Компания Schneider Electric объявляет о запуске серии...
В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...
Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...
16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...
Вам подобається оновлений портал?
Перетворювачі частоти Altivar 11 торгової марки Telemecanique застосовуються для керування трифазними асинхронними двигунами потужністю від 0,18 до 2,2 кВт. Компактні й надійні, з вбудованими фільтрами ЭМС класу В, вони є найменшими перетворювачами частоти свого класу.
"Електротема" № 11 (43) 8-21 червня 2004 року
Базуючись на алгоритмі векторного керування потоком і маючи покращені характеристики та основні захисні функції, ці перетворювачі сприяють оптимальному керуванню електромеханічним обладнанням. Гнучкі і зручні у налагодженні, вони особливо надаються для простих пристроїв у промисловості, будівництві та сфері обслуговування. Перетворювачі Altivar 11 упевнено можна назвати інтернаціональними, оскільки вони випускаються в трьох модифікаціях, які враховують технічні особливості та нормативні вимоги трьох найбільших світових ринків (Європи – з вмонтованими фільтрами ЭМС; Азії – з кнопками пуску-зупинки і задавальним потенціометром, який розташовується на передній панелі перетворювача; Північної Америки - вихідні струми відповідають стандарту NEC 1999208В).
Повна пропозиція Altivar 11 являє собою три типи мережного живлення: однофазне напругами 120 і 240 В та трифазне напругою 230 В. Базове налагодження перетворювача містить лише десять параметрів, просте і забезпечує понад 90% застосувань. За потребами, більш складні функції можуть бути сконфігурованими за допомогою програмного забезпечення PowerSuite, яке є універсальним помічником з налагодження перетворювача.
Гнучкий та економічний, Altivar 11 володіє дискретними входами з широкими призначеннями, що значно збільшують його функційні можливості. Вбудовані в європейські вироби фільтри ЭМС класу В спрощують введення в експлуатацію, що є особливо цінним для виробників обладнання. Рознесене під’єднання вхідних та вихідних силових ліній, можливість встановлення на DIN-рейку полегшують заміну електромеханічних рішень (двошвидкісні двигуни, перемикання обмоток із зірки на трикутник).
Поряд з концепцією `tripless`, Altivar 11 має усі основні захисні функції, які гарантують безперервну роботу обладнання. Він здатен функціонувати у жорстких умовах від -10°C до +50°C і має природну вентиляцію в перетворювачі частоти потужністю до 0,75 кВт. Покращений алгоритм векторного керування потоком (150% номінального струму перетворювача протягом 60 с, номінальний момент при 2,5 Гц) гарантує оптимальне керування двигуном.
Altivar 11 має малі габарити: висота: 130 мм, довжина: 72 мм, та ширина: 137 мм (модель Altivar 11 - 0,75 кВт, однофазне живлення 240 В). Для чотирьох типорозмірів пропонуються два конструктивних виконання: стандартне (з охолоджувальним радіатором) та з охолоджувальною пластиною (висота 142 мм, довжина: 72 мм, ширина: 101 мм). Другий варіант допускає встановлення ПЧ на корпусі механізму, що виконує роль радіатора. Вони також можуть встановлюватись впритул один до одного, значно заощаджуючи місце в шафі.
Універсальна гама перетворювачів частоти Altivar 11 відповідає нормам і стандартам UL/CSA, CE, NOM, C-TICK. Інші характеристики:
-апаратна і програмна сумісність з попередньою серією перетворювачів Altivar 08;
-частота комутації підвищена до16 кГц;
-динамічне гальмування (на замовлення);
-можливість замовлення зовнішніх фільтрів ЭМС;
-випадні гвинти (силовий клемник);
немає від’єднань у перехідних режимах при кидках моменту і збуреннях мережі;
Основні функції перетворювачів Altivar 11:
- пуск та регулювання швидкості двигунів;
- реверс;
- прискорення, сповільнення та зупинка;
- захист двигуна та перетворювача;
- дво- та триприводне керування;
- 4 попередньо задані швидкості;
- збереження конфігурації у перетворювачі:
- динамічне гальмування під час зупинки;
- перемикання темпів;
- локальне керування (тільки для азійського ринку).
Підготував Петро Дідух
Добавить в закладки | Підписатись | Версия для печати |
Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити
Пристрій для плавного пуску електродвигуна
Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках
06/12/2019
|
27
|
05/12/2019
|
50
|