Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2638
08.11.2007р. |
Корпуси GTi - система одна, переваг багато!

З моменту виробництва електроенергії виникає потреба у її розподілі, для чогонеобхідно мати відповіднеелектроустаткування, поміщенев надійну і безпечну оболонку. Цим вимогам відповідають корпуси модульноїсерії GTi, за допомогою якої можна реалізувати практично будь-яку схему розподілу електричної енергії.
"Електротема" № 8 (64) 2005 року

Для дрібних і середніх виробництв, установ, житлових багатоквартирнихбудинків застосовуються укомплектовані фірмою Spelsberg стандартні модулі на загальне навантаження до 630 А. Якщо навантаження вище, рекомендується використання порожніх корпусів. Вони випробувані на розподіл струмів величиною до 1250 А, однак Spelsberg не оснащуєїх високоамперними компонентами. Це виконується індивідуально.

Ввідно-розподільчий пристрій (ВРП) на базі корпусівGTi із установленими комутаційно-захиснимиапаратамиє каркасноюконструкцією, що складена з окремих модулів. Оперативне обслуговування здійснюється з фасаду через кришки на петлях або, знімні кришки.По периметру встановлюються знімні стінки, що полегшують реконструкцію.

Введення кабелю з максимальним діаметром до 75 ммздійснюється знизу через дво- чи тримісні ввідні фланці, а виведення відхідних ліній, — через сальники в будь-якому, найбільш зручному напрямку.

Розподіл електроенергіїусередині пристрою здійснюєтьсяшинами стандартних розмірів: товщиною 5 чи 10 ммі шириною 12, 20 чи 30 мміз розташуванням шин у вертикальнійплощині. Застосування тримачів спеціально розробленоїконструкції з 60-міліметровоювідстанню забезпечуєнадійну ізоляцію шинноїсистеми, її високу стійкістьдо ударних струмових, динамічних і теплових навантаженьяк у штатному режимі роботи, так і при короткому замиканні.

Залежно від призначення, ВРП поділяються на окремівузли, що складаються з одногочи декількох модулів GTi:

- Вузол вводуоснащується ввідним фланцем і пристроєм розвантаження механічних напружень (мал. 2).Сам ввід здійснюється рубильником чи вимикачем потужності з виносною рукояткою, що дозволяє проводити керування при закритій кришці.За потреби вузол вводу комплектується лічильниками активноїі реактивної енергії, а також трьома амперметрами й одним вольтметром з перемиканням фаз. Трансформатори струму кріплятьсяна монтажну пластину у вільний модуль.

- Вузол секціонуванняпризначений для секціонуваннявводів у розподільних пристрояхдвотрансформаторних підстанцій, коли кожна секція живиться від окремого трансформатора. Секційнірубильники встановлюютьсяна монтажну пластину або безпосередньо на збірні шини.

- Вузол АВРпризначений для автоматичного перемикання живлення споживачівз одного вводу на інший при зникненні напругина одному з них.

Вузол розподілупризначений для підключенняспоживачів до шин напругиживлення. Стандартне виконання — з автоматичними вимикачами і монтажем на DIN-рейку. В одному модулі можерозміщатися від 14 до 80 автоматичних вимикачів в один чи чотири ряди. Альтернативнийваріант — захист плавкими запобіжниками NH-типу або різьбовими D-типу з монтажем на пластину чи збірні шини. Підключення мобільнихспоживачів здійснюється від штепсельних роз`ємів.

Крім силового електроустаткування, у модулях GTi можуть бути встановлені і компоненти схем автоматизації, а також прилади керування і сигналізації на лицьових чи бічних панелях. Ми розглянулилише деякі зі стандартнихсхем розподілу електричної енергії, що реалізуютьсяза допомогою модульної серіїGTi. Так само легко і за мінімальний час можна реалізувати будь-яку іншу схему відповідно до вимог замовника.

Теги и ключевые фразы
статичний перетворювач, енергозберігаючий пристрій, електрична дуга


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.