Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Поиск по тегам
Поиск по тегам
Поиск тега:
195 - всего тегов в разделе
Вся информация, которая содержит тег:
Автоматы

Популярные теги активного раздела
Ищите информацию по тегам разделов:

Поиск
Поиск
29.03.2011р.

Несколько способов управления однофазным асинхронным двигателем

Достоинства и недостатки различных способов управления асинхронными двигателями. Выводы, сделанные по опыту практического применения

 
20.08.2008р.

Новая система Gamatronic Power+Classic 25 мощностью 250кВА

Power+Classic — это система ИБП с параллельным резервированием. Теперь она может содержать от 1 до 10 модулей по 25 кВА каждый, системный контроллер, модуль статического переключателя и распределительный блок. Power+ может быть сконфигурирована как система 3/3 (трехфазный вход/трехфазный выход) или 1/1 (однофазный вход/однофазный выход) или З/1 (трехфазный вход /однофазный выход).

 
29.10.2007р.

Власна електростанція

Домашні автономні електростанції дозволяють подавати електроенергію в будинок автономно, без участі централізованої мережі. Такі електростанції працюють на бензині (карбюраторні) чи дизельному паливі й часто використовуються в заміських будинках і дачах.
"Електротема" № 7 (63) 2005 року

 
31.08.2007р.

Yamaha EF – хоч і міні, проте електростанція

Yamaha - одна з небагатьох провідних світових фірм, що випускають електростанції малого класу (до 10 кВА) цілком самотужки. Іншими словами, розробка і виготовлення здійснюються на заводах Yamaha у Японії. Крім високої якості кінцевої продукції, такий підхід забезпечує добру сумісність складових елементів електростанцій. Наприклад, паливні баки мають складну форму й обгинають "нутрощі", за рахунок чого вдалося збільшити їхній об’єм.
"Електротема" № 3 (59) 2005 року

 
16.07.2007р.

Захист асинхронних двигунів

1

Захист від струмів короткого замикання виконується плавкими запобіжниками та автоматичними вимикачами з електромагнітними або комбінованими розчеплювачами. Крім того, захист від перевантажень виконується тепловими реле, вбудованими у магнітні пускачі.
"Електротема" № 2 (58) 2005 року

 
11.06.2007р.

Модульна концепція стандартних асинхронних двигунів

Просту й ефективну модульну концепцію стандартних асинхронних двигунів з короткозамкнутим ротором пропонує Siemens. До двигуна основного виконання можуть бути додані: імпульсний датчик обертання, вентилятор примусового охолодження та електромеханічне гальмо.
"Електротема" № 1 (57) 2005 року

 
16.05.2007р.

Основні тенденції розвитку автоматизованого електропривода

Сучасний електропривод являє собою конструктивну єдність електромеханічного перетворювача енергії (двигуна), силового перетворювача й пристрою керування. Він забезпечує перетворення електричної енергії в механічну відповідно до алгоритму роботи технологічної установки. Сфера застосування електричного привода в промисловості, на транспорті й у побуті постійно розширюється.
"Електротема" № 24 (56) 2004 року

 
11.04.2007р.

Асинхронні двигуни: куди йдемо

Як і раніше, найпоширенішим, надійним і дешевим перетворювачем електричної енергії в механічну залишається асинхронний двигун. За більш ніж столітню історію свого розвитку він досяг певної досконалості, яка забезпечується за рахунок розробки сучасних електротехнічних і електроізоляційних матеріалів, розвитку нових конструкторських, проектувальних, технологічних рішень. Прогрес, зумовлений цими факторами, неухильно триває. І тому, поряд з багатьма іншими шляхами енергозбереження в електроприводі, одним з найбільш діючих є вдосконалювання асинхронних двигунів.
"Електротема" № 24 (56) 2004 року

 
12.07.2006р.

Високі показники у малих розмірах, або де і як можна використовувати крокові двигуни

Кіровоградська фірма “Дельта-Крок” виробляє крокові двигуни серії ДШР 40 малої потужності за ліцензією і на обладнанні Sinano Electric Co. Ltd, придбаного у Японії. Спеціальне кругло шліфувальне, хонінговальне, пресово-штампувальне та намотувальне обладнання дозволяє досягти високої точності обробки і застосувати при виготовленні крокових двигунів низку конструкторсько-технологічних новинок.
"Електротема" № 25 (47) 10-23 серпня 2004 року

 
03.07.2006р.

Мотор-редуктори: німецький варіант

З моменту винаходу електричних двигунів електропривод знайшов щонайширше застосування в усіх галузях промисловості. Можна виділити основні елементи електроприводу: електродвигун, здебільшого з приєднаним до нього редуктором, тобто мотор-редуктор, а також системи керування та системи захисту приводу.
"Електротема" № 11 (43) 8-21 червня 2004 року

 
21.06.2006р.

Елекропривод змінного струму за схемою асинхронного вентильного каскаду

Застосування регульованих електроприводів забезпечує краще використання потужності механізмів, значне зменшення витрат і зростання продуктивності праці. Для регулювання швидкості використовується електропривод постійного та змінного струму. Більш перспективним вважається електропривод змінного струму, який використовує значно дешеві та надійніші асинхронні двигуни.
"Електротема" № 7 (39) 13-26 квітня 2004 року

 
20.06.2006р.

Рациональный подход

Наибольший технико-экономический эффект в электромеханических системах достигается при максимальном приближении эксплуатационных характеристик электромеханических преобразователей к требованиям потребителей. В результате адаптации асинхронных двигателей (АД) к условиям эксплуатации создаются электрические машины с более высокими энергетическими и масогабаритными показателями по сравнению с неадаптированными. Поиск более экономических решений содействует энергосбережению - одному из самых приоритетных направлений хозяйствования.

 
11.05.2006р.

Привод для асинхронних і серводвигунів

Unidrive - універсальний цифровий привод для асинхронних і серводвигунів потужністю 0.75 кВт -1250 кВт. Нині він за своїми якостями не має аналогів у світі і може використовуватися практично в будь-якій царині застосування приводу.
"Електротема" № 24 (31) 22 грудня 2003 року - 13 січня 2004 року

 
30.03.2006р.

Ремонт асинхронних двигунів: шляхи торує комп’ютер

Надзвичайно широка номенклатура асинхронних двигунів, які виготовлені різними фірмами і нині перебувають в експлуатації, досить часто створює проблеми з отриманням інформації щодо їх обмоткових параметрів. А ця інформація конче необхідна під час ремонту машин. Такі дані не завжди можна знайти у довідниках, в періодичній науково-технічній літературі; або отримати від заводів-виробників. Проте їх можна здобути розрахунковим шляхом.
"Електротема" № 14 (22) 22 липня - 11 серпня 2003 року

 
30.03.2006р.

Стрибок в ефективності з новим компресором.. Технологія використання синхронного...

Повітряний компресор NirwanaTM фірми Ingersoll-Rand Air Solutionsє першим компресороміз приводом від синхронногоелектродвигуна, у якому використанийгібридний постійний магніт. Живлення двигуна здійснюєтьсявід стандартного частотного перетворювача. Таким чином, на ринку з'явився компресор із приводом, що забезпечує ефективнерегулювання.
"Електротема" № 14 (22) 22 липня - 11 серпня 2003 року

 
28.03.2006р.

Керування пуском синхронних двигунів

Збудники тиристорні серії ТЕП“Запоріpького електроапаратного заводу” призначені для живленняобмоток збудження, керуванняй автоматичного регулювання струмузбудженняпри прямому чиреакторному пуску синхронного двигуна.
"Електротема" № 13 (21) 8-21 липня 2003 року

 
02.03.2006р.

Там, де немає електролінї. Автономні електроенергетичні системи з асинхронними...

Автономні системи електроживлення необхідні на транспорті, при проведенні робіт у віддаленій місцевості, всюди, де прокладення ліній електропередачі недоцільне з технічної або економічної точки зору. Традиційно, як автономні джерела електроенергії, використовуються синхронні генератори, але з появою транзисторних модулів великої потужності розширилися перспективи застосування джерел електроенергії з асинхронними генераторами.
"Електротема" № 3 (11) 11-24 лютого 2003 року

 
07.02.2006р.

Рекомендации - Как выбрать электростанцию.

Для решения этой проблемы сначала необходимо определить приборы, которые Вы планируете подключить...

 
07.02.2006р.

Дизельная электростанция или дизель-генератор

Автономные дизельные электростанции являются основными "рабочими лошадками" там, где по разным причинам централизованное электроснабжение недоступно, либо качество его поставок оставляет желать лучшего.

 
07.02.2006р.

Бензиновая электростанция или бензо-генератор

Собственный, независимый источник электроэнергии - это не только желательное дополнение к оборудованию частного дома или солидного предприятия. В нашей стране сейчас это необходимость и гарантия от возникновения ненужных финансовых и производственных проблем.

 
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.