Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3089
14.07.2006р. |
Високовольтний перетворювач Simovert MV: більше, ніж надійний

Високовольтний перетворювач Simovert MV дає змогу реалізувати рішення у сфері частотно-регульованих приводів. Це означає значне зниження споживання енергії і збільшення якості виробленої продукції за рахунок оптимізації керування процесами. Застосування високовольтних перетворювачів Simovert MV має ряд переваг, порівняно з іншими рішеннями, за рахунок високого коефіцієнта віддачі при передачі потужності.
"Електротема" № 16 (48) 25 серпня - 13 вересня 2004 року

Це, своєю чергою, знижує експлуатаційні витрати в будь-якому класі високих напруг – 2,3; 3,3; 4,16; 6; 6,6 кВ і вище для потужностей від 660 кВа до 9100 кВА. Привід на базі перетворювача частоти Simovert MV дозволяє зекономити енергію до 30-50%, порівняно з приводами, що мають фіксовану кількість обертів - насоси та вентилятори.

Simovert MV – це високовольтний перетворювач частоти широкого застосування, переваги якого особливо повно розкриваються при використанні з таким обладнанням:

насоси, вентилятори, компресори;

млини і вібратори;

волочильні установки;

суднові приводи;

екскаватори;

конвеєри;

установки з виробництва паперу;

прокатні стани

Simovert MV – це один з перших серійних перетворювачів частоти на базі інноваційної IGBT-техніки (високовольтні транзистори з ізольованим затвором). Його характерною особливістю є зручність монтування, завдяки невеликій кількості компонентів і простоті конструкції силової частини. Проста керуюча частина з низьким рівнем енергоспоживання також відрізняється невеликою кількістю компонентів. А це істотно підвищує надійність перетворювача загалом. «Розумна» IGBT-техніка – чудовий захист від коротких замикань. Навіть без додаткових заходів, наприклад фільтрів, вона робить перетворювач стійким до виникнення коротких замикань. Simovert MV обходиться без фільтрів, таким чином знижуються втрати енергії.

Надійна, високодинамічна і випробувана система керування TRANSVEKTOR® забезпечує стабільну роботу перетворювача в найрізноманітніших умовах. Функції контролю і діагностики забезпечують безперебійну роботу приводу також і у випадках збоїв. Вони дозволяють легко здійснювати діагностику за допомогою системи підказок.

Завдяки набору стандартних компонентів для конкретних завдань, регулювання є індивідуальним – йде мова про насоси, вентилятори чи млини. Ця „гнучкість” у компонуванні робить Simovert MV універсальним перетворювачем, ідеально придатним для найрізноманітнішого застосування.

Завдяки 12-пульсному діодному випрямлячу, Simovert MV відповідає нормам зворотного впливу на мережу живлення. У випадку дуже жорстких вимог до зворотних впливів на мережу можна встановити 24-пульсний діодний випрямляч. Обидва варіанти як 12-ти, так і 24-пульсного живлення забезпечують коефіцієнт потужності (cos φ) не менше 0,96.

Система керування TRANSVEKTOR® забезпечує не тільки добрі показники керування і високу динаміку, а й роботу з мінімальними вищими гармоніками.

Широкий набір стандартних опцій дає змогу підібрати конфігурацію приводу, який найбільш точно відповідає кожному з конкретних випадків застосування.

Повний спектр повітряних і водяних систем охолодження надає можливість широкого вибору оптимального рішення як з технічної, так і з економічної точки зору.

Завдяки модульному компонуванню і простоті конструкції силової частини, Simovert MV - один із найкомпактніших високовольтних перетворювачів частоти цього класу.

Залежно від конкретних умов, можливі різні варіанти застосування перетворювача частоти Simovert MV. Він може працювати з високовольтним двигуном Siemens, при цьому система приводу є оптимальною і не потребує вихідного фільтра. Крім того це підвищує економічність системи загалом. У разі реконструкції приводу перетворювач частоти Simovert MV може працювати з наявним високовольтним двигуном. У цьому випадку часто потрібно додатковий вихідний фільтр. Доповнивши наявний високовольтний двигун з фіксованим числом оборотів перетворювачем частоти Simovert MV, можна отримати економічний і продуктивний частотно-регульований привід.

При розробці Simovert MV однією з головних вимог було досягнення високого ступеня готовності перетворювача. Ще на стадії розробки концепції перетворювача особлива увага приділялася зменшенню кількості вузлів, а також простоті й надійності силової частини.

Simovert MV має набір функцій, що розпізнають нестандартні режими роботи приводу, сигналізують про них і, при необхідності, здійснюють відключення. До цих функцій відноситься термомодель перетворювача, обмеження моменту і контроль температури залежно від числа обертів двигуна.

Для збільшення ступеня готовності і “гнучкості” приводу можлива реалізація додаткових опцій, наприклад, аварійний режим роботи при виході з ладу вентилятора охолодження; додаткові вентилятори; водяне охолодження по замкнутому контуру; автоматичне повторне вмикання; “підхоплення на ходу”; тощо.

Драчов С.В.

фахівець зі збуту департаменту “Автоматизація та приводи (A&D)”,

ДП Сіменс Україна

Теги и ключевые фразы
скачати вібратор для піськи на нокію 5230, Високовольтні перетворювачі частоти, скачати надійну антивіруску на телефон nokia х2, високовольтні перетворювачі частоти, Чому мопед дельта дає більшу зарядку ніж потрібно, скачать на nokia 5230 письки старух, Jestokoe porno skachat dla nokia 6700, simovert mv википедия, компанія диво техніка сімферополь супер ніж спецназ, торг уа


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.