Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

6740
10.07.2006р. |
Ультраконденсатор BOOSTCAP

Ультраконденсатор BOOSTCAP це електронний прилад з металовугільним електродом та безводним розчином електроліту. У процесі заряджання на виходи конденсатора подається напруга, у результаті цього іони переміщуються до поверхні електроду з більш високим потенціалом. Надвисокі значення ємності забезпечуються за допомогою близькості колектора струму.
"Електротема" № 13 (45) 6-19 липня 2004 року

Процес заряджання такого конденсатора має високий ступінь зворотності, в результаті якого кількість циклів для ультраконденсатора досягає сотні тисяч. Така кількість циклів забезпечує безвідмовну роботу пристрою в якому міститься такий конденсатор, протягом усього терміну його експлуатації. Конденсатор може бути повторно заряджений та розряджений, при поданні напруги оптимальної частоти. Оскільки ультраконденсаторам властиве нагромадження електричної енергії, а не її генерація, то вони можуть зберігатися та транспортуватися у зарядженому стані без ризику випадкового розрядження. Окрім того, немає ризику надлишкового розряду. Ультраконденсатори BOOSTCAP є модульними пристроями і допускають нагромадження заряду, дозволяючи тим самим легко вибирати параметри, котрі відповідають технічним вимогам на напругу та енергію.

За допомогою застосування даного типу конденсаторів можна покрити пікові навантаження завдяки чому підвищується довговічність та коефіцієнт віддачі джерела живлення, що дозволяє отримати систему такою, котра відповідала б вимогам як за потужністю, так і за енергією.

Конденсатори даного типу знайшли своє застосування у автомобілях з гібридними та електричними двигунами; вони забезпечують додаткову потужність двигунів автомобілів при русі автомобіля угору чи при розгоні автомобіля. Маючи можливість швидкого заряджання, ультраконденсатори запасають енергію, котра виділяється у результаті гальмування автомобіля, збільшуючи при цьому пробіг автомобіля.

При використанні ультраконденсатора BOOSTCAP у чутливій апаратурі, вони здатні забезпечити безвідмовну роботу апаратури за умов її живлення електроенергією низької якості. Запасаючи енергію з джерела напруги, ультраконденсатори підтримують системи безперебійного живлення, апаратуру з неперервним циклом роботи та бустери для запуску генераторів. Надзвичайно висока густина енергії та можливість забезпечення піків потужностей при швидкому заряджанні від будь-якого наявного джерела електроенергії з кількістю циклів до декількох сотень тисяч, робить ультраконденсатори ідеальним вибором при вирішенні широкого кола питань.

Ультраконденсатори виготовляються за іноваційними технологіями BOOSTCAPнакопичення енергії та годяться для задач, у котрих необхідні повторні піки навантаження тривалістю від часток секунди до декількох хвилин. Ультраконденсатори запасають у сто разів більше енергії і віддають потужність вдесятеро більшу за звичайні конденсаторні батареї.

Теги и ключевые фразы
Ультраконденсатор с MnO 2015, ультраконденсатор, гибридные ультраконденсаторы boostcap, boostcap купить, ioxus купить, продажа ультраконденсатор, ультраконденсатор купить, ионистор BOOSTCAP купить, ультраконденсаторы купить, купить Ультраконденсаторы Ioxus


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.