Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Поиск по тегам
Поиск по тегам
Поиск тега:
195 - всего тегов в разделе
Вся информация, которая содержит тег:
Силовые трансформаторы

Популярные теги активного раздела
Ищите информацию по тегам разделов:

Поиск
Поиск
05.09.2007р.

ÖLFLEX® ROBUST міцний, потужний, стійкий кабель

У 1957 році засновник компанії Lapp Group, Оскар Лапп, винайшов спосіб виготовлення промисловим шляхом першого у світі контрольного кабеля – ÖLFLEX. Цим винаходом він поклав кінець трудомісткому і довготривалому процесу протягання окремих жил в ізоляційні трубки, запропонувавши оптимальне рішення споживачам кабелю в усьому світі. ÖLFLEX став першою ластівкою Lapp Group у виробництві кабелів
"Електротема" № 4 (60) 2005 року

 
05.09.2007р.

Перевірка трансформаторів

Фірма CHAUVIN ARNOUX (Франція) є одним зі світових лідерів у сфері розробки і виробництва вимірювального і контрольно-діагностичного устаткування для різних галузей промисловості, енергетики і зв'язку. Понад 5000 різних типів вимірювальних приладів виготовляється на її восьми заводах у Європі й Америці, у тому числі ряд унікальних пристроїв, які не мають аналогів.
"Електротема" № 4 (60) 2005 року

 
04.09.2007р.

Багатофункційний димер Smart Dimmer

Димер Smart Dimmer французької компанії Legrand – один з елементів системи Smart Control, в якій передбачена заміна частин приладів зі зміною їхніх функцій і можливостей. Наприклад, у даної моделі є клавіші з ІЧ-приймачем і без нього. Димер може керуватися як дистанційно, так і клавішами.
"Електротема" № 4 (60) 2005 року

 
31.08.2007р.

АКТАКОМ – швидкий та надійний контроль електромереж

Економне використання енергоресурсів, безпека та висока точність вимірювання нині є одними з основних напрямків у сфері виробництва засобів контролю стану електричних мереж. Ефективна робота електрика у сучасному електрогосподарстві неможлива без використання обладнання, яке дозволяє швидко і надійно визначати стан електромереж. До такого обладнання належать прилади торгівельної марки АКТАКОМ (Росія), які дозволяють оперативно з високою точністю провести вимірювання параметрів практично усіх типів електромереж.
"Електротема" № 4 (60) 2005 року

 
31.08.2007р.

Yamaha EF – хоч і міні, проте електростанція

Yamaha - одна з небагатьох провідних світових фірм, що випускають електростанції малого класу (до 10 кВА) цілком самотужки. Іншими словами, розробка і виготовлення здійснюються на заводах Yamaha у Японії. Крім високої якості кінцевої продукції, такий підхід забезпечує добру сумісність складових елементів електростанцій. Наприклад, паливні баки мають складну форму й обгинають "нутрощі", за рахунок чого вдалося збільшити їхній об’єм.
"Електротема" № 3 (59) 2005 року

 
30.08.2007р.

Электросети станут надежнее

Плодотворное сотрудничество между Институтом электродинамики НАН Украины и ЗАО «Завод «Южкабель» началось еще в 1991 году с разработки кабелей с так называемой сшитой полиэтиленовой изоляцией. Исследования по этой теме были перспективными и актуальными.

 
27.08.2007р.

Варистори EPCOS – захист від перенапруг

Частою причиною виходу з ладу устаткування, наприклад блоків живлення, є наявність у мережі імпульсів перенапруги. Вони можуть бути спричинені різними електромагнітними перешкодами, які є наслідком перехідних процесів, пов'язаних з грозовими розрядами, комутацією і розрядженням індуктивних і ємнісних елементів кола.
"Електротема" № 3 (59) 2005 року

 
27.08.2007р.

Японська якість вимикачів Tem Breack

Система автоматичних вимикачів Tem Break фірми TERASAKI має дуже добрі характеристики, широкий спектр номінальних струмів і можливість регулювання уставки цих струмів. Особливо актуальним є застосування вимикачів Tem Breakу корабельних електричних мережах, де використовується генераторна напруга, тобто є генератор, і всі розподільні мережі живляться безпосередньо від нього.
"Елеткротема" № 3 (59) 2005 року

 
23.08.2007р.

Захист, швидший за блискавку

Блискавка – одне з непередбачуваних і розповсюджених атмосферних явищ. Щосекунди у Землю вганяється близько ста блискавок, і кожна з них – потужний згусток енергії, сила якого сягає 200 кА. Удар блискавки і грозовий потенціал (до 1000 кВ) здатні знищити усе не своєму шляху: запалити ліси, зруйнувати будинки, призвести до загибелі людей. Навіть у випадку непрямого влучання блискавки хвиля перенапруги розповсюджується через комунікації на значні відстані і може миттєво вивести з ладу усе електрообладнання.
"Електротема" № 3 (59) 2005 року

 
23.08.2007р.

Стабілізатор напруги - захисник від неякісного електроживлення

Електрична енергія використовується в усіх сферах життєдіяльності людини, вона безпосередньо бере участь у створенні інших видів енергії (механічної, теплової) і має багато інших специфічних властивостей. Електроприлади працюють добре лише тоді, коли параметри електричної енергії (частота, напруга, форма сигналу) перебувають у певних допустимих межах, тому для їх нормальної роботи потрібна “якісна” електрична енергія.
"Електротема" № 3 (59) 2005 року

 
22.08.2007р.

Висока ефективність неону

Освітлення-це розповсюдження випромінюваної енергії у просторі. Людина сприймає спектр частот світла у межах від 400 до 700 нм. Якщо випромінювання концентрує центральні частини цього спектру, тобто ті частоти, які людина сприймає найкраще, то досягається найбільша ефективність освітлення. Якщ ж разом, з видимими частотами джерело світла випромінює і багато інших частот, які людина сприймає слабо або не сприймає зовсім, ефективність освітлення зменшується.
"Електротема" № 3 (59) 2005 року

 
16.08.2007р.

Якісні компоненти - складова надійності АСК ТП

Стрімкий розвиток і впровадження автоматизованих систем у різних галузях промисловості вимагає від розробників постійних пошуків способів підвищення надійності, функціональності і безпеки систем. Надійність системи загалом залежить від двох основних факторів: можливостей програмного забезпечення і якості компонентів апаратної частини АСК ТП. Також велике значення має кваліфікація персоналу, що складає і встановлює систему.
"Електротема" № 3 (59) 2005 року

 
17.07.2007р.

Компенсація – один зі способів енергозбереження

На сучасному етапі розвитку вітчизняної електроенергетики необхідний форсований перехід до енергозбережувальних технологій і різних способів зниження втрат електричної енергії, що скорочує потребу в нових електростанціях і органічному паливі. Одним з основних питань, розв'язуваних як на стадії проектування, так і на стадії експлуатації систем промислового електропостачання, є питання про компенсацію реактивної потужності, що включає розрахунок і вибір компенсуючих пристроїв, їх регулювання і розміщення на території підприємства.
"Електротема" № 3 (59) 2005 року

 
16.07.2007р.

Захист асинхронних двигунів

1

Захист від струмів короткого замикання виконується плавкими запобіжниками та автоматичними вимикачами з електромагнітними або комбінованими розчеплювачами. Крім того, захист від перевантажень виконується тепловими реле, вбудованими у магнітні пускачі.
"Електротема" № 2 (58) 2005 року

 
16.07.2007р.

Weidmuller: система захисту від імпульсних перенапруг

Одночасно із упровадженням електрики у виробництво й у побут виникла проблема імпульсних перешкод. Усім відомі спотворення зображення на екрані телевізора, коли сусід вмикає дриль, або "вибивання пробок" під час грози. Усе це найпростіші приклади впливу короткочасних викидів напруги – імпульсних перешкод.
"Електротема" № 2 (58) 2005 року

 
12.07.2007р.

Киевское затмение. Активное строительство жилья может оставить столицу без света

Столичная энергетическая отрасль на гране коллапса. Специалисты уверяют, что если в ближайшие несколько лет власти города не найдут несколько миллиардов гривень на развитие и модернизацию электроинфраструктуры, Киев может погрузиться во тьму. Причина столь неутешительных прогнозов в активном строительстве жилых и коммерческих объектов и полный штиль в развитии электроподстанций и сетей.

 
09.07.2007р.

Ізоляція тестована

Для захисту людей при встановленні та експлуатації електричних пристроїв і установок важливим є дотримання вимог безпеки, зокрема регулярної перевірки опору ізоляції. Однак, на практиці, вимоги національних і міжнародних стандартів до вимірів істотно різняться, таким чином, можливі різні вимірювані напруги і, незалежно від них, максимально можливі межі вимірів. Крім того, сучасний вимірювальний прилад має забезпечувати такі корисні додаткові функції, як перевірка устаткування після ремонту і складання. І всі ці вимоги аж ніяк не можуть позначатися на простоті експлуатації і перевантажувальній здатності приладу.
"Електротема" № 2 (58) 2005 року

 
09.07.2007р.

Світло в проводах

Один з найяскравіших прикладів використання оптоволоконної технології - дизайн архітектурних споруд та приміщень. Хоча ця технологія початково задумувалась задля досягнення зовсім іншої мети - передусім створення безпечного освітлення та передачі зображень на відстані.
"Електротема" № 2 (58) 2005 року

 
22.06.2007р.

АСМ-1000 - швидкий контроль кабельних мереж

З розвитком мережевих технологій та широким впровадженням їх у повсякденне життя з’явився клас контрольно-вимірювальної апаратури, яка призначена для ремонту та підтримання мережевого обладнання у справному стані у процесі експлуатації. Ці прилади функційно та схематично відрізняються від звичних контрольно-вимірювальних приладів. Так, наприклад, для локалізації дефектів у кабельних мережах дуже зручні радіо рефлектометри. Ці прилади дозволяють відображати стан кабелю. Рефлекторами можна точно визначити місце виникнення пошкодження та його характер.
"Електротема" № 2 (58) 2005 року

 
21.06.2007р.

Неперервний контроль ізоляції

Випуском приладу CCM-6 ВАТ «ВВФ Вібро-Центр» розпочинає виробництво серії нового діагностичного устаткування, призначеного для неперервного контролю при робочій напрузі стану ізоляції високовольтних кабельних ліній.
"Електротема" № 2 (58) 2005 року

 
Статьи
Статьи
RSS-канал: статьи
Последние поступления
Самые посещаемые
29.03.2011р.

Несколько способов управления однофазным асинхронным двигателем

Достоинства и недостатки различных способов управления асинхронными двигателями. Выводы, сделанные по опыту практического применения

14.12.2010р.

Как выбрать стабилизатор напряжения для загородного дома

Уже давно прошли те времена, когда напряжение в сети было более-менее стабильным, и равнялось 220 В + - 3-5%. В реалиях сегодняшней жизни. Напряжение, в зависимости от региона проживания, может колебаться в очень больших пределах

20.10.2010р.

Солнечные элементы. Устройство солнечной батареи 1

Различные солнечные элементы (фотоэлементы) представляют собой электрические устройства, которые способны преобразовывать часть солнечного излучения (электромагнитного) в электрический ток. Несколько объединённых вместе фотоэлементов (фотоэлектрических преобразователей) будут составлять уже солнечную батарею, которая может выдавать определённое напряжение и силу тока

11.10.2010р.

Прилад, що здатен економити енергію.Міф чи реальність? 22

Не так давно, на наших базарах , в інтернеті, в деяких друкованих виданнях і навіть на телебаченні, з'явилася реклама диво-приладу, який, за словами рекламників, здатний економити до 30-35% електроенергії. Що ж це за прилад? Як він працює? І невже це правда, що він здатний економити стільки енергії?

29.09.2010р.

Приборы для обнаружения скрытой проводки

В статье описаны принцип работы нескольких разных приборов для поиска неисправностей в электропроводке. Данная статья будет полезна как для начинающих электриков, так и для людей, которым это просто интересно

02.09.2010р.

Солнечный свет – самый перспективный источник электроэнергии для...

Севастополь является энергетически зависимым регионом, развитие которого определяется поставками электроэнергии извне. Значительные финансовые ресурсы Севастополя направляются на развитие электрогенерирующих областей Украины (Запорожской и Донецкой), которые поставляют в г. Севастополь электрическую энергию

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

13.08.2010р.

Трёхфазное напряжение в домашних условиях - легко!

Номинальное напряжение составляет 220 вольт с частотой 50 ГЦ. Но бывают такие случаи, остро всплывающие в сельской местности и на дачных участках, когда нам требуется подключить в работу трёхфазное электрическое устройство

10.08.2010р.

Все більше американців черпають енергію від вітру(выдео)

Вітрова турбіна Джіма Дотсона знаходиться на вершині гори і забезпечує енергією житловий будинок поблизу. Дотсон встановив турбіну минулого року і відразу помітив, що платить за електроенергію значно менше

26.07.2010р.

Датчик движения – маленький помощник для большой экономии

Сегодня, всё более актуальными становятся вопросы применения энергосберегающих технологий в быту. Расходы на потребляемую электроэнергию можно значительно понизить, используя в быту датчики движения («PIR» – от английского - «passive infrared» - «пассивные инфракрасные»)

RSS-канал: новости
04.06.2013р.

Ежегодный форум инновационных и энергоэффективных технологий Schneider Electric - Xperience Efficiency 2013 -...

Компания Schneider Electric объявляет о запуске серии крупных мероприятий по всему миру в рамках ежегодного форума инновационных и энергоэффективных технологий Schneider Electric, который получил название Xperience Efficiency 2013. Цель проекта – объединить представителей бизнеса, власти и науки для поиска совместных решений глобальных энергетических проблем и формирования модели новой энергоэффективной мировой экономики.

21.05.2013р.

Кабельная ТЕМА №2

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит к печати специализированное приложение "Кабельная ТЕМА", посвященное исключительно кабельной тематике. В приложение войдут тематические статьи о кабельно-проводниковой продукции: полезная для специалиста информация о разных видах кабелей и кабель-каналов, муфтах для соединения кабелей, новинках и т.п., а также информационные статьи с советами для специалистов кабельной отрасли и монтажных организаций. Формат – А4, глянцевая цветная печать, объем – 24 страницы, тираж – 5 000 экземпляров.

25.08.2011р.

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на территории Украины компанию ООО «Системы дистрибьюции и сервиса», которая в течение длительного периода времени оставалась постоянным приверженцем бренда OEZ.

04.08.2011р.

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой...

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в Украине инжиниринговой компанией, получившей право на производство распределительных устройств по новой технологии Siemens Sivacon S8

18.03.2011р.

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская конференция «Укрстройэлектро-2011», темой которой стал анализ и освещение основных тенденций развития строительно-энергетического рынка. На конференции рассматривались ключевые вопросы проектирования электрооборудования в части обеспечения пожарной безопасности, эксплуатационных характеристик и энергоэффективности объектов гражданского назначения

14.02.2011р.

В Крыму насчитывается больше сотни бесхозных электроподстанций

Симферополь, Февраль 11 (Новый Регион – Крым, Анна Ахметова) – В Крыму насчитывается 108 бесхозных эклектических подстанций, на которые подается напряжение. Ничейные трансформаторные становятся объектом посягательств охотников за металлами и потенциально опасны

03.12.2010р.

Сахару превратят в энергетическое эльдорадо

Совместная группа специалистов из нескольких Университетов Алжира и Японии планирует превратить крупнейшую в мире пустыню в крупнейшую в мире солнечную электростанцию, которая к 2050 году сможет обеспечить электричеством по низкой себестоимости буквально половину планеты

25.11.2010р.

«Электротяжмаш» разработал тяговый электродвигатель 180 кВт для...

Государственное предприятие «Завод «Электротяжмаш» (Харьков) разработало и изготовило новый тяговый асинхронный электродвигатель типа АД-903 мощностью 180 кВт для использования на троллейбусах и «гибридных» автобусах. Об этом говорится в сообщении пресс-службы «Электротяжмаша»

18.11.2010р.

Немцы построят в Крыму солнечную электростанцию

Компания Sinosol AG планирует доставку солнечной электростанции мощностью 20 МВт в Украину для известного местного инвестора, имя которого не названо. Договора были подписаны летом 2010 года и на данный момент более половины мощностей солнечной энергетической установки уже прибыли в Украину

17.11.2010р.

ЕС может возобновить тарифы на украинские кабели

Европейский Союз может продлить тарифы 11-летней давности на стальные канаты и кабели из Китая, Южной Африки и Украины с целью ограничения конкуренции со стороны импорта для производителей ЕС, включая ArcelorMittal

Текстове інфо
Текстове інфо
RSS-канал: текстінфо
RSS-канал: текстінфо
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.