Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3124
27.06.2006р. |
Siemens в Україні: стратегія взаємовигідного партнерства

На світовому ринку промислової електротехніки німецька фірма Siemens АG— визнаний лідер. В Україні сьогодні важко назвати більш популярну в цьому сегменті торгову марку, тому багато провідних вітчизняних підприємств, прагнучи вийти на світовий рівень виробництва, впроваджують автоматизовані системи керування, та інші високотехнологічні продукти з цим логотипом.
"Електротема" № 9 (41) 11-24 травня 2004 року

І справа не стільки в тім, що вже більш 150 років логотип Siemens — символ надійності та інновацій, саме ця компанія має в нашій країні найглибшікорені і традиції. Одна з основних переваг департаменту засобів автоматизації і привода Siemens АGперед конкурентами — наявність в Україні найбільш розгалуженої мережі партнерів, що виконують повний цикл інжинірингових робіт — від проектування до реалізації проектів «під ключ», гарантійне і сервісне обслуговування. Один з офіційних українських партнерів департаментуА&D Siemens АG— запорізька компанія «Інфоком».

На початку вісімдесятих віндустріальному Запоріжжі створювався науково-інжиніринговийгоспрозрахунковий центр, який об`єднавгрупу талановитих молодих інженерів. Їхній творчий пошук, наполегливістьу вирішенні поставленихінженерних завдань, прагнення освоювати все нове, що з`являлося у техніці і технології, ставка на найсучасніші засоби автоматизації керування технологічнимипроцесами корпораціїSiemens AG і стало основою успіху молодої компанії.

Для запорізьких підприємств продукція Siemens AG була давно знайомою: ще в тридцяті роки, коли зводилися перші радянськііндустріальні гіганти, і на Дніпрогесі, і на алюмінієвому, і на сталеливарному заводі було встановлено електротехнічне устаткування Siemens. Так що про надійність німецької техніки тут добре знають. Та й інженери, що створили інтелектуальнеядро «Інфокому», уже мали чималий досвід роботи з цією технікою: наприклад, Едуард Троценко, генеральний директор фірми, уперше познайомився з системами автоматизації виробництва німецької фірми Siemens AG ще на Волзькому автозаводі. До речі, і в Запорожжя його запросили, як досвідченого фахівця, коли на «АвтоЗАЗі» почали впроваджувати аналогічні системи.

Вже в 1996 р. «Інфоком» уклавугоду про обслуговування систем керування Siemens в Україні, і з того часу це співробітництво розвивалося досить активно. Якщо спочатку запорізькі інженери виконували лише ремонтніроботи, то згодом вони освоїли весь спектр послуг — навчання персоналу замовника, проектніроботи, монтаж, налагодження.

Високий рівень кваліфікації фахівців «Інфокому», що відповідаєсвітовим стандартам Siemens, їхнє прагнення бути на вершині технологічного прогресу, оперативнореагувати на всі потреби замовника стали основою подальшого успішного співробітництва.

Модернізація системи автоматизованого контролю і керування технологічнимі допоміжним устаткуванням на багатьох вітчизнянихпідприємствах є на сьогодні найактуальнішим завданням. Однакдалеко не завжди впроваджуються провідні досягненнятехніки. Реалізуючи проектимодернізації устаткування на елементній базі Siemens, «Інфоком» пропонує підприємствам оснастити своє виробництвозасобами промисловоїавтоматики дійсно сучасного рівня, що відповідає насущним вимогам технологів.

Уже понад 60 українських виробниківу різних регіонах країни переконалися в ефективностіспівробітництва з запорізькимипартнерами Siemens. А це і великі металургійні, машинобудівніпідприємства, і пивні комбінати, і транснаціональні корпорації«Крафт Фудз Україна», «Кока-Кола Бевериджез Україна», «В.А.Т.-Прилуки» тощо.

Упроваджені тут промисловісистеми з застосуванням техніки Siemens дозволяють максимальнооптимізувати процеси виробництва, підвищуючи ефективність інвестиції.

Цікава робота чекає на фахівців «Інфокому» і на Запорізькому автомобільному заводі, де ведеться підготовка до випускуавтомобілів «Опель». Назавждивідійшли в минуле ті часи, коли виробничий конвеєрбув розрахований на випуск однієї конкретної марки машин. Упроваджені запорожцями системикерування на базі техніки Siemens дозволять у лічені хвилини перепрограмувати лінію, і там, де роблять кузови для демократичної«Таврії» чи ВАЗу, можна виготовляти також престижнісвітові моделі.

З`явилися замовники в «Інфокому» і за межами України: разом із Запорізьким інститутом титану, фірма впроваджуєтехнологію десульфурації чавунана металургійних комбінатахКитаю. Річ у тому, що устаткування Siemens давно й успішно працюють на китайських підприємствах, тому, вводячи нову ефективну технологію, місцеві металурги вирішили продовжити це співробітництво й установити АСК ТП на базі засобів німецького виробництва. А вже практичне втілення проекту лягло на плечі української інжинірингової компанії.

Системи автоматизації керуваннявиробництвом — не єдиний напрямок діяльностіТОВ «Інфоком ЛДТ»: тут використовують практично весь широкий спектр промислових засобів, вироблених Siemens AG. Від початку свого існування компанія займається і впровадженням сучасних систем з числовим програмним керуванням.І настільки успішно, що кілька місяців тому цей напрямок був виділений в окремий підрозділ – ТОВ«Ексіком Лтд.», котрий одержавстатус офіційного сервісногоцентра департаменту A&D по системах ЧПК.

— Уже маючи чималий досвід у сферіспеціальних машин і верстатів із ЧПК, — розповідає головний інженерфірми Сергій Худолей, – ми ефективно співробітничаємо з провіднимиукраїнськими підприємствами. Тільки на ВАТ «Мотор Січ» сьогодніреалізується більше 20 проектів. Цікавим був і проект модернізаціїунікального верстата «Тошиба Шибаура» на «Азовмаші». Цей верстат експлуатувався на заводі вже 20 років і керівництво вирішило удосконалити його, застосувавши сучасні системи керування верстатами, а в цьому сегменті Siemens немає рівних.

Чим міцніше стають на ноги вітчизняні підприємства, тим вони вибагливіші, щодо модернізаціївиробничих процесів, упровадження нових технологійінжиніринговим компаніям. І далеко не кожній з них під силу утриматися на висоті, яку потребуєSiemens. Успіх нашої компанії в наступному: ми вкладаємо чималі коштив навчання своїх працівників, у тому числі й у Німеччині, на Siemens АG, тому наші фахівці маютьунікальну кваліфікацію. Та й досвід роботи провідних спеціалістів «Інфокому» дає можливість проводитисервісний супровід не тільки нових, а і цілої гами інших систем керування.

Використовуючи чудові можливостіустаткування Siemens і спираючисьна власний професіоналізм, уміння впроваджувати унікальні високі технології на конкретному виробництві, ми пропонуємо промисловимпідприємствам Українирішення, що забезпечують їм істотні переваги в конкурентній боротьбі.

Генеральний директор ТОВ «ІнфокомЛТД»

Троценко Едуард Анатолійович

Теги и ключевые фразы
Засоби автоматизації фірми Siemens, українсько-німецьке підприємство автоматизовані системи керування, чим займається компанія Siemens, Siemens в україні, Siemens в Україні, застосування Siemens в Україні, фірма siemens, стратегія «Siemens AG» в Україні
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
Предложения, которые могут Вас заинтересовать
 25/11/2019
27
Більше пропозицій за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.