Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3341
13.07.2006р. |
Контактори марки "ИЭК"

Компанія "ИЭК" пропонує серію електромагнітних контакторів КМИ (контактор малогабаритний "ИЭК").Серія розроблена на початку 80-х років французькою фірмою "Телемеханіка-Електрик" і виявилася дуже перспективною. Це відіграло вирішальну роль при виборі Мінелектротехпромом СРСР закордонної серії контакторів для освоєння її виробництва. Ліцензія на виробництва була придбана в 1989 році і під будівництво заводу була відведена величезна територія в м. Олександрія Кіровоградської області.
"Електротема" № 16 (48) 25 серпня - 13 вересня 2004 року

Освоєння серії не почалося негайно. Справа в тім, що у вітчизняному електроапаратобудуванні існують свої традиції, технології й устаткування, що не дозволяє відтворювати вироби абсолютно ідентичні зразку. Більш тверді вимоги стійкості до факторів навколишнього середовища, які впливають на виріб (наприклад: діапазон робочих температур від -40 до +40 C), відсутність деяких матеріалів, закладених у конструкцію розроблювачем, зажадали серйозної переробки документації. Хоча після переробки, основні технічні параметри були збережені, дизайн виробів погіршився через відсутність аналогічних французьким пластичних мас. Процес освоєння виробництва збігся по термінах з розпадом СРСР. Потреба в комутаційній апаратурі скоротилася в десятки разів і лише до 2000 року завод закінчив освоєння серії контакторів ПМЛ на струми від 10 до 80А.

Відомо, що контактори в технологічному устаткуванні зазвичай використовують разом з тепловими реле, що мають різні струмові уставки спрацьовування. Для розширення можливостей контакторів при використанні їх у складному технологічному устаткуванні компанія `ИЭК` пропонує додаткові пристрої - контактні приставки ПКИ-ИЭК (ПКЛ) які кріпляться на голівку контактора. Контактні приставки мають різну комбінацію замикаючих і розмикаючих контактів (5 типів) на струми до 10А і напруги до 660В. Ще один додатковий пристрій для розширення можливостей контакторів - пневматичні приставки витримки часу ПВИ-ИЭК (ПВЛ) з ручним вибором уставки спрацьовування (6 типів).Всі основні характеристики серії електромагнітних контакторів КМИ виробництва компанії `ИЭК` регламентовані ГОСТ 30011.4.1-96, створеним на основі стандарту МЕК.

Теги и ключевые фразы
контактори марки, енергозберігаючий пристрій, торг уа, приставки контактні пкл, площадки ІЕК OR ИЭК
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.