Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3805
22.01.2007р. |
Системи дистанційного керування: умова комфортного проживання

Заводи компанії АВВ мають більш ніж 130 літній досвід виробництва електровстановлюваних виробів, від розеток і вимикачів до унікальних світлорегуляторів і датчиків руху. Ці вироби дозволяють ощадливо споживати електроенергію, створює комфортні умови в приватних та громадських будівлях.
"Електротема" № 22 (54) 2004 року

Інфрачервона система ДК

Принцип дії

Система ДК грунтується на передачі сигналу інфрачервоними променями. Система містить у собі передавач ( переносний або настінний пульт ДК ) і приймачі (вимикачі клавішу яких убудований інфрачервоний приймач). 

Система може посилати сигнали по десяти різних адресах, тобто призначається для керування десятьма групами різних навантажень (світлорегулятори, жалюзі, релейні вимикачі).

Встановлення й зона дії

При встановленні ІЧ-приймачів необхідно враховувати зону дії пульта ДК  і приймача. ІЧ-приймачі не повинні бути закриті предметами. Яскраві сонячні промені або інші джерела світла можуть впливати на стабільність дії пульта.

Адресація

Кожному ІЧ-приймачу присвоюється адреса, поворотом перемикача на тильній стороні приймача. Ця адреса відповідає номеру каналу на переносному пульті дистанційного керування (від 1 до 10).

Кілька ІЧ-приймачів можуть мати однакові адреси. Якщо вони одночасно перебувають у зоні дії пульта ДК, це дає можливість синхронно керувати групою ІЧ-приймачів.

Пульт дистанційного керування дозволяє також запам`ятовувати світлові сцени й вмикати їх натисканням усього на одну клавішу. Пультом підтримується чотири світлові сцени. Для створення світлової сцени за допомогою пульта встановлюється бажана яскравість для кожної групи світильників.

Радіосистема ДК

Призначення

Ця система бездротового дистанційного керування дозволяє керувати різними електричними навантаженнями в радіусі 100 м. У відмінності від системи дистанційного керування на інфрачервоних променях, приймач і передавач не повинні перебуває в зоні прямої видимості.

Принцип дії

Система ґрунтується на передачі сигналу радіохвилями. Основні складові - це передавач і приймач.

Передавач слугує переносний кишеньковий пульт не зв`язаний з електричним навантаженням. Після приймання сигналу від передавача, приймач, що зв`язаний проводами з навантаженням, комутирує його.

Переносний пульт керує трьома каналами. Також існує передавач для прихованого встановлення, призначений для вмикання одного каналу.

Приймачами є одно- та триканальні реле. Кожний приймач може запам`ятати до шести індивідуальних сигналів.

Радіосистема ДК призначена для застосування на вулиці, не піддається впливу погодних умов (дощ, сніг тощо). Система забезпечує захист від помилкових спрацьовувань: ворота гаража відкриються тільки за сигналом особистого пульта.

За матеріалами АВВ

Теги и ключевые фразы
керування електричним навантаженням дистанційно, інфрачервоний приймач дистанційного керування, система дистанційного керування принцип роботи, принципи дистанційного управління передавача, кишеньковий ультрафіолетових датчик, контакно-релейне управлиння, принцип дії дистанційних засобів керування, Електричні дистанційні передавачі та слідкуючі системи, вимикач освітлення дистанційний принцип дії, " девушки на обои для телефона"


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.