Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Поиск по тегам
Поиск по тегам
Поиск тега:
195 - всего тегов в разделе
Вся информация, которая содержит тег:
Весы

Популярные теги активного раздела
Ищите информацию по тегам разделов:

Поиск
Поиск
13.06.2008р.

В то время когда снеговые пушки громыхают на склонах.........

Расположенные на склонах снеговые пушки предназначены для того, что бы заставлять падать снег даже в самую солнечную погоду, что бы обеспечивать хорошим настроением лыжников, которые проводят время, занимаясь спортом в Винтерберге (Winterberg) в земле Зауэрланд (Sauerland), Германия, всего в нескольких километрах от штаб-квартиры компании MENNEKES.

 
23.10.2007р.

НИТА 2721 – установка великих можливостей

Силові трансформатори - головний елемент у системі передачі і розподілу електричної енергії. Однак значна частина силових трансформаторів напругою 110-750 кВ в Україні відробила нормативний термін служби, тож подальша їхня експлуатація в багатьох випадках можлива тільки після виконання комплексу організаційно-технічних заходів. Серед цих заходів особливе місце щодо важливості і складності займає обробка паперово-масляної ізоляції трансформаторів, що передбачає видалення з масла і твердої ізоляції небажаних домішок (води, повітря, механічних домішок) і продуктів старіння.
"Електротема" № 6 (62) 2005 року

 
22.05.2007р.

Wemid витримає жорсткі режими

Комутаційна техніка нині широко застосовується в умовах її щільного встановлення, тому проблема економії монтажного простору стоїть досить гостро. Один зі шляхів розв’язання цієї проблеми - розроблення нових типів ізолюючих матеріалів, що мають поліпшені електромеханічні властивості і дозволяють максимально зменшити габарити самого виробу. Сучасні вимоги до мінімізації габаритів керуючих систем змушують виробників комутаційних пристроїв працювати над мініатюризацією своїх виробів.
"Електротема" № 24 (56) 2004 року

 
22.02.2007р.

Wemid витримає жорсткі режими

Комутаційна техніка нині широко застосовується в умовах її щільного встановлення, тому проблема економії монтажного простору стоїть досить гостро. Один зі шляхів розв’язання цієї проблеми - розроблення нових типів ізолюючих матеріалів, що мають поліпшені електромеханічні властивості і дозволяють максимально зменшити габарити самого виробу. Сучасні вимоги до мінімізації габаритів керуючих систем змушують виробників комутаційних пристроїв працювати над мініатюризацією своїх виробів.
"Електротема" № 24 (56) 2004 року

 
14.11.2006р.

Модернізація розподільних пристроїв, або ретрофітінг

Про компромісні рішення з відновлення технічного ресурсу розподільних пристроїв напругою 6-35 кВ за допомогою вакуумних комутаційних апаратів (ВКА)при дефіциті інвестицій.
"Електротема" № 20 (52) 2004 року

 
07.11.2006р.

Високовольтне обладнання. Модернізація, реконструкція, ремонт чи заміна?

Про проблему заміни високовольтного обладнання, яке відпрацювало свій ресурс розповідає заступник технічного директора УІФК Валерій ПІРІЄВ.

 
25.10.2006р.

Високовольтне обладнання потребує заміни

Електроенергетика України сформована за принципом поділу функцій на виробництво, передачу і постачання електроенергії споживачам. Галузь складається з генеруючих електростанцій та теплоелектроцентралей, магістральних електромереж і енергопостачальних компаній. Якщо в секторах виробництва і розподілу електроенергії приватизаційні процеси вже почалися, то в секторі передачі електроенергії наша держава в найближчому майбутньому не планує приватизувати свої магістральні електромережі
"Електротема" № 20 (52) 2004 року

 
23.10.2006р.

Ретрофіт: економічні рішення невідкладних проблем

В умовах нестабільного фінансування заходів з модернізації енергетичного господарства в Україні, як і в інших країнах СНД, в експлуатації перебуває велика кількість комплектних розподільних пристроїв (КРП) попередніх років випуску, загалом працездатних, але укомплектованих застарілими комутаційними апаратами, що мають повністю вичерпаний ресурс або такий, що наближується до вичерпання. Зрозуміло, що продовження експлуатації таких КРП – не забаганка безтурботного життя, а жорстока необхідність, насамперед через брак коштів на придбання сучасного обладнання.
"Електротема" № 20 (52) 2004 року

 
29.09.2006р.

«Сириус-Т3» - захисник трансформатора

Мікропроцесорний пристрій «Сириус-Т3» призначений для виконання функцій основного захисту триобмоткових трансформаторів з вищою напругою 35–220 кВ. Крім того, його можна використовувати як диференційний захист автотрансформаторів. Конструкція термінала дозволяє успішно об’єднувати його з іншими традиційними електромеханічними захистами й існуючими системами телемеханіки.
"Електротема" № 20 (52) 2004 року

 
10.07.2006р.

“КВАРЦ” представляє нові серії високовольтних запобіжників ПТ, ПН

ТзОВ “КВАРЦ” є розробником, виробником та постачальником високовольтних та низьковольтних швидкодіючих запобіжників з 1993 року. Продукція підприємства знайшла своє застосування в енергетичних системах, підприємствах-виробниках енергетичного обладнання. Якість продукції підтверджена сертифікованими випробуваннями систем стандартизації України та десятирічним досвідом експлуатації.
"Електротема" № 13 (45) 6-19 липня 2004 року

 
13.06.2006р.

Таємниці вакууму «Таврида Електрик Україна»

Уперше в світовій практиці в лабораторії при Севастопольському приладобудівному інституті колектив молодих науковців-ентузіастів спроектували привід з магнітною засувкою під вакуумну камеру. І вперше в світі підприємство «Таврида Електрик Україна» застосувало їх в апаратах класу напруги 6 та 10 кВ. Ще в далекому 1967 році науковці лабораторії, окрім розробок різних комутаційних апаратів для військово-морського флоту, науковці працювали над приводом вимикача, який дозволяє миттєво розмикати контакти, між якими незначна відстань. Також закладалась теоретична база щодо проблем комутації напруги у вакуумі.
"Електротема" № 6 (38) 23 березня - 12 квітня 2004 року

 
06.06.2006р.

Сухі трансформатори з обмотками гумоблок

Сухі силові трансформатори типів ТСР і ТСЗР з обмотками "гумоблок" виробництва ABB призначені для експлуатації в промисловості, житлових і громадських будинках з підвищеними вимогами пожежо- і вибухобезпеки, екологічної чистоти і рівня шуму. Ідеально підходять для лікарень, готелів, банків і офісних центрів, висотних будинків, метрополітену, наземного електротранспорту.
"Електротема" № 3 (35) 10-23 лютого 2004 року

 
05.06.2006р.

Високовольтні вводи “АББ”

Підприємство “АББ Електроізоліт Бушинг” виготовляє високовольтні вводи на напругу 35–220 кВ для силових трансформаторів і масляних вимикачів. За характером основної ізоляції вводи поділяються на два типи: з паперово-масляною ізоляцією (за ліцензією шведської компанії ABB Components) і з твердою ізоляцією (за ліцензією швейцарської компанії ABB Micafil). Усі вироблені компанією вводи відповідають вимогам міжнародного стандарту МЕК 137. Вводи постачаються в енергосистеми, на металургійні і нафтохімічні заводи, на підстанції залізниць, а також на трансформаторні заводи.
"Електротема" № м3 (35) 10-23 лютого 2004 року

 
06.04.2006р.

Силові автоматичні вимикачі ІЕК серії ВА 88

Торгова марка ІЕК представляє силові автоматичні вимикачі серії ВА-88. Передбачено 6 типовиконань на номінальні комутаційні струми від 125А до 1600А з проміжними вставками електротеплових розчеплювачів. Характерною особливістю даних автоматів є європейська якість і дизайн за цінами традиційних російських заводів. У сукупності із широким спектром додаткових пристроїв, зокрема, незалежними розчеплювачами, розчеплювачами мінімальної напруги, сигнальними і вільними допоміжними контактами, ручним і електромагнітним приводом тощо, роблять їх особливо привабливими для широкого кола споживачів.
"Електротема" № 19 (27) 7-20 жовтня 2003 року

 
10.03.2006р.

Рівненський поступ високовольтної апаратури

Відвідувачі виставки ЕlcomUkraine 2003 - фахівці і керівники енергетичних і промислових підприємств - високо оцінили продукцію Рівненського заводу високовольтної апаратури, а одна з останніх розробок РЗВА - закрита трансформаторна підстанція ЗКТПР-35/10(6) – отримала один з головних призів проведеного в рамках виставки конкурсу "Інноваційне рішення 2003".
"Електротема" № 9 (17) 13-26 травня 2003 року

 
14.02.2006р.

OEZ - компания с шестидесятилетней репутацией

В обзорной статье, предлагаемой вашему вниманию, мы хотим познакомить читателей с тремя основными группами электротехнических изделий, выпускаемых OEZи их базовыми характеристиками. Все изделия сертифицированы в Украине.

 
07.02.2006р.

Выключатели электромагнитные

Электромагнитные выключатели предназначены для отключения высоковольтных цепей под нагрузкой в нормальных и вынужденных режимах работы; принципиально отличается от выключателей других систем тем, что гашение электрической дуги, возникающей между расходящимися в процессе отключения цепи контактами выключателя, осуществляется непосредственно в воздушной среде электромагнитным дутьем в дугогасительном устройстве.

 
07.02.2006р.

Выключатели воздушные

Воздушные выключатели - электрические выключатели в которых замыкание и размыкание контактов, а также гашение электрической дуги производятся сжатым воздухом.

 
07.02.2006р.

Выключатели маломасляные

Маломаслянные выключатели - электрические выключатели переменного тока высокого напряжения, главные контакты которых помещаются в объёме, заполненном минеральным (трансформаторным)маслом.

 
07.02.2006р.

Стандартизация в трансформаторостроении — глазами изготовителя

Разработанная в 60-70 годах прошлого столетия система стандартов СССР по трансформаторам явилась значительным шагом вперед и во многом способствовала научно-техническому прогрессу в отечественном трансформаторостроении.
Журнал "ЭЛЕКТРО-info" №9(23). Сентябрь 2005

 
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.