавши й організувавши ефективну систему захисту.

Більшість великих фірм уже використовують джерела безперебійного живлення для захисту своїх інтересів. Нюанс у тім, що ці рішення не завжди адаптовані до умов інформаційних технологій, що активно розвиваються, - вони статичні і, якщо можна так сказати, “неповороткі”, не адаптовані до модернізації і розширення, а в підсумку – не можуть справитися з новими завданнями.

Тому сьогодні на ринку популярні компанії, які пропонують новий підхід – не просто ДБЖ, а цілий комплекс устаткування (шафи, ДБЖ, блоки розподілу живлення, аксесуари для керування системою тощо), інстальований у єдину інфраструктуру, розраховану на реальні потреби сучасного підприємства – як малого, так і великого. Модульна побудова такої системи, простота її планування, легкість встановлення і можливість розширення – усе це дозволяє істотно заощаджувати капітальні витрати і вирішувати величезну кількість завдань. Тож дедалі більше компаній віддають перевагу саме цьому підходу при організації системи безперебійного електроживлення.

Петро ДІДУХ

Теги и ключевые фразы
статичний перетворювач електроенергії
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.