Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

4787
05.07.2006р. |
Legrand зміцнює позиції

Представництво компанії Legrand (Франція) цього року запропонувало українським споживачам нові серії виробів у сегменті електроінсталяційного та індустріального обладнання. Особливу увагу в процесі розробок французькі виробники приділяють технологіям електроінсталяції.
"Електротема" № 13 (45) 6-19 липня 2004 року

Ще вісім років тому, коли промислова група Legrand відкрила представництво в Україні, монтажне електротехнічне обладнання з Франції для пересічного українця було просто недоступним за ціною. Натомість нині покупець уже впевнено перебирає леґрандівській кошик пропозиції. При цьому, ні про яке зниження цін на продукцію не йдеться. Підвищення інтересу українців до французьких виробів можна до певної міри пояснити зростання добробуту населення. Але представники компанії вважають, що нині в покупців, крім грошей, передовсім, є розуміння та усвідомлення відповідності ціни товару до її якості. За словами начальника департаменту Legrand Геннадія Ткаченка, теперішній попит на вітчизняному ринку електрообладнання рухається в напрямі їхніх цінових пропозицій. А про те, що електровстановлювальні вироби під маркою Legrandвіддзеркалюють рівень життя з урахуванням комфорту, безпеки й естетики зайве говорити. Компанія в змозі запропонувати замовникам, а їх щораз стає більше, електроінсталяційне обладнання, аварійне освітлення, електровстановлюване обладнання для громадських та житлових будівель, промислових об’єктів та ін. Фахівці компанії повсякчас розширюють асортимент нових можливостей у сфері електроінсталяції, що відповідає найвищим вимогам дизайнерів, архітекторів й інсталяторів.

Нині промислова група Legrand присутня в багатьох країнах світу. Серед країн СНД, компанія має дуже міцні позиції в Росії серед багатьох напрямів пропонованих груп електрообладнання. Гарними є перспективи щодо зміцнення своїх позицій на українському ринку, вважає Геннадій Ткаченко. Загалом восьмирічну присутність Legrandу в Україні можна поділити на два періоди. Останні два роки представництво, змінивши маркетингову політику своєї роботи, реалізує продукцію, переважно, через своїх регіональних партнерів, як-от фірм «Галпол», «Урсула» та «Мейкер». Також рік тому компанія почала працювати з мережею магазинів «Капро», відтак обладнання Legrand стало доступнішим для кінцевого споживача.

– Останнім часом представництво Legrandзміцнило свої позиції на ринку, – розповідає Г. Ткаченко. – Наші партнери працюють чи не в усіх регіонах Україна. Найбільше замовлень ми отримуємо з Києва, Дніпропетровська, Донецька, дещо менше із Запоріжжя, Одеси. Ми й надалі допомагатимемо нашим партнерам, зокрема, почали більше уваги приділяти технічним аспектам розвитку й спеціальній підготовці працівників. Завдяки співпраці з «Капро» ми вийшли на нові ринки збуту – роздрібні магазини та дрібний гурт, де досі наша продукція була мало представлена, і суттєве зростання продаж не забарилось. НиніLegrandпочуває себе в ніші монтажного електротехнічного обладнання дуже впевнено, адже загальна концепція Legrand– усе для енергозабезпечення будівель. Лише ми пропонуємо весь комплекс низьковольтного електрообладнання – від ВРУ і до електричної розетки. Ця позиція у нас представлена якнайширше – ввідно-розподільні шафи, щитки, модульне обладнання, електроінсталяція, системи керування роботою будівель, автоматика, аварійне освітлення тощо, тобто компанія пропонує закінчене рішення. Є спеціалізоване обладнання для забезпечення нормального функціонування в сфері захисту та розподілення електроенергії в промисловості. А оптимальне співвідношення ціна та якість роблять позицію компанії більш ніж впевненою.

Ринок продажів електрообладнання в Україні розвивається дуже швидкими темпами. На думку пана Ткаченка, в найближчі роки можна очікувати збільшення кількості індустріальних проектів як з боку закордонних інвесторів, так і, що особливо приємно, вкладення українського капіталу. Такий розвиток стимулюватиме вітчизняного виробника монтажного електротехнічного обладнання, а наш споживач стане ще більш вибагливим.

Стефанія ШИБУНЬКО.

м. Київ

Теги и ключевые фразы
скачать в тылу врага на андроид htc wildfire s a 510e, повторюшка кот для нокио с5 002, скачати майкрафт шоб там було усе ма нокию аша 305, представник легранд, ціна на продукцію«Legrand, статычный перетворювач, капро, пщ, ринок електрообладнання, Представництво Легранд


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
Предложения, которые могут Вас заинтересовать
 25/11/2019
27
Більше пропозицій за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.