Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Поиск по тегам
Поиск по тегам
Поиск тега:
195 - всего тегов в разделе
Вся информация, которая содержит тег:
Автоматы

Популярные теги активного раздела
Ищите информацию по тегам разделов:

Поиск
Поиск
25.10.2007р.

Лічильники ЦЭ6850М – багато в одному

Величина втрат електроенергії в електричних мережах – один з найважливіших показників ефективності їхньої роботи, індикатор стану системи обліку електроенергії. Про те, що цей стан незадовільний, свідчить накопичення проблем в галузі розвитку і технічного переоснащення електричних мереж, удосконалення методів і засобів їх експлуатації та керування ними.
"Електротема" № 6 (62) 2005 року

 
25.10.2007р.

Переносна система SPG 5-1000 для точної діагностики

Компанія sebaKMT – визнаний світовий лідер в галузі інноваційних рішень, глобальний постачальник устаткування і технологій для пошуку трас підземних комунікацій, а також для швидкого визначення, діагностики і локалізації місць їх ушкоджень.
"Електротема" № 6 (62) 2005 року

 
28.09.2007р.

Система реєстрації подій у мережі VR 101S

Fluke VR101S - досконала система виявлення зниження і підвищення напруги, фіксації перехідних процесів, провалів напруги і коливань частоти мережевого електроживлення в розетках, до яких підключене найбільш чутливе навантаження. VR101S - система початкового рівня, що включає компактний реєстратор подій VR101, оптичний інтерфейсний кабель і програмне забезпечення EventView™, що перетворює комп'ютер на інструмент контролю якості енергопостачання.
"Електротема" № 6 (62) 2005 року

 
05.09.2007р.

Перевірка трансформаторів

Фірма CHAUVIN ARNOUX (Франція) є одним зі світових лідерів у сфері розробки і виробництва вимірювального і контрольно-діагностичного устаткування для різних галузей промисловості, енергетики і зв'язку. Понад 5000 різних типів вимірювальних приладів виготовляється на її восьми заводах у Європі й Америці, у тому числі ряд унікальних пристроїв, які не мають аналогів.
"Електротема" № 4 (60) 2005 року

 
31.08.2007р.

АКТАКОМ – швидкий та надійний контроль електромереж

Економне використання енергоресурсів, безпека та висока точність вимірювання нині є одними з основних напрямків у сфері виробництва засобів контролю стану електричних мереж. Ефективна робота електрика у сучасному електрогосподарстві неможлива без використання обладнання, яке дозволяє швидко і надійно визначати стан електромереж. До такого обладнання належать прилади торгівельної марки АКТАКОМ (Росія), які дозволяють оперативно з високою точністю провести вимірювання параметрів практично усіх типів електромереж.
"Електротема" № 4 (60) 2005 року

 
09.07.2007р.

Ізоляція тестована

Для захисту людей при встановленні та експлуатації електричних пристроїв і установок важливим є дотримання вимог безпеки, зокрема регулярної перевірки опору ізоляції. Однак, на практиці, вимоги національних і міжнародних стандартів до вимірів істотно різняться, таким чином, можливі різні вимірювані напруги і, незалежно від них, максимально можливі межі вимірів. Крім того, сучасний вимірювальний прилад має забезпечувати такі корисні додаткові функції, як перевірка устаткування після ремонту і складання. І всі ці вимоги аж ніяк не можуть позначатися на простоті експлуатації і перевантажувальній здатності приладу.
"Електротема" № 2 (58) 2005 року

 
22.06.2007р.

АСМ-1000 - швидкий контроль кабельних мереж

З розвитком мережевих технологій та широким впровадженням їх у повсякденне життя з’явився клас контрольно-вимірювальної апаратури, яка призначена для ремонту та підтримання мережевого обладнання у справному стані у процесі експлуатації. Ці прилади функційно та схематично відрізняються від звичних контрольно-вимірювальних приладів. Так, наприклад, для локалізації дефектів у кабельних мережах дуже зручні радіо рефлектометри. Ці прилади дозволяють відображати стан кабелю. Рефлекторами можна точно визначити місце виникнення пошкодження та його характер.
"Електротема" № 2 (58) 2005 року

 
21.06.2007р.

Неперервний контроль ізоляції

Випуском приладу CCM-6 ВАТ «ВВФ Вібро-Центр» розпочинає виробництво серії нового діагностичного устаткування, призначеного для неперервного контролю при робочій напрузі стану ізоляції високовольтних кабельних ліній.
"Електротема" № 2 (58) 2005 року

 
21.06.2007р.

Все – в одному багатофункційному приладі для перевірки електроустановок

Електроустановки повинні відповідати стандартам, які гарантують захист споживача від ризику ураження електрострумом. Але будь-які засоби захисту, якими б не були ефективними, потребують регулярного контролю. Ефективність засобів захисту гарантується тільки при регулярній перевірці, яка підтверджує їхню справність. Вирішенням проблеми перевірки електроустановок є багатофункційний вимірювальний прилад С.А 6115 французької фірми CHAUVIN ARNOUX. Цей прилад здатен виконати всі необхідні перевірки відповідно до норм і оцінити відповідність електроустановок і електроприладів нормам.
"Електротема" № 2 (58) 2005 року

 
11.06.2007р.

Стаціонарна система моніторингу CVM рахує й оберігає

Доволі часто якість електроенергії, яку енергопостачальна компанія відпускає споживачам, не відповідає чинним нормативним документам, що призводить до аварійного виходу з ладу обладнання та інших небажаних наслідків. Визначити якість і кількість електроенергії допоможе стаціонарна система моніторингу CVM, сконструйована і виготовлена провідною іспанською компанією з розробки й виробництва обладнання для аналізу й оптимізації параметрів електричних мереж – Сircutor Grup.
"Електротема" № 1 (57) 2005 року

 
01.06.2007р.

Великі можливості аналізатора

Аналізатори спектру знаходять щораз ширше застосування у радіовимірюваннях. Їх різноманіття дуже велике: низькочастотні, високочастотні, портативні, стаціонарні, послідовної дії та реального часу тощо. Кожен з них виконує певні функції, і на практиці доводиться використовувати відразу декілька їх видів.
"Електротема" № 1 (57) 2005 року

 
01.06.2007р.

Fluke: контроль безпеки установок

Корпорація Fluke – світовий лідер у галузі виробництва, продажу і сервісного обслуговування електровимірювальних приладів і програмного забезпечення для них. Прилади торгової марки Fluke, мають репутацію надійних, безпечних, портативних і легких у використанні приладів, які відповідають жорстким стандартам якості.
"Електротема" № 1 (57) 2005 року

 
18.05.2007р.

Зачем автоматизировать учет электроэнергии

В экономике Украины постепенно внедряются меры по повышению энергетической эффективности. Энергетическая стратегия страны предусматривает широкое внедрение различных тарифов на электроэнергию для предприятий. Как следствие, происходит установка многотарифных счетчиков и систем учета, внедрять которые уже в следующем, 2008 году, обяжут тех потребителей, которые расходуют свыше 50 кВт энергии.

 
15.05.2007р.

... І машина під контролем

Для полегшення перевірки нового обладнання та такого, що перебуває в експлуатації, універсальний портативний прилад створила французька компанія Chauvin Arnoux.
"Електротема" № 24 (56) 2004 року

 
15.02.2007р.

Контроль стану мережі

Портативні аналізатори кількості і якості електроенергії Circutor призначені для виміру й реєстрації параметрів кількості і якості електроенергії, на підставі яких можна робити висновки про ефективність використання електроенергії, пропонувати й обґрунтовувати енергозберігаючі проекти, розробляти програму енергозбереження.
"Електротема" № 23 (55) 2004 року

 
14.02.2007р.

Точніше лічити – менше платити. Огляд ринку багатотарифних лічильників

Для оптимізації стрімкого зростання енергоспоживання у побутовому секторі, у промисловості в нинішніх умовах постала проблема впроваджувати системи обліку на базі багатотарифних лічильників. За таких систем ціна на спожиту електроенергію нараховується за диференційними тарифами, які залежать від часу доби.
"Електротема" № 23 (55) 2004 року

 
08.08.2006р.

ЗАТ «ІНЕТ»: контроль, облік й керування енергоспоживанням у різних галузях

Основним напрямком діяльності акціонерної компанії «ІНЕТ» є розробка, виробництво й впровадження пристроїв контролю й обліку виробітку, розподілу й споживання електричної енергії; пристроїв контролю й обліку якості електроенергії; комплексів диспетчерського контролю й керування режимами електроспоживання; пристроїв обліку різних енергоносіїв; автоматизованих систем контролю, обліку й керування енергоспоживанням (АСКОЕ).
"Електротема" № 18 (50) 28 вересня - 11 жовтня 2004 року

 
08.08.2006р.

ВАТ "Промзв'язок": Економія забезпечена

Високий рівень життя в розвинених країнах не применшує необхідності найжорсткішої економії енергоресурсів. Саме ощадливість використання ресурсів, стала одним з найважливіших факторів, що дозволили забезпечити цей рівень.
"Електротема" № 18 (50) 28 вересня - 11 жовтня 2004 року

 
07.08.2006р.

Twido – компактний програмований логічний контролер

Програмовані логічні контролери компанії SchniederElectricшироко використовуються у багатьох галузях промисловості. З їхньою допомогою можна створювати систему керування будь-якої складності: від контролю роботи найпростішого автономного пристрою до найскладніших систем, що відповідають за функціонування виробничого процесу уцілому.
"Електротома" № 18 (50) 28 вересня - 11 жовтня 2004 року

 
04.08.2006р.

На ринку лічильників є ще вільні ніші для докладання рук

Українські споживачі ще з радянських часів добре пам’ятають індукційні лічильники електроенергії АТ Skaiteks. Продукція цього виробника, але вже не ті простенькі прилади обліку, а електронна апаратура і системи обліку енергії, і нині присутня на вітчизняному ринку. Тут його представляє фірма "Скайтекс-Елгама". Наше інтерв’ю з її директором Олексієм Сафроновим.
"Електротема" № 18 (50) 28 вересня - 11 жовтня 2004 року

 
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.