Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3829
06.07.2006р. |
Унікальний шарм Delta

Електроінсталяційна технологія була, є і залишатиметься необхідною умовою для використання електрики в усіх сферах життєдіяльності людей. Переважна більшість технічних пристроїв у промисловості та житлових будинках застосовують електричний струм для своєї роботи. Його зручне і безпечне використання забезпечують електроінсталяційні технології.
"Електротема" № 13 (45) 6-19 липня 2004 року

Понад сто років компанія Siemens розвиває та удосконалює технології електроінсталяції, щоб забезпечити в усьому світі відповідність зростаючим вимогам, які ставляться до електроінсталяційних виробів не тільки щодо технічних характеристик, але щодо безпеки, ефективності та вартості.

Компанія Siemens, враховуючи високе споживання електроенергії у будинках, створює широкий спектр пристроїв, які уніфіковані і сумісні один з одним. Siemens також пропонує системи та інструменти електроінсталяційних технологій для приміщень будь-якого розміру і призначення: від ввідних розподільних панелей до навантажень, що реалізують одиничні функції.

До електроінсталяційного обладнання фірми Siemens належить цілий спектр серій вимикачів і штепсельних розеток, датчиків руху та систем дистанційного керування DELTA

Вимикачі та розетки. Використання серій штепсельних розеток та вимикачів виробництва Siemens дає змогу забезпечити будинок комфортом, безпекою, широкою функційністю, чудовим дизайном, і все це відповідно до особистих смаків і стилю.

Однією з серій вимикачів та розеток від Siemens є серія DELTA ambiente. До неї належать вимикачі та розетки екстра-класу, ексклюзивні за колірною гамою та дизайном. Контактна поверхня клавіш виділена елементами підсвічування. Це додає пристроям серії унікальний шарм. До вимикачів даної серій належать такі компоненти:

- рамки з лакованого матеріалу (опуклого або контурного виконання);

- клавіші з однією чи з двома контактними поверхнями, виділені за допомогою елементів підсвічування;

- клавіші у комбінаціях: “арктичний білий/сталевий”,”м’який сірий/арктичний білий”,”королівський синій/ кленовий”,”космічний сірий”;

Штепсельні розетки schuco з підвищеним захистом від дотику мають безліч функцій для:

- комунікації;

- мереж передачі даних і голосових сигналів;

- керування жалюзі;

- регулювання температури у приміщеннях;

- регулювання рівня освітленості;

- реєстрації руху.

Датчики руху DELTA. Датчики руху для регулювання освітленням забезпечують належний комфорт та безпеку. Наприклад датчик руху 180i призначений для монтажу у закритих приміщеннях - для освітлення коридорів та кімнат. Він реєструє за допомогою інфрачервоних датчиків випромінювання тепло людського тіла. Інфрачервоний датчик руху DELTA matic із ступенем захисту IP44 призначений для зовнішнього монтажу. З його допомогою можна здійснити оптимальне спостереження за неосвітленими шляхами та недоступними для огляду ділянками місцевості, з секторами спостереження у 130°, 230° і 270°.

Системи дистанційного керування DELTA. До систем дистанційного керування належать акустичні, оптоелектронні сигналізатори, а також сигналізатори з інфрачервоним чи радіосигналами.Не має значення, скільки разів подзвонять у двері - акустика повинна бути приємною. Для цього існує електронний дзвінок з мелодійним одноразовим, дворазовим чи триразовим звучанням і трьома різними мелодіями. Ступінь гучності сигналу задає користувач - усі моделі дзвінка оснащені регулятором гучності.

Оптоелектронні сигналізатори наявності диму у приміщенні спрацьовують під час виявлення у повітрі певної концентрації диму і, таким чином, забезпечують підвищену безпеку приміщень будинку.

За допомогою радіо- чи інфрачервоних сигналізаторів дистанційного керування можна здійснювати найрізноманітніші функції керування у приміщенні, а саме і керування освітленням, приводом жалюзі, стереосистемою тощо. Система DELTA FERN Ir за допомогою радіосигналу дозволяє здійснювати швидке дистанційне керування цими функціями у радіусі 30 м, навіть крізь стіни. Система може застосовуватись у будинках, на промислових об’єктах. Завдяки великій комбінації пристроїв, можливостям розширення та модернізації, система має широке застосування.

За матеріалами Siemens

Теги и ключевые фразы
дистанційне керування розетками, торг уа, электротехника, статичний перетворювач схема, нові тарифи на електроенергію 2011, датчики руху для зовнішнього монтажу


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.