Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3616
22.05.2006р. |
“Сіменс” – високі технології, які спрямовані в майбутнє

Стабільність, надійність, високі технології, що спрямовані в майбутнє, - це основні критерії роботи «Сіменс Україна» - дочірнього підприємства концерну «Сіменс» із 100-процентною іноземною інвестицією.
"Електротема" № 1 (33) 13-26 січня 2004 року

Історія створення цього підприємства сягає своїм корінням в 1992 року, коли в Києві відкрилось представництво концерну “Сіменс” в Україні. Основними напрямками діяльності представництва на той момент були продаж високотехнологічного медичного і телекомунікаційного устаткування, а також засобів автоматизації технологічних процесів і устаткування для різних галузей енергетики. Нині «Сіменс Україна» це - інформатика і зв’язок; медицина; автоматизація і управління; енергетика; транспорт; світлотехніка.

Принциповою стратегією транснаціонального концерну “Сіменс” є створення в кожній, привабливій з погляду потенційного розвитку бізнесу, країні своїх економічно самостійних структурних підрозділів – дочірніх і спільних підприємств, які, з одного боку, діють у рамках правового й економічного законодавства тієї країни, де працюють, і тому є невід`ємною частиною її національної економіки, а з іншого - входять своїми показниками в консолідований звіт концерну Сіменс.

Тому як тільки в економіці України намітились перші ознаки стабілізації було прийнято рішення про створення дочірньої компанії. ДП «Сіменс Україна» офіційно відкрилось влітку 1997 року. Спочатку в нього ввійшли підрозділи, що займаються збутом і сервісом телекомунікаційного і медичного устаткування. Та поступово в дочірнє підприємство влились і представники всіх інших департаментів концерну. Нині ДП «Сіменс Україна» є українським підприємством, яке стабільно розвивається демонструючи щорічно зростання усіх фінансових-економічних показників своєї діяльності. Так, за підсумками 2002 р. «Інвестгазета» включила його у свій рейтинг «Топ 100» - кращі підприємств України за галузевим рейтингом «Високі технології».

Сьогодні на ринку України представлені продукція і послуги практично всіх департаментів концерну “Сіменс”. «Сіменс Україна» поставляє устаткування і надає консультаційні й інжинірингові послуги, виконує монтаж, сервісне і післягарантійне обслуговування устаткування для різних галузей економіки, це зокрема: фіксований і мобільний зв`язок, телекомунікації, виробництво, передача і розподіл електроенергії, автоматизація виробничих процесів у промисловості і нафто - газовій галузі, медицині, залізничного і міського громадського транспорту. Центральний офіс підприємства знаходиться в Києві. Існують також регіональні відділення в Донецьку, Харкові й Одесі. У планах компанії - створення цілої мережі таких філіалів у всіх регіонах України. Кількість співробітників на кінець 2003 р. - 265 чоловік.

У зв`язку з багатопрофільністю бізнесу ДП «Сіменс Україна» не має єдиної стратегії просування продукції на ринку України. Кожен департамент будує свою стратегію з урахуванням особливостей продукції і реальної ситуації, що існує в конкретному секторі ринку. Якщо, наприклад, продаж медичного устаткування здійснюється в основному за прямими контрактами з кінцевими покупцями, то реалізація мобільних телефонів “Сіменс” відбувається винятково через дилерську мережу. Для департаментів, орієнтованих на промислову автоматизацію й електроенергетику, більш характерний комбінований підхід до просування своєї продукції – це і прямі контакти з потенційними замовниками, і тісне співробітництво з фірмами-партнерами, що виконують функції системних інтеграторів: вони розробляють комплексні рішення, що включають інжиніринг, постачання устаткування і монтаж об`єкта «під ключ».

Володимир ПОЛТАВЕЦЬ, менеджер зі збуту ДП «Сіменс Україна»

Тетяна ЧУБЕНКО, начальник відділу маркетингу ДП «Сіменс Україна»

Теги и ключевые фразы
nokiaahs, Wob cat proqrami nokia ahs 311, скачать игру Кубезумие 2.№5(Зомби в туалете) на андроид, сіменс історія створення, статичний перетворювач, торг уа, сименс це, по и високі технології, високі технології, енергозберігаючий пристрій
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.