Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Поиск по тегам
Поиск по тегам
Поиск тега:
195 - всего тегов в разделе
Вся информация, которая содержит тег:
Автоматы

Популярные теги активного раздела
Ищите информацию по тегам разделов:

Поиск
Поиск
29.03.2011р.

Несколько способов управления однофазным асинхронным двигателем

Достоинства и недостатки различных способов управления асинхронными двигателями. Выводы, сделанные по опыту практического применения

 
20.08.2008р.

Новая система Gamatronic Power+Classic 25 мощностью 250кВА

Power+Classic — это система ИБП с параллельным резервированием. Теперь она может содержать от 1 до 10 модулей по 25 кВА каждый, системный контроллер, модуль статического переключателя и распределительный блок. Power+ может быть сконфигурирована как система 3/3 (трехфазный вход/трехфазный выход) или 1/1 (однофазный вход/однофазный выход) или З/1 (трехфазный вход /однофазный выход).

 
08.02.2008р.

Типичные ошибки при монтаже устройств защитного отключения. Способы...

К сожалению и по сей день при монтаже УЗО электрики сталкиваться с проблемами, которые в основном обусловлены непониманием принципов его работы.

 
08.02.2008р.

Дифференциальная защита

Уже на заре развития электротехники, то есть более ста лет тому назад, были изобретены первые технические средства защиты человека от вредного воздействия электричества: провода и токоведущие части электроприборов "одели" в изоляцию. Несколько позже была разработана теория заземления, и металлические нетоковедущие детали электроустановок (корпус, рама) начали заземлять.

 
08.11.2007р.

Автоматичний вимикач ВА 47-29М

Автоматичний вимикач - основний елемент у системі електро- та пожежної безпеки будівель і споруд. Широко використовується в комерційному, житловому й індивідуальному будівництві. Цей виріб використовується повсюдно, де необхідний захист від короткого замикання і перевантаження в електромережі.
"Електротема" № 8 (64) 2005 року

 
27.08.2007р.

Японська якість вимикачів Tem Breack

Система автоматичних вимикачів Tem Break фірми TERASAKI має дуже добрі характеристики, широкий спектр номінальних струмів і можливість регулювання уставки цих струмів. Особливо актуальним є застосування вимикачів Tem Breakу корабельних електричних мережах, де використовується генераторна напруга, тобто є генератор, і всі розподільні мережі живляться безпосередньо від нього.
"Елеткротема" № 3 (59) 2005 року

 
20.06.2007р.

Что будет экономить мягкий пускатель (софстартер), серии "MSF" ?

Мягким пускателям (в другой терминологии - устройствам плавного пуска) в печати уделяется значительно меньше внимания, чем преобразователям частоты. Вообще говоря, это объяснимо: у преобразователя частоты есть очевидное преимущество - экономия электроэнергии, которое дает ясное представление о том, зачем он нужен и за счет чего будет окупаться. Кроме того, как товар преобразователь дороже, а значит, выгоднее для фирм-поставщиков, которые и являются в большинстве случаев заказчиками материалов в печати. Одним словом, экономика.… Однако не все так просто. Автор этих строк также является сотрудником подобной фирмы, поэтому все эти аргументы мне знакомы. Не отрицая их значимости, как для поставщиков, так и для конечных пользователей, попробуем все же посмотреть на "младшего брата" преобразователя частоты попристальнее.

 
19.06.2007р.

Як уберегти людину від ураження електрострумом – пристрої захисного вимкнення

Електричний струм, за своєю природою, не має жодної з фізичних ознак чи властивостей, за якими можна його сприйняти зором чи слухом. Лише у випадку дотику людини до струмопровідної частини електрообладнання, яка перебуває під напругою, через тіло протікає електричний струм. І тут уже – не до пізнання природи струму. Електротравматизм складає значну частину загальної кількості нещасних випадків.
"Електротема" № 1 (57) 2005 року

 
13.06.2007р.

Інтелектуальний пускач TeSys моделі Ultima компанії Schneider Electric

Величезну кількістість додаткових функцій виконує інтелектуальний пускач TeSys моделі Ultimaкомпанії Schneider Electric. Цей апарат складається з роз'єднувача, модуля захисту від короткого замикання, електронного реле захисту від перевантажень і, звичайно, контактора, які виконують функції не тільки захисту й керування, але й візуалізації та зв'язку.
"Електротема" № 1 (57) 2005 року

 
23.01.2007р.

Електроустаткування General Electric виходить на ринок України

Серед світових грандів електротехніки компанія «Дженерал Електрик» (GE) посідає особливе місце. На ринках України донедавна компанія GE була представлена здебільшого світлотехнічними виробами. Однак, гідно оцінивши потенційні можливості одного з найбільших ринків Європи, компанія GE вирішила активно просувати в Україні весь спектр електротехнічного обладнання власного виробництва, в зв’язку з чим представництво «Дженерал Електрик» в Україні пропонує читачам серію статей, присвячених електротехнічній продукції GE.

 
11.08.2006р.

Alarmtech 2200 - комфорт і безпека в одному пристрої

Заводи компанії АВВ мають понад 130-літній досвід виробництва електроінсталяційних виробів. АВВ продукує широкий асортимент виробів від розеток і вимикачів до унікальних світлорегуляторів і датчиків руху. Дане устаткування дозволяє ощадливо споживати електроенергію, створює комфортні умови в громадських і приватних будинках.
"Електротема" № 18 (50) 28 вересня - 11 жовтня 2004 року

 
02.08.2006р.

На всі кольори, на всі смаки. Огляд ринку електровстановлюваних виробів

Наше житло буквально напхане електроприладами, які потребують під'єднання до мережі. Причому, крім звичної - напругою 220 В, ще й до комп'ютерної, телефонної та мережі кабельного телебачення. Для приєднання до мереж та керування приладами потрібні спеціальні пристрої - електровстановлювані вироби, найпоширенішими серед яких, що з ними сучасна людина стикається щодня, є вимикачі та розетки. Пропозиція на ринку вимикачів та розеток дуже широка, починаючи від звичних пристроїв і закінчуючи системами керування.
"Електротема" № 17 (49) 14-27 вересня 2004 року

 
14.07.2006р.

Електротехнічне обладнання ETI – надійність і якість, перевірені часом

Словенська акціонерна компанія ETI Elektroelement d.d. розпочала діяльність понад 50 років тому як невеликий промисловий завод і нині переросла в один з найбільших європейських виробників та постачальників електротехнічного обладнання, зайнявши провідне становище серед виробників електротехнічної кераміки.
"Електротема" № 16 (48) 25 серпня - 13 вересня

 
13.07.2006р.

Контактори марки "ИЭК"

Компанія "ИЭК" пропонує серію електромагнітних контакторів КМИ (контактор малогабаритний "ИЭК").Серія розроблена на початку 80-х років французькою фірмою "Телемеханіка-Електрик" і виявилася дуже перспективною. Це відіграло вирішальну роль при виборі Мінелектротехпромом СРСР закордонної серії контакторів для освоєння її виробництва. Ліцензія на виробництва була придбана в 1989 році і під будівництво заводу була відведена величезна територія в м. Олександрія Кіровоградської області.
"Електротема" № 16 (48) 25 серпня - 13 вересня 2004 року

 
12.07.2006р.

Електротехнічне обладнання ETI – надійність і якість, перевірені часом

Словенська акціонерна компанія ETI Elektroelement d.d. розпочала діяльність понад 50 років тому як невеликий промисловий завод і нині переросла в один з найбільших європейських виробників та постачальників електротехнічного обладнання, зайнявши провідне становище серед виробників електротехнічної кераміки.
"Електротема" № 15 (47) 10-23 серпня 2004 року

 
12.07.2006р.

Обладнання, що тримає стан ізоляції під контролем

У результаті пошкодження ізоляції обмоток статорів електричних машин, у них з’являються мікропори, пустоти та тріщини, які приводять до виникнення часткового розряду (ЧР), який має вигляд іскрового розряду, а також коронного розряду. Старіння ізоляції маже мати як природній так і штучний характер. Основні механізми штучного старіння ізоляції: перегрів, циклічні навантаження, стирання напівпровідникового покриття витків котушок у результаті вібрацій, розшарування ізоляції, забруднення тощо.
"Електротема" № 15 (47) 10-23 серпня 2004 року

 
11.07.2006р.

Олександрійські пускачі

У 2004 році НВО “ЕТАЛ”, що в Олександрії Кіровоградської області, виповнилось 50 років. Великий досвід роботи, сучасне високотехнологічне виробництво, менеджмент високого рівня – всі ці фактори стали запорукою успіху підприємства. Нині “ЕТАЛ” – один з кращих та значущих виробників електротехнічної продукції в країнах СНД і лідер в Україні з виробництва ліцензійної КА і печатних плат. Річний обсяг виробництва об’єднання перевищує 50 млн. гривень.
"Електротема" № 13 (45) 6-19 липня 2004 року

 
10.07.2006р.

Ультраконденсатор BOOSTCAP

Ультраконденсатор BOOSTCAP це електронний прилад з металовугільним електродом та безводним розчином електроліту. У процесі заряджання на виходи конденсатора подається напруга, у результаті цього іони переміщуються до поверхні електроду з більш високим потенціалом. Надвисокі значення ємності забезпечуються за допомогою близькості колектора струму.
"Електротема" № 13 (45) 6-19 липня 2004 року

 
05.07.2006р.

Захист від ураження електричним струмом

При експлуатації електроустановок побутових споживачів можливі два основних види ураження електричним струмом: прямий дотик до струмопровідних частин та непрямий дотик. Існує ряд захисних засобів захисту від ураження електричним струмом, не перераховуючи їх всіх, зупинюсь на захисті автоматичним вимкненням.
"Електротема" № 13 (45) 6-19 липня 2004 року

 
03.07.2006р.

Датчики тиску

Закрите акціонерне товариство “Манометр-Харків” створене у 1998 році. Основний напрям діяльності – розробка і виготовлення датчиків тиску (та їх основних вузлів – тензоперетворювачів, вимірювальних та електронних блоків) для багатьох галузей народного господарства. ЗАТ “Манометр-Харків” у своєму штаті має співробітників з багаторічним досвідом роботи в цій сфері.
"Електротема" № 11 (43) 8-21 червня 2004 року

 
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.