Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Поиск по тегам
Поиск по тегам
Поиск тега:
195 - всего тегов в разделе
Вся информация, которая содержит тег:
Весы

Популярные теги активного раздела
Ищите информацию по тегам разделов:

Поиск
Поиск
12.02.2008р.

Якісне, енергоефективне і екологічне освітлення від ВАТРИ

Основне завдання сучасної світлотехніки - це забезпечення комфортного освітлювального середовища для праці і відпочинку людини, а також ефективне використання світлового випромінювання в технологічних процесах при раціональному використанні електричної енергії.

 
30.10.2007р.

Світловий комфорт – запорука високої продуктивності

Швидке і широке впровадження інформаційних технологій формує новий тип офісів, де умови роботи та її характер стрімко змінюються. Це висуває нові вимоги до планування та дизайну освітлення офісів. Повсякденна робота в офісі, передусім, складається з візуального сприйняття інформації, тому освітлення має значний вплив на характер офісного простору.
"Електротема" № 7 (63) 2005 року

 
12.09.2007р.

Світло в акваріумі – джерело життя і краси

Освітлення акваріуму – один з найважливіших факторів, що визначає його стан як біологічної системи. Освітлення визначається трьома основними параметрами: яскравість (сила світла), тривалість, спектральний склад. Кожен з цих показників для акваріумних рослин і тварин зазвичай дуже важливий, оскільки переважна більшість зних тропічного походження, тож для них тривалість дня не залежить від пори року і становить 12 годин.
"Електротема" № 5 (61)

 
06.09.2007р.

Світло у підводній безодні

Потрапляючи з повітряного середовища у водне, світло заломлюється. Це явище відоме як «ефект поверхневої втрати». Інтенсивність цього процесу залежить, переважно, від висоти сонцестояння і від стану поверхні води. Невеликі хвилі збирають і розсіюють сонячне проміння подібно лінзам, а штормові хвилі знижують коефіцієнт пропускання світла. При штормовій погоді освітленість під водою в середньому на 15–30% менша.
"Електротема" № 4 (60) 2005 року

 
04.09.2007р.

Багатофункційний димер Smart Dimmer

Димер Smart Dimmer французької компанії Legrand – один з елементів системи Smart Control, в якій передбачена заміна частин приладів зі зміною їхніх функцій і можливостей. Наприклад, у даної моделі є клавіші з ІЧ-приймачем і без нього. Димер може керуватися як дистанційно, так і клавішами.
"Електротема" № 4 (60) 2005 року

 
22.08.2007р.

Висока ефективність неону

Освітлення-це розповсюдження випромінюваної енергії у просторі. Людина сприймає спектр частот світла у межах від 400 до 700 нм. Якщо випромінювання концентрує центральні частини цього спектру, тобто ті частоти, які людина сприймає найкраще, то досягається найбільша ефективність освітлення. Якщ ж разом, з видимими частотами джерело світла випромінює і багато інших частот, які людина сприймає слабо або не сприймає зовсім, ефективність освітлення зменшується.
"Електротема" № 3 (59) 2005 року

 
09.07.2007р.

Світло в проводах

Один з найяскравіших прикладів використання оптоволоконної технології - дизайн архітектурних споруд та приміщень. Хоча ця технологія початково задумувалась задля досягнення зовсім іншої мети - передусім створення безпечного освітлення та передачі зображень на відстані.
"Електротема" № 2 (58) 2005 року

 
16.06.2007р.

Редуктори світлового потоку

Освітлення - одне з найважливіших завдань міської адміністрації, адже місто потребує чимраз більшого освітлення вулиць, і вирішувати проблему треба найефективнішим способом з мінімальними витратами електроенергії. Стабілізатори напруги - редуктори світлового потоку ILUEST, які виготовляє іспанська фірма Salicru electronics S.A., належать до енергозбережувальних технологій і призначені для керування, за графіком, напругою живлення освітлювальних мереж.
"Електротема" № 1 (57) 2005 року

 
15.06.2007р.

Світлодіодні світильники Relax

Основне завдання, яке ставиться перед дизайнерами та світлотехніками при розробці декоративної підсвітки створення неповторного іміджу, який притаманний приміщенню, архітектурній споруді, ландшафту тощо. Використання світлодіодних джерел світла дозволяє створювати яскраві колірні сполуки при інсталяції освітлення.
"Електротема" № 1 (57) 2005 року

 
04.06.2007р.

Життєдайне люмінесцентне світло

Як відомо, оптичне випромінювання (ультрафіолетове, видиме інфрачервоне) має значний фізіологічний вплив на організм людини. Денне світло для людини є найкориснішим, бо впливає на різні процеси життєдіяльності: обмін речовин в організмі, фізіологічний розвиток, здоров’я тощо. Але життєдіяльність людини триваєі за відсутності денного освітлення, коли на зміну йому приходить штучне освітлення.
"Електротема" № 1 (57) 2005 року

 
04.06.2007р.

Лампи, які економлять

Сучасне житло людей з рівнем доходів трохи вище від прожиткового мінімуму оснащено різноманітним електрообладнанням. Приблизний перелік квартирних споживачів енергії (для родини із трьох чоловік) наведений у таблиці 1, яка наочно показує, що освітлення помешкання посідає відчутну частку в загальному балансі енергоспоживання. Воно може коливатися в межах 20-60%, залежно від місцезнаходження і доходу власників.
"Електротема" № 1 (57) 2005 року

 
14.12.2006р.

Світло від СП "Ватра-Шредер"

Спільне підприємство "Ватра-Шредер" - одне із понад тридцяти підприємств компанії Schreder, які діють на п'ятьох континентах світу. Підприємства саме цієї компанії стали піонерами у використанні силумінового литва (1948 р.) для виробництва корпусних деталей, а також електро-полірованого йонадизованого алюмінію для відбивачів (1951 р.). Вперше у 1986 році компанія обладнала свої світильники герметичними оптичними блоками, що забезпечує оптимальний світловий розподіл і усуває можливість забруднення під час експлуатації світильників, а це, відповідно, зводить до мінімуму витрати на їх обслуговування.
"Електротема" № 21 (53) 2004 року

 
12.12.2006р.

Автономний ліхтар

Виробництво енергії на планеті кожні 17 років подвоюється, через 50-80 років кількість виробленої енергії зрівняється з величиною сонячної радіації, яка поглинається Землею, а це призведе до перегріву Землі. Використання й переробка сонячної енергії для потреб людини дозволяє скоротити виробництво енергії на планеті, зберігати навколишнє середовище й баланс природи. Нові технології поступово здешевлюють вартість виробництва сонячних термічних і фотоелектричних систем для перетворення сонячної енергії в електричну.
"Електротема" № 21 (53) 2004 року

 
04.12.2006р.

Світлотехніка марки «ИЭК»ТМ

Компанія «ІнтерЕлектроКомплект» посідає одне із провідних місць на ринку електротехніки. Основним критерієм компанії для розвитку нових напрямків і виготовлення виробів є строга відповідність всім вимогам чинних стандартів, наявність споживчих властивостей, що гарантують тривалий термін експлуатації і задоволення вимог покупця до дизайну, надійності й простоту в користуванні.
"Електротема" № 21 (53) 2004 року

 
01.12.2006р.

Система живлення ламп вуличного освітлення

Система "ІНТЕГРАЛ", яку виготовляє ТОВ НВФ "Інтегдиф", належить до енергозбережувальних технологій і призначена для регульованого високочастотного живлення натрієвих ламп вуличного освітлення. Живлення натрієвих ламп здійснюється за допомогою пуско-регулюючих пристроїв (ПРУ) “Інтеграл” струмом високої частоти (50-100 кГц) замість традиційних електронних пуско-регулюючих пристроїв (ЕМ ПРУ), що живлять лампи струмом 50 Гц. Високочастотне живлення має значні переваги в економії електроенергії й в ефективності вуличного освітлення.
"Електротема" № 21 (53) 2004 року

 
01.12.2006р.

Нове життя полтавських ламп

Полтавський “Завод газорозрядних ламп”створений у 1963 році. У часи колишнього СРСР виробничі потужності підприємства дозволяли задовольняти потреби половини споживачів усієї держави. Були часи, коли завод тимчасово припинив свою діяльність, і лише три роки тому діяльність підприємства була відновлена, завод почав інтенсивно розширюватись, при цьому зріс і асортимент продукції.
"Електротема" № 21 (53) 2004 року

 
30.11.2006р.

Комфортне вуличне освітлення та енергозбереження

Освітлення вулиць, площ, тротуарів, переходів, під’їздів є одним з важливих критеріїв безпеки руху. Разом зі світловою рекламою і архітектурною підсвіткою, вуличне освітлення створює також вечірній вигляд наших міст, формує їх штучне світлове середовище.
"Електротема" № 21 (53) 2004 року

 
27.11.2006р.

Ксенонові лампи

Хоч у ксеноновій лампі відсутня спіральрозжарювання, проте світло її подібне до сонячного. Ксенонова лампа - це звичайна колба, наповнена сумішшю хлоридів металів та інертних газів, один з яких - ксенон. Світловий потік цих ламп формується внаслідок горіння електричної дуги між двома електродами, які містяться у ксеноновому середовищі.
"Електротема" № 21 (53) 2004 року

 
22.11.2006р.

Освітлення міст

Місто вимагає все більшого освітлення вулиць. Вирішувати проблему треба найефективнішим способом з мінімальними витратами електроенергії. Освітлення міст розділяють на утилітарне й архітектурно-декоративне. Основним завданням першого є підвищення безпеки руху транспорту й пішоходів. На добре освітлених вулицях кількість дорожньо-транспортних випадків, за інших рівних умов, на 30% менше, ніж на неосвітлених.
"Електротема" № 21 (53) 2004 року

 
27.09.2006р.

Світлотехніка марки «ИЭК»

Компанія «ІнтерЕлектроКомплект» займає одне із провідних місць на ринку електротехніки. Її продукція повністю відповідає всім вимогам діючих стандартів, має ряд споживчих властивостей, що гарантують високий термін служби виробів, вдоволяють вимоги покупця щодо дизайну, надійності та простоти в процесі експлуатації.
"Електротема" № 19 (51) 12-25 жовтня 2004 року 

 
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.