Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Поиск по тегам
Поиск по тегам
Поиск тега:
195 - всего тегов в разделе
Вся информация, которая содержит тег:
Автоматы

Популярные теги активного раздела
Ищите информацию по тегам разделов:

Поиск
Поиск
20.08.2008р.

Новая система Gamatronic Power+Classic 25 мощностью 250кВА

Power+Classic — это система ИБП с параллельным резервированием. Теперь она может содержать от 1 до 10 модулей по 25 кВА каждый, системный контроллер, модуль статического переключателя и распределительный блок. Power+ может быть сконфигурирована как система 3/3 (трехфазный вход/трехфазный выход) или 1/1 (однофазный вход/однофазный выход) или З/1 (трехфазный вход /однофазный выход).

 
13.06.2008р.

В то время когда снеговые пушки громыхают на склонах.........

Расположенные на склонах снеговые пушки предназначены для того, что бы заставлять падать снег даже в самую солнечную погоду, что бы обеспечивать хорошим настроением лыжников, которые проводят время, занимаясь спортом в Винтерберге (Winterberg) в земле Зауэрланд (Sauerland), Германия, всего в нескольких километрах от штаб-квартиры компании MENNEKES.

 
27.05.2008р.

Новое оборудование от Gauder Group

К линейке машин для производства кабелей высокого напряжения компании POURTIER и оборудования для производства LAN кабелей компании SETIC группа компаний Gauder недавно добавила модель POURTIER “COS 1200 – 2” – машину для многопроволочной концентрической скрутки жил силовых кабелей, наложения экранов или брони в виде оплётки.

 
08.05.2008р.

Нагревательные кабели

Нагревательные ( греющие) кабели и нагревательные ткани, системы электрического обогрева стали специализацией фирма ООО «Спецдизайн-М» с 1998 года.Наша деятельность – кабельные системы обогрева, продажа оборудования, проектирование, монтаж, консалтинг.

 
08.11.2007р.

Корпуси GTi - система одна, переваг багато!

З моменту виробництва електроенергії виникає потреба у її розподілі, для чогонеобхідно мати відповіднеелектроустаткування, поміщенев надійну і безпечну оболонку. Цим вимогам відповідають корпуси модульноїсерії GTi, за допомогою якої можна реалізувати практично будь-яку схему розподілу електричної енергії.
"Електротема" № 8 (64) 2005 року

 
26.10.2007р.

Швидке та надійне під'єднання

Компанія Omron є першою з-посеред виробників устаткування, що застосувала технологію безгвинтових затисків у стандартних клемних колодках. Технологія безгвинтових затисків пропонує швидкий, ефективний і безпечний спосіб виконання електричних з'єднань у промисловому устаткуванні. Ця технологія значно зменшує час виконання підключення і усуває необхідність у профілактичному обслуговуванні, забезпечуючи надійний контакт.
"Елеткротема" № 7 (63) 2005 року

 
03.10.2007р.

Электропроводка в жилом помещении

Устройство электропроводки в загородном доме или городской квартире – дело очень ответственное, требующее высокого профессионализма. Даже один плохо затянутый контакт может в дальнейшем стать причиной пожара, а неверно присоединенный провод способен тяжело травмировать хозяев дома или привести к повреждению дорогостоящей техники.

 
20.09.2007р.

Система для кабельної проводки

Система для кабельної проводки в електроустановках і щитах керуванняQuadro – комплекс, який повністю задовольняє потреби монтажників в додаткових електромонтажних матеріалах і доповнює всі попередні системи компанії ДКС. Вся продукція системи виготовлена в Італії і відповідає стандартам ISO-9001. В систему входять:
"Електротема" № 5 (61) 2005 року

 
19.09.2007р.

Второвані шляхи для кабелю

Фінська компанія Nordic Aluminium випускає різні за призначенням системи, що полегшують прокладання кабельних трас, і обслуговування електричних мереж, також ці системи є зручними в подальшій експлуатації. Розглянемо такі з них:
"Електротема" № 5 (61) 2005 року

 
05.09.2007р.

ÖLFLEX® ROBUST міцний, потужний, стійкий кабель

У 1957 році засновник компанії Lapp Group, Оскар Лапп, винайшов спосіб виготовлення промисловим шляхом першого у світі контрольного кабеля – ÖLFLEX. Цим винаходом він поклав кінець трудомісткому і довготривалому процесу протягання окремих жил в ізоляційні трубки, запропонувавши оптимальне рішення споживачам кабелю в усьому світі. ÖLFLEX став першою ластівкою Lapp Group у виробництві кабелів
"Електротема" № 4 (60) 2005 року

 
30.08.2007р.

Электросети станут надежнее

Плодотворное сотрудничество между Институтом электродинамики НАН Украины и ЗАО «Завод «Южкабель» началось еще в 1991 году с разработки кабелей с так называемой сшитой полиэтиленовой изоляцией. Исследования по этой теме были перспективными и актуальными.

 
16.08.2007р.

Якісні компоненти - складова надійності АСК ТП

Стрімкий розвиток і впровадження автоматизованих систем у різних галузях промисловості вимагає від розробників постійних пошуків способів підвищення надійності, функціональності і безпеки систем. Надійність системи загалом залежить від двох основних факторів: можливостей програмного забезпечення і якості компонентів апаратної частини АСК ТП. Також велике значення має кваліфікація персоналу, що складає і встановлює систему.
"Електротема" № 3 (59) 2005 року

 
18.06.2007р.

Низьковольтні комплектні розподільні пристрої RNM-2

Низьковольтні комплектні розподільні пристрої (НКП) RNM-2 виробництва “Таврида електрик” призначені для приймання та розподілу електричної енергії трифазного змінного струму частотою 50 та 60 Гц, напругою до 690 В у мережах з ізольованою або заземленою нейтраллю, керуванням та захистом електрообладнання від коротких замикань та перевантажень.Пристрої мають модульну архітектуру, яка дозволяє комплектувати НКП функційними блоками апаратури, і за потреби, розширювати та додавати нові функції.
"Елеткротема" № 1 (57) 2005 року

 
17.05.2007р.

Провід з підвищеною стійкістю

При проходженні повітряних ліній (ПЛ.) у гірській місцевості, особливо вздовж ущелин, існує небезпека ушкодження проводів й ізоляторів лінії каменепадами.Камені падаючи на проводи, ушкоджують струмопровідні жили, що призводить до зменшення струмопровідного перетину, зниження провідності й механічної міцності, і як результат - зниження пропускної здатності й надійності лінії загалом.Заміна мідних або традиційних сталеалюмінієвих проводів типу АС на сталеві дозволяє вирішити проблему стійкості проводів, але при цьому істотно знижується пропускна здатність лінії.
"Електротема" № 24 (56) 2004 року

 
25.12.2006р.

Нове покоління кабелів

Кабельні лінії 6-10 кВ і вище мають величезну перевагу над повітряними: вони займають менше місця, безпечні, надійніші й зручніші в експлуатації. Більшість кабелів які застосовуються мають просочену паперову ізоляцію і їх конструкція не змінювалася протягом десятиліть. Тепер уже є кабелі з ізоляцією зі зшитого поліетилену (ЗПЕ). Вони позбавлені більшості недоліків кабелів з паперовою ізоляцією, а тому їхнє застосування дозволяє вирішити багато проблем щодо підвищення надійності електроживлення, оптимізації схем мережі, значного зниження витрат на реконструкцію й експлуатацію кабельних ліній.
"Електротема" № 22 (54) 2004 року

 
22.08.2006р.

Нове покоління вимикачів

Білоцерківським УВП УТОС, відповідно до вимог «Правил влаштування й безпечної експлуатації ліфтів» ПБ 10-558-03, розроблено вимикачі ВБ5 із примусовим розмиканням контактів при відчиненні дверей кабіни й шахти ліфтів.
"Електротема" № 19 (51) 12-25 жовтня 2004 року

 
04.08.2006р.

“Електро-контакт” – все для інсталяції

Електротехнічний завод АТ “Електро-контакт” (Загреб, Хорватія) – лідер в Європі з виробництва електроінсталяційного обладнання та компонентів для побутових електричних приладів.Група електроінсталяційного обладнання, яке виготовляє завод, нараховує понад 1800 найменувань продукції: вимикачі, розетки, автоматичні вимикачі, розподільники та розподільні шафи, поверхові шафи, інсталяційні та розподільні коробки, гофровані труби, клавішні вимикачі, сенсорні вимикачі, таймери тощо.
"Електротема" № 17 (49) 14-27 вересня 2004 року

 
02.08.2006р.

На всі кольори, на всі смаки. Огляд ринку електровстановлюваних виробів

Наше житло буквально напхане електроприладами, які потребують під'єднання до мережі. Причому, крім звичної - напругою 220 В, ще й до комп'ютерної, телефонної та мережі кабельного телебачення. Для приєднання до мереж та керування приладами потрібні спеціальні пристрої - електровстановлювані вироби, найпоширенішими серед яких, що з ними сучасна людина стикається щодня, є вимикачі та розетки. Пропозиція на ринку вимикачів та розеток дуже широка, починаючи від звичних пристроїв і закінчуючи системами керування.
"Електротема" № 17 (49) 14-27 вересня 2004 року

 
14.07.2006р.

Чим різняться розетки вітчизняного та імпортного виконання?

У вітчизняних звичайних розеток розмір отворів під штепселі менший, ніж у “євророзеток”. Оскільки діаметр штепселя вітчизняної розеткової вилки становить 4 мм, а імпортної – 4.8 мм, то й відстань між штепселями більша.
"Електротема" № 17 (49) 14-27 вересня 2004 року

 
06.07.2006р.

Унікальний шарм Delta

Електроінсталяційна технологія була, є і залишатиметься необхідною умовою для використання електрики в усіх сферах життєдіяльності людей. Переважна більшість технічних пристроїв у промисловості та житлових будинках застосовують електричний струм для своєї роботи. Його зручне і безпечне використання забезпечують електроінсталяційні технології.
"Електротема" № 13 (45) 6-19 липня 2004 року

 
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.