Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

5678
05.06.2006р. |
Високовольтні вводи “АББ”

Підприємство “АББ Електроізоліт Бушинг” виготовляє високовольтні вводи на напругу 35–220 кВ для силових трансформаторів і масляних вимикачів. За характером основної ізоляції вводи поділяються на два типи: з паперово-масляною ізоляцією (за ліцензією шведської компанії ABB Components) і з твердою ізоляцією (за ліцензією швейцарської компанії ABB Micafil). Усі вироблені компанією вводи відповідають вимогам міжнародного стандарту МЕК 137. Вводи постачаються в енергосистеми, на металургійні і нафтохімічні заводи, на підстанції залізниць, а також на трансформаторні заводи.
"Електротема" № м3 (35) 10-23 лютого 2004 року

Вводи з паперово-масляною ізоляцією.

У паперово-масляної ізоляції типу BOIT головним є тіло, що складається з електроізоляційного паперу, намотаного на трубу з алюмінієвого сплаву. При намотуванні тіла в нього закладаються обкладки з алюмінієвої фольги для вирівнювання електричного поля. Кільцевий простір між порцеляновим ізолятором і тілом ввода заповнено дегазованим трансформаторним маслом. У верхній частині є заповнений азотом простір для компенсації розширення масла при підвищенні температури і покажчик рівня масла для візуального контролю.

Ввод цілком герметичний і не вимагає технічного обслуговування. Вводи даного типу випускаються на номінальну напругу 52–170 кВ і номінальні струми 800 і 1250 А.

Застосовані комплектуючі та технології забезпечують такі параметри ізоляції ввода: рівень часткових розрядів не більш 5 пКл, тангенс кута діелектричних втрат не більше 0,005. Зовнішня ізоляція посиленого типу забезпечує довжину шляху витоку, що відповідає умовам зон із великим ступенем забруднення.

Вводи з твердою ізоляцією.

Вводи з твердою ізоляцією випускаються двох типів: вводи з RBP-ізоляцією і вводи з RIP-ізоляцією.

RBP ізоляція. У вводах із твердою RBP-ізоляцією типу BRBT для трансформаторів і BRBB для масляних вимикачів основна ізоляція – це тверде ізоляційне тіло, яке отримують намотуванням лакованого ізоляційного паперу на латунну трубу. Для вирівнювання електричного поля При намотуванні на папір наносяться графітові обкладки.

Порцеляновий ізолятор притиснутий до фланця пружинною системою, що знаходиться в «голові» вводу. Простір між ізоляційним тілом і порцеляновим ізолятором заповнено двокомпонентним компаундом «Мікагель». Відсутність масла між тілом ввода і порцеляновим ізолятором дозволяє установлювати вводи під будь-яким кутом.

Трансформаторні вводи BRBT виготовляються на напругу 110 кВ і номінальні струми до 2000 А. Вводи для вимикачів BRBB випускаються на напругу 35 і 110 кВ і номінальні струми до 2000 А.

RIP ізоляція. Відмінними рисами цієї ізоляції, порівняно з RBP-ізоляцією є низькі діелектричні втрати (tg = 0,25–0,45%) і низький рівень часткових розрядів (не більш 5 пКл при подвійній фазній напрузі). Досягається це просоченням попередньо намотаного паперового кістяка епоксидним компаундом у вакуумі, що виключає газові включення в кістяку. RIP-ізоляція має також високу термічну і механічну стійкість. На даний час RIP-ізоляція – краща внутрішня ізоляція для високовольтних вводів, яка, володіючи всіма переваги твердої RBP-ізоляції над паперово-масляною ізоляцією, розширила галузь застосування до класу напруги 500 кВ.

На сьогодні усього кілька компаній у світі освоїли RIP-технологію. Швейцарська компанія ABB Micafil, за чиєю ліцензією “АББ Електроізоліт Бушинг” робить вводи, – визнаний світовий лідер у цій галузі. У вводах типу BRIT із твердою RIP-ізоляцією на напругу 110 і 220 кВ, так само як і у вводах типу BRBT, простір між ізоляційним тілом і порцеляновим ізолятором заповнено двокомпонентним компаундом «Мікагель» і, отже, у них цілком відсутнє масло.

Зовнішня ізоляція таких вводів за вимогою замовника може бути не тільки порцеляновою, а й із силікону, що робить продукцію сейсмостійкою і, крім того, захищеною від вандалізму.

За матеріалами “АББ Електроізоліт Бушинг”.

Теги и ключевые фразы
Вводы STARIP 550-126-800 E3 104, STARIP 550-126-800 E3 104, що таке обкладки в паперово-масляній ізоляції, вводи трансформаторні 150 кВ з RIP-ізоляцією типу DTOI172 кВ 800 А), вводи компаніїї АББ, вводи з RIP ізоляцією ААВ, Высоковольтный ввод abb starip 126-800, високовольтні вводи конденсаторні обкладки, аналог ввода типа STARIP 550-126-800 E3-102, starip 550-126-800 e3 102


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.