Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3416
12.05.2006р. |
Радіатори REGULUS®-system

Новинка в опалювальній техніці - радіатори REGULUS®-system. Виготовлений він з міді (коефіцієнт теплопередачі 410) та алюмінію (220) - це найтеплопровідніші з усіх доступних матеріалів. Причому теплоносій стикається тільки з міддю, що значно збільшує довговічність радіатора, а алюміній слугує для виготовлення теплопровідних пластин і корпуса радіатора.
"Електротема" № 24 (32) 21 грудня 2003 року - 13 січня 2004 року

Вертикальні алюмінієві пластини з`єднані з горизонтальними мідними трубками радіатора під тиском із взаємним прониканням верхніх шарів металів на молекулярному рівні (так зване «дифузійне» або холодне зварювання). При цьому площа теплового контакту стає більшою площі перетину самої пластини, чим досягається повна передача тепла між металами з різною теплопровідністю.

Вертикальні алюмінієві пластини встановлені з певним проміжком, що створює неначе ряди повітроводів, які дозволяють підтримувати максимальну вертикальну тягу. Холодне повітря буквально втягується знизу радіатора і виводяться нагрітим наверх. Відстань між пластинами підібрано так, щоб повітря рухалося не рівнобіжними шарами, а із завихреннями, тоді воно краще прогрівається навіть при низькій температурі радіатора.

Застосування матеріалів різної теплопровідності, а також розподіл температур по площинах нагрівання повітря, дозволяють уникнути локального перегріву повітря й утворення позитивної іонізації, що несприятливо позначається на самопочутті людини. Навіть при максимальній температурі теплоносія 90°С повітря в радіаторі стикається тільки з невеликими ділянками гарячих мідних трубок загальною площею всього 3,5 - 4% від усієї площі нагрівання.

Вертикальні алюмінієві ламелі-пластини закінчуються на бічних поверхнях радіаторів загинами спеціальної форми, створюючи «лускаті» бічні поверхні. Ця «луска» не тільки приваблива на вигляд, але, найголовніше, створює дуже міцну багатошарову бічну поверхню. Алюмінієвий радіатор із пластин товщиною всього 0,5 мм має вагу менше 5 кг, але витримує тиск до 180 кг. При сильному бічному ударі алюмінієві пластини приймають його на себе, деформуються і перерозподіляють навантаження по всій площині, не допускаючи розриву внутрішніх мідних трубок. Тому навіть сильні зовнішні ушкодження радіатора не виводять його з ладу, дозволяють продовжувати експлуатацію до заміни.

Завдяки зручному кріплення радіатор легко від`єднюється від системи і знімається. Мала вага радіаторів і конструкція начіпних кріплень дають змогу монтувати їх навіть на тонких гіпсокартонних перегородках.

Конвекційний радіатор бічними площинами випромінює не більш 10% своєї потужності, решту віддає конвекцією, тому він не буде даремно гріти стіну.

Радіатори мають малий об`єм води, найбільший радіатор довжиною 2 м і тепловою потужністю понад 4 кВт містить всього 1,5 літра теплоносія. Це дозволяє йому розігріватися протягом 2-3 хвилин і реагувати на термозапірний клапан із запізнюванням всього 30 секунд. Дана особливість сприяє швидкому регулюванню температури, забезпечуючи економію використовуваної енергії нагрівання до 20%.

Мідь і алюміній не іржавіють, тому є можливим застосування таких радіаторів у приміщеннях зі підвищеною вологістю (басейн, кухня чи ванна кімната). Радіатори не потребують застосування інгібіторів корозії, не ушкоджуються від зливу води з опалювальної системи. Конструкція радіаторів гарантує надійність роботи при особливо великих тисках і температурах теплоносія. Робочий тиск радіаторів REGULUS®-system складає 1,5 МПа. Радіатор покритий порошковою епоксидно-полістирольною спікливою фарбою.

Катерина ПОКОРА,

власний кореспондент газети «ЕлектроТЕМА» в м. Одеса.

Теги и ключевые фразы
розмітка кріплень радіатора, радіатори електричні, Радіатори вертикальні, ремонт стабилизатора напряжения, Радіатори Regulus, батареї алюмінієві REGULUS-SYSTEM конструкція
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати
Інші статті
26.03.2010р.

Обмежники перенапруги нелінійні у районних і розподільних мережах

Вентильні розрядники, що застосовувалися раніше для захисту від перенапруг у районних і розподільних мережах, заміняють обмежники перенапруги (ОПН). Не маючи іскрових проміжків, ОПН ефективніше захищають електроустаткування від усіх видів перенапруг, які можуть виникнути в електричних мережах.

26.03.2010р.

Енергія, принесена вітром

Річний приріст енергії, одержуваної останнім часом у Європі за допомогою вітроенергетичних установок (ВЕУ), перевищує 30%. Настільки потужне зростання причинене збільшенням кількості подібних установок і підвищення їх потужності. Стрімкий розвиток технологій виробництва напівпровідників, зниження рівня втрат силових ключів і підвищення їх ефективності, поява нових засобів моделювання й проектування дає змогу створювати перетворювачі з унікальними техніко-економічними показниками.

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.