Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

4899
03.07.2006р. |
Мотор-редуктори: німецький варіант

З моменту винаходу електричних двигунів електропривод знайшов щонайширше застосування в усіх галузях промисловості. Можна виділити основні елементи електроприводу: електродвигун, здебільшого з приєднаним до нього редуктором, тобто мотор-редуктор, а також системи керування та системи захисту приводу.
"Електротема" № 11 (43) 8-21 червня 2004 року

Існує велика кількість відомих компаній, які спеціалізуються на виготовленні електродвигунів, серед них ABB, Siemens, VEM, ELIN, Brook Hansen та інші. Частина з них виготовляє обладнання, що призначене для керування електроприводом, широкий асортимент якого представляють такі компанії, як Schnieder Electric, Allen, Bradley, Yaskawa Omron, Mitsubishi. До компаній, які пропонують повні комплекти приводів, можна віднести SEW Eurodrive, Danfoss, Lenze, Siemens, Nord, Flender. Існують також компанії-постачальники, які пропонують електродвигуни та мотор-редуктори, а також обладнання та системи керування та захисту.

Промисловий концерн Danfoss був заснований у Данії у 1933 році. З того часу Danfoss став одним з найбільших виробників електромеханічного обладнання. Серед з найважливіших напрямків діяльності концерну – виготовлення компонентів керованого асинхронного електроприводу. До нього належать мотор-редуктори та широке різноманіття пристроїв, які призначені для керування електродвигунами.

Компанія Bauer увійшла до складу концерну у 1999 році; спеціалізується на виробництві чотирьох типів циліндричних, конічних та черв’ячних мотор-редукторів з двигунами потужністю від 0,03 до 45 кВт та максимальним обертовим моментом на вихідному валі від 20 до 16800 Нм, а також спеціальних серіях: приводи для підвісних конвеєрів та асептичні мотор-редуктори для харчової промисловості. До систем керування та захисту електроприводами застосовують широко розповсюджені електромеханічні контактори, теплові та електронні реле захисту, автоматичні вимикачі серії СІ-ТІ. Конструкції цих традиційних електротехнічних пристроїв, а також використовувані матеріали забезпечують безвідмовну роботу протягом тривалого терміну експлуатації.

Логічним розвитком серії СІ-ТІ є нове покоління електронних контакторів СІ-Tronic. Ця серія виробів, виготовлених із застосуванням технології твердотілих реле, складається з електронних контакторів, пускачів електродвигунів, обмежувачів пускового моменту, пристроїв плавного пуску для двигунів до 15 кВт. Нові технології забезпечують термін служби виробів (кількість циклів спрацювання) у 5-10 разів триваліший порівняно з електромеханічними аналогами.

Для плавного пуску двигунів великої потужності, а саме від 7.5 до 800 кВт, та напругою живлення до 690 В, компанія Danfoss пропонує пристрої плавного пуску серії MCD3000. При їх застосуванні величина пускового струму зменшується вдвічі порівняно з прямим пуском, знижуються механічні навантаження в усій системі електроприводу, усуваються гідравлічні удари у насосних контурах. Для моделей понад 185 кВт є можливість під’єднання за схемою “всередині трикутника”, що дозволяє знизити номінальний робочий струм і застосовувати пристрої плавного пуску з 1-2 типорозмірами менше від номіналу електродвигуна.

Мотор-редуктори виготовляються на спеціально розроблених інтегрованих виробничих лініях з цифровим керуванням. На цих установках виготовляється понад 200 типів деталей одночасно, включаючи ретельну їх перевірку. Мотор-редуктори Danfoss Bauer вирізняються такими властивостями:

- високий ступінь захисту ІР65. Мотор-редуктори можуть працювати у вологому середовищі, поза приміщенням;

- різноманітні способи виконання. Виконання мотор-редукторів з лапами, з фіксуючими рукоятками, фланцеве виконання, різьбовий отвір у корпусі редуктора; і стандартним чи повним валом;

- надійність конструкції. Якісне виконання валів та підшипників, міцний литий корпус, зносостійкі шестерні, виготовлені і загартованої сталі, є гарантом тривалої роботи без сервісного обслуговування;

- відсутність витікань мастила завдяки покращеній конструкції муфт, ущільнень та змащувальних кілець;

- безшумна робота – товарний знак для усієї серії мотор-редукторів BAUER;

- мінімальний рівень обслуговування. Заміна змащувальних матеріалів необхідна тільки після 10000 годин роботи або трьох років експлуатації.

При виготовленні мотор-редукторів здійснюються деякі типи випробувань, а саме: випробування при роботі двигунів під навантаженням, визначення надлишкового підігріву, обчислення моменту та швидкості, визначення реакції системи на роботу в агресивному середовищі, оптимальної відповідності характеристик мотор-редуктора вимогам механізмів, які приводяться в рух. Завдяки цим чисельним перевіркам концерн Danfoss Bauer славиться своєю якістю в усьому світі.

Серії мотор-редукторів Danfoss Bauer:

- циліндричні мотор-редуктори (серія BG). Компактні та економічні мотор-редуктори з косозубою циліндричною передачею, призначені для агресивних умов експлуатації протягом тривалого часу;

- 13 типів редукторів для моментів діапазоном 20-16800 Нм;

- діапазон потужностей 0,03-75 кВт;

- швидкість обертання 0.28 - 450 об/хв;

- напруга 230/400 В, 50 Гц;

Опції для серії BG:

- збільшені/зменшені фланці;

- лапа з будь-якого боку редукторної коробки;

- стандартний вал.

- плоскі циліндричні мотор-редуктори (серія BF). Мотор-редуктори з вбудованим важелем моменту легко інтегруються і надзвичайно практичні .

- 9 типів редукторів для моментів діапазоном 200-16800 Нм;

- діапазон потужностей 0,03-75 кВт;

- швидкість обертання 0.17 - 185 об/хв;

- напруга 230/400 В, 50 Гц;

Опції для серії BF:

- збільшені/зменшені фланці;

- лапи з лівого / правого боків, підтримуючі рукоятки;

- стандартний / порожнистий вал / ззаду для всіх розмірів.

- конічні мотор-редуктори (серія BК). Потужні L-подібні, конічно-зубчасті мотор-редуктори забезпечують добру функційність, особливо при використанні їх з частотними перетворювачами.

- 9 типів редукторів для моментів діапазоном 170-16800 Нм;

- діапазон потужностей 0,03-75 кВт;

- швидкість обертання 0.12 - 280 об/хв;

- напруга 230/400 В, 50 Гц;

Опції для серії FК:

- збільшені/зменшені фланці;

- лапи з лівого / верхнього / правого боків;

- утримуюча рукоятка спрямована у будь-який бік;

- стандартний / порожнистий вал / ззаду для всіх розмірів.

- черв’ячні мотор-редуктори (серія BS). Економічні L–подібні для встановлення у місцях з обмеженим простором.

- 8 типів редукторів для моментів діапазоном 25-1000 Нм;

- діапазон потужностей 0,03-5,5 кВт;

- швидкість обертання 1,5 - 84 об/хв;

- напруга 230/400 В, 50 Гц;

Опції для серії FS:

- збільшені/зменшені фланці;

- лапи з лівого / верхнього / правого боків;

- утримуюча рукоятка спрямована у будь-який бік;

- стандартний / порожнистий вал / ззаду для всіх розмірів.

Підготував Петро Дідух

Теги и ключевые фразы
редуктори бокові маленькі, беушні електричні мотори і редуктори, електро двиготил з редуктором на кормолинияю, електропривід з редуктором для піднімального пристрою, Продажа електро мотори з редуктором, маленькі редуктори купити, редуктори, Мотор Редуктори, редуктори. Купівля. Ціни на них., мотори с редуктором для моделей, підбір двигуна та редуктора до вальців


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.