Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2990
27.08.2007р. |
Японська якість вимикачів Tem Breack

Система автоматичних вимикачів Tem Break фірми TERASAKI має дуже добрі характеристики, широкий спектр номінальних струмів і можливість регулювання уставки цих струмів. Особливо актуальним є застосування вимикачів Tem Breakу корабельних електричних мережах, де використовується генераторна напруга, тобто є генератор, і всі розподільні мережі живляться безпосередньо від нього.
"Елеткротема" № 3 (59) 2005 року

Відповідно, розрахункові (отже, можливі) струми коротких замикань на кораблях дуже великі. Система TERASAKI Tem Break цілком придатна для застосування на кораблях, адже фірма «виросла» з Міністерства морського флоту та Міністерства самооборони Японії, потім виділилася в окрему структуру і почала постачати своє обладнання у колишній Радянський Союз. До 80-го року фактично всі системи морських кораблів СРСР комплектувалися устаткуванням TERASAKI. З-посеред імпортних брендів фірма однією з перших отримала сертифікат якості морського радянського регістра. Система Tem Break являє собою величезну серією автоматичних вимикачів з 3 – 4 полюсами і номінальними струмами від 10 до 2500 А. Апарати на низькі струми (до 125 А) можуть мати 1 – 2-полюсне виконання. Номенклатурний ряд дуже великий: його складають серії приладів стандартної комутаційної здатності XS, підвищеної комутаційної здатності XH, економсерії XE. Щодо стандартної серії (XS), то її номінальна комутаційна здатність при 400 В - 33 кА. Жоден автоматичний вимикач радянської серії ВА не забезпечує подібних можливостей. Зазначена комутаційна здатність, якщо говорити про міські електричні мережі, перекриває будь-які можливі струми коротких замикань. При цьому, у момент досягнення значення струму 33 кА, вимикач залишається працездатним, всі уставки і режими його роботи зберігаються, і, розімкнувши коло в аварійному режимі, він продовжує виконувати свої функції. Якщо струм короткого замикання перевищить 33 кА, вимикач його все одно вимкне, тому що максимальна комутаційна здатність цієї серії при 400 В – 65 кА. Правда, немає гарантії, що виріб в подальшому зможе виконувати свої функції.

Три серії автоматичних вимикачів Tem Break

Економсерія XE застосовується в мережах, де імовірність аварійного режиму дуже низька. Говорячи мовою фахівців фірми TERASAKI, дана серія призначена для рідких комутацій.

Серія XS (стандартна серія), як було сказано вище, перекриває всі можливі струми короткого замикання в міських електричних мережах, тому цю серію можна застосовувати будь-де, враховуючи, що на кожен номінальний струм є своя комутаційна здатність.

Серія XH з підвищеними струмами короткого замикання актуальна для захисту синхронних і асинхронних двигунів. У мережах, де використовуються ці машини, при короткому замиканні на шинах двигуни переходять у генераторний режим, в результаті чого струми короткого замикання збільшуються приблизно на 1% на кожні 10 кВт власної потужності. При цьому, виникає необхідність в гасінні дуги, з цією метою і були розроблені автоматичні вимикачі з підвищеною комутаційною здатністю серії XH.

Номінальна напруга автоматичних вимикачів усіх трьох згаданих серій - 690 В. За потреби роботи в мережах з більш високим значенням напруги, компанія TERASAKI представляє ще один різновид своєї продукції – серію XV з номінальною напругою 1100 В.

У вимикачах компанії TERASAKI на низькі номінальні струми (до 400 А) застосовуються термомагнітні розчеплювачі; вироби з номінальними струмами понад 400 А випускаються як з термомагнітними, так і з електронними розчеплювачами. Електронний розчеплювач більш чутливий, і автоматичний вимикач, укомплектований ним, швидше реагує на зростаючий в аварійному режимі струм. Час розчеплення при цьому складає 50 мс, що є кращим показником серед усіх вимикачів подібного класу (жоден зі світових брендів (за винятком TERASAKI) не має серед своїх виробів автоматичних вимикачів з часом розчеплення 50 мс). Попри все це, згадані вимикачі комплектуються спеціальними дугогасильними пристроями, здатними гасити електромагнітну дугу за зазначений час, і при цьому силові контакти пристрою практично не підгорають.

Серед різновидів вимикачів з термомагнітними розчеплювачами є моделі з фіксованою уставкою на номінальний струм, а також з регульованими уставками струму перевантаження і струму короткого замикання. Це дозволяє без проблем підібрати устаткування для потреб кожного конкретного споживача. Продукція TERASAKI Tem Break має великий термін працездатності – 10000 механічних і 4000 електротехнічних циклів. Але якщо виріб відробив належний йому ресурс, це не означає, що він вийшов з ладу. Виробник дає гарантію на свою продукцію терміном 12 років.

Широкий номенклатурний ряд аксесуарів, які пропонує споживачу компанія TERASAKI, дає можливість переднього і заднього механічного взаємоблокування, переднього і заднього приєднання, керування винесеною ручкою з блокуванням на дверях, полегшення ручної комутації важільним подовжувачем, крім того, вимикачі можуть комплектуватися моторним приводом, незалежним розчеплювачем, розчеплювачем мінімальної напруги та іншими додатковими пристроями.

Апарати серії Tem Break компанія «ЮМІС-Н» застосовувала при створенні системи постачання та розподілення електроенергії на таких відповідальних об’єктах, як «Одесавіаремсервіс», Одеський національний університет, «Фарлеп-абонент», Одеський порт, торговий центр «EUROPE».

Розподільні комірки 0,4 кВ, які виготовляє Криворізький завод «Електроград», також комплектуються, за потреби використання імпортного обладнання, апаратами серії Tem Break.

Серія автоматичних вимикачів Tem Din

Серія автоматичних вимикачів TERASAKI Tem Din – це європейська серія, тобто в Японії ця автоматика не застосовується. У серію входять вимикачі комутаційною здатністю 6 і 10 кА, кількістю полюсів – від 1 до 4-х, модульного виконання (ширина одного модуля 18 мм), з фіксацією на DIN-рейку. Причому в автоматах з номінальним струмом від 0,3 до 63 А кількість полюсів дорівнює кількості DIN-модулів. В автоматах на великі струми (до 125 А) кожен полюс займає 1,5 DIN-модуля.

Автоматичні вимикачі Tem Din зручно приєднувати – як шинами, так і за допомогою проводів. Також є можливість встановлення додаткових пристроїв – незалежного розчеплювача, розчеплювача мінімальної напруги, додаткових контактів. Tem Din відрізняється від аналогічних виробів тим, що, за вітчизняними стандартами, напруга повинна подаватися на нерухому, а «зніматися» з рухомої частини вимикача. Іншими словами, шинний монтаж повинен проводитися зверху. Саме таку можливість забезпечує застосування системи TERASAKI Tem Din. На жаль, в апаратурі других виробників шинне підведення передбачене знизу.

Серія Tem Din не опустилася до рівня економсерії, тобто до сімейства автоматичних вимикачів з комутаційною здатністю 4,5 кА. Продукція з цим показником зазвичай не застосовується у вітчизняних електричних мережах, де джерелом живлення слугують потужні (понад 200 кВА) трансформатори. (У країнах Західної Європи до кожного будинку підключений окремий трансформатор з малою потужністю і великим внутрішнім опором. Це різко знижує рівні струмів коротких замикань у системі і дозволяє застосовувати автоматичні вимикачі економсерії з комутаційною здатністю 4,5 кА).

У серії Tem Din, крім автоматичних вимикачів, є пристрої захисного відімкнення (ПЗВ) з кількістю полюсів 2 і 4, двополюсні автоматичні вимикачі, об’єднані з ПЗВ, а також безліч іншої апаратури (до розмови про них, можливо, ми ще не раз повернемося).

Корпуси всіх пристроїв концерну TERASAKI виготовлені з негорючого матеріалу, що при нагріванні не виділяє токсичні речовини і є стійким до зовнішнього впливу.

Наостанку хотілося б відзначити, що дотримуючись поставленої перед собою мети – завжди бути в авангарді, компанія «ЮМІС-Н», з-поміж виробників, які пропонують свою продукцію на світовому ринку, віддає перевагу перевіреним часом партнерам.

Михайло СЕКЕРЖИНСЬКИЙінженер технічного відділу компанії «ЮМІС-Н».

Теги и ключевые фразы
автоматичні вимикачі японські терасакі, Вимикач автоматичний Terasaki, скачать джиту 2і4, вимикачі tem, tem din, каталог автоматических вимикачів на напругу 0,4 кв, proposition detail 11500, автоматичний вимикач 160А з розчеплювачем, terasaki tem break, контролер вимірювальних приладів та автоматизованих ліній


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

05.02.2010р.

Комплектні пристрої для електропостачання будмайданчика

Схема тимчасового електропостачання містить джерела й споживачів електроенергії, силові пункти й розподільні мережі. Джерелами електропостачання на будівельному майданчику є трансформаторні підстанції стаціонарного або пересувного типу. За відсутності джерел або мереж електропостачання можна застосовувати тимчасові пересувні електростанції на автомобільні шасі, що працюють на рідкому паливі.

При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.