Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3565
27.06.2006р. |
Приводи постійного струму SIMOREG

Застосування приводів постійного струму є більш ефективним і виправданим у багатьох випадках – їм властиві зручність налаштування, надійність, економічність, високий ККД і простота експлуатації.
"Електротема" № 9 (41) 11-24 травня 2004 року

Сімейство комплектних мікропроцесорних електроприводів постійного струму SIMOREG DC MASTER, виробництва “Сіменс”, розроблено як для комплексних приводних завдань, так і стандартних рішень, вони постачаються у вигляді встановлюваних блоків і в шафовому виконанні. Ці приводи є високодинамічними - час збудження (час наростання обертального моменту) близько 10 мс. Діапазон потужностей як для реверсивних, так і для нереверсивних приводів - від 6,3 до 2000 кВт (при заживленні через якір чи зовнішнім магнітним полем). Діапазон номінальних струмів - у межах від 15 до 2000 А і може бути збільшений до 10000 А шляхом паралельного з`єднання перетворювачів (до 5 блоків). Діапазон напруг - від 400 до 830 В. Для SIMOREG DC MASTER характерні висока точність і швидкодія, що зумовлено застосуванням цифрової мікропроцесорної техніки:
- цифрова система імпульсно-фазового керування (СІФК) реверсивного тиристорного перетворювача кола струму якоря;
- цифрова СІФК нереверсивного тиристорного перетворювача кола струму збудження;
- цифровий контур струму якоря;
- цифровий контур струму збудження;
- цифровий контур ЕРС.
Перевагами перетворювачів SIMOREG DC MASTER є можливість їх інтеграції в будь-яку систему автоматизованного керування, швидке і просте впровадження в експлуатацію, модульність, простота в обслуговуванні за рахунок єдиної концепції задання параметрів, широкий діапазон потужностей і напруг, широке застосування, висока надійність. У комплект постачання перетворювачів як опція входить комфортна панель оператора OP1S з буквено-цифровим дисплеєм (4 рядка по 16 знаків) для відображення, введення і збереження різних параметрів і даних у режимі офлайн і онлайн. Панель оператора OP1S сумісна з усіма пристроями SIMOREG DC MASTER й іншими перетворювачами (наприклад, Simovert Masterdrives). Додаткова зручність при введенні в експлуатацію SIMOREG DC MASTER полягає у тому, що немає потреби у апаратних змінах. По закінченні налагоджувальних робіт встановлюється система паролів, що визначає рівень доступу експлуатаційного персоналу до різних груп параметрів: тільки перегляд параметрів, перегляд і зміна параметрів технології і параметрів налаштування контурів регулювання тощо.

Напруга мережі живлення 50/60 Гц, В Якір 3АС
400/575 3АС
400/575 3АС
400/575/690 3АС
400/57 5/6907(830)
Номінальні струми, А Якір 15, 30 60-280 400-850 1200-2000
Поле 3,5 10, 15 25, 30 30, 40 (=`310` В)

Система керування технологічним процесом може бути реалізована на базі технологічного модуля Т400, який є стандартною опцією (доповненням) для SIMOREG 6RA70. Технологічний модуль розміщається в спеціальному електронному боксі, убудованому в SIMOREG.
Таким чином, в одному комплектному мікропроцесорному пристрої об`єднані функції двох систем - системи керування власне електроприводом і технологічною системою. При цьому введення в експлуатацію системи керування електроприводом здійснюється за допомогою параметризації контурів регулювання. Параметризація проводиться за допомогою панелі керування OP1S.
Введення в експлуатацію системи керування технологічним процесом здійснюється за допомогою програмування модуля технології Т400. Програмування проводиться за допомогою персонального комп`ютера з інстальованим на ньому пакетом програмування D7-ES.
Крім програмних модулів, що вирішують технологічні завдання, блок `Технологія` включає спеціальний пакет програм комунікації, що забезпечує доступ до необхідних для експлуатаційного персоналу параметрів модуля Т400 з панелі керування OP1S. Цей же спеціальний комунікаційний пакет забезпечує роботу з додатковою панеллю оператора, наприклад панель OP7/DP-12 ряду SIMATIC HMI (виробник SIEMENS). Претворювачі SIMOREG DC MASTER цілком інтегровані в системи автоматизації, підходять для будь-якої системи ЧПК і суміщаються з іншими частинами системи незалежно від того, чи зроблені вони фірмою SIEMENS чи іншими виробниками. У перетворювачах SIMOREG DC MASTER зроблена ставка на відкриту і стандартизовану систему польових шин PROFIBUS-DP з використанням комунікаційного модуля СВР2, безпосереднє підключення до персонального комп`ютера через інтерфейс RS232 і зв`язок за типом `вузол-вузол`. При цьому PROFIBUS-DP є центральним засобом комунікації між компонентами системи автоматизації. Модуль СВР2 убудовується безпосередньо в електронний бокс SIMOREG DC MASTER. З використанням передової технології BICO система SIMOREG DC MASTER відкриває нові межі можливостей програмних засобів. При цьому два потужні процесори виконують функції керування і регулювання приводами для кіл якоря і поля. Функціональні блоки з`єднуються один з одним за допомогою техніки BICO і утворюють орієнтований на конкретний випадок функціональний модуль - на етапі задання параметрів.
Обмін даними між окремими перетворювачами струму проводиться за принципом `вузол-вузол` по інтерфейсу RS 485, у такий спосіб реалізується дуже швидка цифрова передача заданих значень по каскадах.
Системи SIMOREG DC MASTER є на практиці дуже гнучкими і рентабельними:
- вивільняються керуюча система і шина;
- у багатьох випадках усувається необхідність у ЧПК;
- зменшується кількість кабелів, збільшується перешкодозахищеність;
- регулювання і керування здійснюється безпосередньо в приводі;
- за рахунок децентралізації, концепція керування стає наочною;
- технологічне програмне забезпечення розміщене в центральному модулі-техніка BICO.
Перетворювачі SIMOREG у сукупності з двигунами постійного струму є оптимальною і повноцінною системою електропривода. “Сіменс” пропонує виготовлення і постачання електроприводів шафового виконання з використанням модульних перетворювачів SIMOREG. Шафи проектуються за індивідуальним технічним завданням для конкретних об`єктів, з використанням захисної і комутаційної апаратури, комплектуються дистанційними пультами чи дисплейними станціями з необхідними органами керування й індикації технологічних параметрів.

За матеріалами ДП Сіменс-Україна

Теги и ключевые фразы
Цифрова система керування электропривода постiйного струму, Постанова КМУ 310 від 30.03.2011р., постанова№310 від 30.03.2011р., Постанова КМУ 310 від 30.03.2011р., Simoreg ru, статичний перетворювач енергозберігаючий пристрій, приводи постійного струму, simoreg, мікропроцесорний блок керування реверсивною теристорною, Системи керування електроприводом
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.